Автор Тема: занаятчийски точки  (Прочетена 2104 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен blackito

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 150
  • Karma: +8/-8
    • Профил
    • Ел. поща
занаятчийски точки
« -: Декември 31, 2009, 09:55:04 am »
някой може ли да обясни ако е възможно,каква е формулата за изчисление на занаятчийските точки,които се формират в статистиката?

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:занаятчийски точки
« Отговор #1 -: Декември 31, 2009, 09:58:29 am »
някой може ли да обясни ако е възможно,каква е формулата за изчисление на занаятчийските точки,които се формират в статистиката?

Хмм, точната формула не мога да ти кажа, но ако ще ти е от полза мога да ти кажа че след като достигнеш епично ниво в професията от определена категория, престава да ти дава точки. Т.е. майстор на брони си, достигаш епична в 3та категория - това е лимита, за всички останали епични предмети няма да получиш точки, същото за 4та и 5та. Също така и ако си кожар, след като достигнеш 600 точки в 4та категория, няма да ти дава повече точки за допълнителните изработки.

Неактивен tututu

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 640
  • Karma: +47/-90
  • Любимата ми игра
    • Профил
Re:занаятчийски точки
« Отговор #2 -: Декември 31, 2009, 11:05:01 am »
А какво стана с тия сини чукове! Преди правиха легендарни сега от 20 опита 2 епични и 4 редки и всичко други обикновенни.
Сега ще кажете такъв ти е късмета, само че един приятел вика аре аз ще си сложа син чук, че стигна до епици и от 12 опита един легендарен и два редки, а като сложи легендарен инструмент правеше бая редки и легендарни. Е какво е това!

pithtath

  • Гост
Re:занаятчийски точки
« Отговор #3 -: Декември 31, 2009, 11:24:03 am »
Също така и ако си кожар, след като достигнеш 600 точки в 4та категория, няма да ти дава повече точки за допълнителните изработки.

За трета важи също. Вероятно и за втора (поне при бижутерите).

Неактивен blackito

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 150
  • Karma: +8/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:занаятчийски точки
« Отговор #4 -: Декември 31, 2009, 02:11:13 pm »
А какво стана с тия сини чукове! Преди правиха легендарни сега от 20 опита 2 епични и 4 редки и всичко други обикновенни.
Сега ще кажете такъв ти е късмета, само че един приятел вика аре аз ще си сложа син чук, че стигна до епици и от 12 опита един легендарен и два редки, а като сложи легендарен инструмент правеше бая редки и легендарни. Е какво е това!
леле ти си добре тогава аз с ордена и син чук,15 обикновени изработки подред направих днес..и рядък не ми пусна даже...сметни само колко ресурс отиде подяволите да не говорим,че работя и с моментална изработка...явно вече не е само до късмет,ще се наложи да даваме по 50 диаманта за жълт чук  :(

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:занаятчийски точки
« Отговор #5 -: Декември 31, 2009, 02:13:41 pm »
 :'( :'( :'( искате да кажете , че без смс ще е супер хард играта така ли  *UNDECIDED*

Неактивен tututu

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 640
  • Karma: +47/-90
  • Любимата ми игра
    • Профил
Re:занаятчийски точки
« Отговор #6 -: Декември 31, 2009, 02:13:46 pm »
леле ти си добре тогава аз с ордена и син чук,15 обикновени изработки подред направих днес..и рядък не ми пусна даже...сметни само колко ресурс отиде подяволите да не говорим,че работя и с моментална изработка...явно вече не е само до късмет,ще се наложи да даваме по 50 диаманта за жълт чук  :(
Аз ще дам само да си изразходвам мойте имам още един син чук

Неактивен tututu

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 640
  • Karma: +47/-90
  • Любимата ми игра
    • Профил
Re:занаятчийски точки
« Отговор #7 -: Декември 31, 2009, 02:14:08 pm »
:'( :'( :'( искате да кажете , че без смс ще е супер хард играта така ли  *UNDECIDED*
Определено!

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:занаятчийски точки
« Отговор #8 -: Декември 31, 2009, 02:16:01 pm »
Е да де ама пичовете с по 30-40 копача ще си бутат и без смс-и ... Трябва някакво ограничение при тея ацц-та извинете .  :( 10 на ай-пи примерно .. нещо такова

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Re:занаятчийски точки
« Отговор #9 -: Декември 31, 2009, 04:03:48 pm »
Струва ми се че от ден на ден се усложнява ситуацията при тези занаяти. Все още не съм развил сериозно занаята, ама като си гледам късмета няма и да стане скоро. А като чета из форума на лошо върви работата!  8)
Човешкото око е ненаситно!

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:занаятчийски точки
« Отговор #10 -: Януари 01, 2010, 04:50:45 pm »
За трета важи също. Вероятно и за втора (поне при бижутерите).

Важи за всички категории и за основната както и помощната професия.

ЗА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ, които решиха че темата е създадена за да обсъждат успеха си за занаятчийстване : Искам да ви напомня че ако не пишете по темата - спамите. Ако спамите във секция Въпроси - нарушавате правилата. Ако ви се обсъжда нещо - има си секции за това - направете си тема и се оплаквайте. В противен случай рискувате бан.