Автор Тема: Проблем!?  (Прочетена 5949 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ef4O

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 19
  • Karma: +0/-5
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем!?
« Отговор #30 -: Февруари 05, 2010, 03:19:09 pm »
Имам проблем с интерфейса!  :(

по точно с това да преместя един предмет било то от инвентара към схемата за събличане, обличане, преобличане на Аватара или към/от магазин...   ??? ??? ???

Става блокиране и се налага да щракна на друг прозорец в браузера си, да изчакам известно време, щото ако не изчакам предмета просто е стигнал да кажем до половината разтояние и просто си виси и е блокиран и не мърда на никъде...  (егаси релновремевата конструкция на ерпегето... това сигурно е специален бонус в играта... нарича се: замръзни време доближаващо се до нулева точка... щот то в нулева не е замръзнало, па даже изобщо не е време вече...)... та ако може да проверите за какво става въпрос и да ме упътите дали аз не съм го направил това чрез браузера си и проблема да е там. Поне да знам да си се оправам сам... както винанги досега... "нали на налито..."   >:( 8) *freak* *freak* *freak* *freak*


Нов предмет беше добавен във вашия склад.
Ако активирате Премиум, членство, Вашият герой ще разполага с две допълнителни раници.

Е много се извинявам, ама е дразнещо... какъв е смисълът на това съобщени освен, че само те уведомява, че вече инвентара ти е пълен (при положние че доста често се преглежда и няма как да не се знае това...), ако няма инфо какво точно е добавено... просто е излишно задръстването и си е чисто и просто спам генериран от системата...  Което е доста по лошо, тъй като това е вътрешен спам...  >:( >:( >:( >:( >:( >:(


 *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* *freak*

Като цяло последното обновление не е премахнало доста от дразнещите пропуски и недоосмислици в играта... имало е идея за нещо, но е е пуснато във вид който да е достатъчно добре тестван вътрешно в локална мрежа преди да е пуснато за обновление в Интернет и общодостъпна за цял свят... 

Дано това ви заговори за кво става въпрос... а ако има потребители с платен Акаунт... ми че те напрактика са си клиенти, така както отиваш да си купиш някакъв продукт от магазина... сами разбирате, какво може да последва от това... така че стегнете се малко... разработчици ли не ви достигат, идеи ли липсват, реализацията ли куца... е играта не е лоша... ама на мене много много не ми харесва във вида в който е... А НА ВАС ХАРЕСВА ЛИ ВИ!!! (питам всички...)   :( 8)

 8) :D 8) :D 8) :D
 :D :D :D 8) 8) 8)

 *freak* *freak* *freak*