Автор Тема: Проблем!?  (Прочетена 5945 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hero22

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +0/-2
    • Профил
Re:Проблем!?
« Отговор #15 -: Декември 28, 2009, 06:57:01 pm »
ok.

Неактивен CATAHATA

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +2/-9
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем!?
« Отговор #16 -: Декември 29, 2009, 10:12:19 am »
напражи ми впечатление, че над половината предмети в играта са с грешни имена, има цели секции ж аукциона, които продават нещо друго. освен това не само този меч е объркан, засякох поне 2 пъти 2-ра категория мечоже със същия проблем, казвам да оправите кое какво е и така няма да има подобни обърквания... и няма някой да се чуди този лек щит тежък ли е или тая каска като е плетена, а не кована защо не мога я сложа

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем!?
« Отговор #17 -: Декември 29, 2009, 07:12:40 pm »
напражи ми впечатление, че над половината предмети в играта са с грешни имена, има цели секции ж аукциона, които продават нещо друго. освен това не само този меч е объркан, засякох поне 2 пъти 2-ра категория мечоже със същия проблем, казвам да оправите кое какво е и така няма да има подобни обърквания... и няма някой да се чуди този лек щит тежък ли е или тая каска като е плетена, а не кована защо не мога я сложа

От всички рецепти за 4та категория които имаме (над 300 за оръжия, бижута и брони), не съм открила нито една сгрешена която да изработва грешен предмет. Ако откриеш подобно несъответстие, моля те да го докладваш тук за да бъде оправено.

Неактивен Ef4O

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 19
  • Karma: +0/-5
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем!?
« Отговор #18 -: Януари 21, 2010, 04:41:32 pm »
а мен изобщо не ме прехвърля втора категория. Направих вече 200 занаятчииски точки но не ми светва Категория 2 за да изработвам бижута там (бижутер съм), а при миньорстването не е така... там са ми активни и двете категории...    ???

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем!?
« Отговор #19 -: Януари 21, 2010, 04:56:07 pm »
Научи рецепта от кагетория 2, за да я отключиш.

Неактивен White_Fang

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 207
  • Karma: +44/-69
  • Когато съдбата е против теб,толкова по зле за нея!
    • Профил
Re:Проблем!?
« Отговор #20 -: Януари 21, 2010, 05:01:41 pm »
ако може да използвам темата :)
занаятчиите ми не работи пускам да цепя дърва иска 18 хода би трябвало да иска 3 диаманта за моментална а иска 4
от 30 хода вчера копане имах 15 % успешно малко ме съмнява  толкова малко да е 10% дава само ордена

героя е white_fang
око за две, зъб за чене

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем!?
« Отговор #21 -: Януари 21, 2010, 05:51:25 pm »
Уайт дава 10% но на съществуващия шанс.Например 10.43 ти е шанса и с ордена става 11.86 а не 20.43.
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен Ef4O

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 19
  • Karma: +0/-5
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем!?
« Отговор #22 -: Януари 22, 2010, 06:53:53 pm »
една приятелка има проблем с акаунта. неможе да качи ниво поради факта че не и дава никакви битки вече и понеже е 4 ниво неможем да я приемем в клана нито да работи в кръчмата и точките и отиват на кино ???

името и е svetlana4. Ако може погледнете го акаунта на какво се дължи това!!!  *UNDECIDED* ???

Неактивен Ef4O

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 19
  • Karma: +0/-5
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем!?
« Отговор #23 -: Януари 22, 2010, 09:41:12 pm »
една приятелка има проблем с акаунта. неможе да качи ниво поради факта че не и дава никакви битки вече и понеже е 4 ниво неможем да я приемем в клана нито да работи в кръчмата и точките и отиват на кино ???

името и е svetlana4. Ако може погледнете го акаунта на какво се дължи това!!!  *UNDECIDED* ???

Спокойно, фалшива тревога!!!  :-[   Цъкнала гора на съветника и сичко се е оправило :)    8) :D *freak* *freak* *freak* *freak* ;D :) ;)

Неактивен Ef4O

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 19
  • Karma: +0/-5
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем!?
« Отговор #24 -: Февруари 03, 2010, 12:52:11 pm »
ако може да използвам темата :)
занаятчиите ми не работи пускам да цепя дърва иска 18 хода би трябвало да иска 3 диаманта за моментална а иска 4
от 30 хода вчера копане имах 15 % успешно малко ме съмнява  толкова малко да е 10% дава само ордена

героя е white_fang

И аз нещо имам проблем: пише че се добива от 2-6 ресурс, а като добивах въглища нищо не ми се появи в инвентара... нали се гарантира че поне 2 трябва да имам. Веднъж пък го пуснах на макс и го чаках един час копане и само три ми даде... ми че значи максимума е непостижимо. От какво зависи... от това колко добър Миньор ли си?  Нещо не разбирам логиката на добиване на ресурси...  ??? :( ???

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Проблем!?
« Отговор #25 -: Февруари 03, 2010, 01:36:25 pm »
Гледайте шанса за намиране в зоната.
Най-висок е "със сигурност ", "най-вероятно" ... и  най нисък е "рядко"
След като хода е успешен се определя и колко да изкопаете , шанса 2-4 или 2-8 зависи от достигнатите точки в допълнителната Ви професия(след всеки 100т в занаята  се увеличава максимума ,който може да получите от успешно копаене).

Неактивен Ef4O

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 19
  • Karma: +0/-5
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем!?
« Отговор #26 -: Февруари 03, 2010, 02:32:17 pm »
Гледайте шанса за намиране в зоната.
Най-висок е "със сигурност ", "най-вероятно" ... и  най нисък е "рядко"
След като хода е успешен се определя и колко да изкопаете , шанса 2-4 или 2-8 зависи от достигнатите точки в допълнителната Ви професия(след всеки 100т в занаята  се увеличава максимума ,който може да получите от успешно копаене).

Добре. Това което казваш сигурно е вярно, но на мен не ми става по ясно!!!

ето ти един пример от току що:

копах три пъти. първият път нула, вторият път по незнайни за мен причини се получи максимума 6 и последният път пак нула. Обаче първите два пъти копах 7 минути, последния път копах за 14 минути... уж да увеличи шанса ама нъцки.

В крайна сметка си изхабих 6 точки действие, защото не съм Премиум и получих средно по две количества въглища на копане. Значи ако бях "Премиум" щях да копам 6 пъти и може би щях да го пусна на макс, което ще го оставя да си се копа там сам 2-3 а може и повече часа и със сигурност щях да добия много повече от тея 6 пацулчета въглища. Нещата са много кофти... като в България: Богатите са много богати, а бедните дори не могат да се кфаливицират с думата бедни тъй като са под нулата и не само са на минус, но са в зона която вече генерират минуси... прогресивно! *freak* *freak* *freak* *freak* *freak*

И все пак това е само една игра... нали! :D

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Проблем!?
« Отговор #27 -: Февруари 03, 2010, 02:53:18 pm »
Отидете в зона в която този ресурс/въглища/ се копае с шанс "със сигурност"  използвайте модификатора за усърдно копаене и ще имате само успешни опити.
 

Неактивен banan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 171
  • Karma: +16/-59
    • Профил
Re:Проблем!?
« Отговор #28 -: Февруари 03, 2010, 04:51:05 pm »
Ef4O, качи си 7-мо ниво - тогава ти отваря нова зона - Бърлогата. Там ще копаеш винаги на 6 минути и винаги ще вадиш ресурс. Дали 2 или 4 - вече зависи от късмета.

Неактивен Ef4O

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 19
  • Karma: +0/-5
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем!?
« Отговор #29 -: Февруари 05, 2010, 12:26:09 pm »
Аз вече съм 11 ниво, но там не съм ходил...


Открих един козметичен проблем (смятам че не е бъг...   ), но пък не съм го изработвал за да съм сигурен   , ето за какво става въпрос: :P


Калаен пръстен на мистика  [Ниво 10] ?

Обаче ми дава картинка на амулет  :( и незнам дали ако го изработя ще се прецакам, щот сега амулети не ми трябват и не искам да изработвам... по простата причина че местото е само едно и шансовете ми за евентуална продажба намаляват с 50%   


« Последна редакция: Февруари 05, 2010, 12:39:04 pm от krest »