Автор Тема: Въпрос относно уменията на героя .  (Прочетена 1427 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен cvetko_cv

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 7
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Въпрос относно уменията на героя .
« -: Декември 29, 2009, 07:37:49 pm »
Здравейте , играя с герой "войн" , интересуваме следното нещо . Избрал съм да го развивам като "свиреп войн" . В базовите умения имам развитие "фронтална атака" а в специалните умения "яросна фронтална атака " за която пише че е много по мощна от фронталната . Въпроса ми е имам ли нужда от фронталната атака или мога да преразпределя точките в яросната фронтална атака и в другите специални развития и ако го направя ще изгубя ли бонусите които ми дава фронталната атака ?
Надявам се да съм успял да обясня правилно какво искам да направя  :-[

Неактивен cuwabunga

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 298
  • Karma: +58/-57
    • Профил
Re:Въпрос относно уменията на героя .
« Отговор #1 -: Декември 29, 2009, 07:45:24 pm »
Трябва да си развил фронтална атака на макс, за да слагаш точки на яростна фронтална атака.При битка се използва само по-силното умение
« Последна редакция: Декември 29, 2009, 07:49:01 pm от cuwabunga »

Kilgor

  • Гост
Re:Въпрос относно уменията на героя .
« Отговор #2 -: Декември 29, 2009, 07:49:41 pm »
Моят съвет е да се откажеш от фронталните атаки. Действат само в първия рунд и то при условие че атаката е успешна. По-добре си разпредели 7 точки на атакуваща позиция, и след това развий "Берсерк". Ще ти добавя приличен процент към пораженията при всяка атака.

Неактивен Equilibrium

  • Java Programmer
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 266
  • Karma: +47/-45
  • Не е важно колко ще живееш, а как ще живееш !
    • Профил
Re:Въпрос относно уменията на героя .
« Отговор #3 -: Декември 29, 2009, 07:52:16 pm »
Аз лично срещу хуманоиди влизам с берсерк а срещу меле зверове използвам защита в ръкопашен бой много е полезна сега ми е на 40% правят много малко щети но дават опит и кожи.

Неактивен cvetko_cv

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 7
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Въпрос относно уменията на героя .
« Отговор #4 -: Декември 29, 2009, 07:54:52 pm »
Благодаря за отговорите , аз мислех че мога да махна фронталната атака и да вкарам точките по другите места :)

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Въпрос относно уменията на героя .
« Отговор #5 -: Декември 30, 2009, 02:31:16 am »
Моят съвет е да се откажеш от фронталните атаки. Действат само в първия рунд и то при условие че атаката е успешна. По-добре си разпредели 7 точки на атакуваща позиция, и след това развий "Берсерк". Ще ти добавя приличен процент към пораженията при всяка атака.

Подкрепям.