Автор Тема: Предлагам да класираме най-неизползваемите оръжия  (Прочетена 11169 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Предлагам да класираме най-неизползваемите оръжия
« Отговор #30 -: Януари 02, 2010, 10:52:41 pm »
Нали се сещаш защо няма  :-X

Защото не се копуват ? След като няма хубави какво очакваш ?

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Re:Предлагам да класираме най-неизползваемите оръжия
« Отговор #31 -: Януари 03, 2010, 12:51:52 am »
Няма да е лошо да се въведе някаква опция поръчка на даден вид броня , оръжие , пръстен ( примерно  акаунт Х поръчва на акаунт У уникална пелерина като предварително се договарят за минимална цена и максимална и съответно ако двете страни са удоблетворени има сделка )

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Предлагам да класираме най-неизползваемите оръжия
« Отговор #32 -: Януари 03, 2010, 11:59:04 am »
Преди време събрах няколко "униката" от балончетата на най-известните майстори:



Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Предлагам да класираме най-неизползваемите оръжия
« Отговор #33 -: Януари 03, 2010, 12:56:59 pm »
Няма да е лошо да се въведе някаква опция поръчка на даден вид броня , оръжие , пръстен ( примерно  акаунт Х поръчва на акаунт У уникална пелерина като предварително се договарят за минимална цена и максимална и съответно ако двете страни са удоблетворени има сделка )
Това е почти невъзможно , защото майсторите не могат да дават гаранция за бонуси извън базовите на предмета , а е много задължаващо да се гонят такива , които иска клиента .
Случвало ми се е да работя на халос за поръчка, а и съм бил в позицията на клиент , който се е чувствал задължен да купи нещо , което не му е много по вкуса . 
Друг е момента , че всеки си има негов "Филм" за героя му . Ако за един даден предмет не е с необходимите показатели , то за друг същия предмет е уникален и ако си в позицията на майстора си на загуба , защото ще го продаваш на минималната цена .
« Последна редакция: Януари 03, 2010, 01:08:21 pm от styrshel »

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Re:Предлагам да класираме най-неизползваемите оръжия
« Отговор #34 -: Януари 03, 2010, 01:34:13 pm »
Това е почти невъзможно , защото майсторите не могат да дават гаранция за бонуси извън базовите на предмета , а е много задължаващо да се гонят такива , които иска клиента .
Случвало ми се е да работя на халос за поръчка, а и съм бил в позицията на клиент , който се е чувствал задължен да купи нещо , което не му е много по вкуса . 
Друг е момента , че всеки си има негов "Филм" за героя му . Ако за един даден предмет не е с необходимите показатели , то за друг същия предмет е уникален и ако си в позицията на майстора си на загуба , защото ще го продаваш на минималната цена .

Според мен има начин да се направи , но не съм аз човека , който трябва да дава идеите . Аз съм потребител и просто изказах мнение :) . Иначе винаги има начин да си продадеш стоката :) .

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Предлагам да класираме най-неизползваемите оръжия
« Отговор #35 -: Януари 03, 2010, 02:31:58 pm »
Йолов като правиш предмети бонусите ще излязат мн трудно като каквито иска копувача.Затова некога не взимам "поръчки" щото незнам какво ще излезе.
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен unklebo

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 22
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Предлагам да класираме най-неизползваемите оръжия
« Отговор #36 -: Януари 03, 2010, 03:08:53 pm »
Извода е-правете копия , мечове и тояги и няма да сгрешите.....

pithtath

  • Гост
Re:Предлагам да класираме най-неизползваемите оръжия
« Отговор #37 -: Януари 03, 2010, 04:43:36 pm »
Извода е-правете копия

засега....

Неактивен artreia

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 245
  • Karma: +90/-342
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Предлагам да класираме най-неизползваемите оръжия
« Отговор #38 -: Януари 03, 2010, 05:28:14 pm »
Естествено че не е за яростен войн, то е за пазител - оръжие за 1 ръка е все пак...Що се отнася за наемниците ти - те може и да се справят добре защото сигурно като си ги купил са имали 30-40 точност и ти едва ли си ги екипирал с предмети да им вдигат специално точността, така че не е огромна загуба ако изгубят от нея 20% заради оръжието.

Аз обаче, след като съм се страла толкова с епични предмети и отвари и какво ли не да си вдигна точността над 200, сега заради това шантаво оръжие да изгубя 20% - не съм съгласна че си струва. Единствения бонус който виждам от ползването му е че поне няма бонус блок както меча за 1 ръка, та поне има смисъл от тежкия щит. Но аз все пак си предпочитам да играя с меч за 1 ръка и лек щит, по изгодно би било.


Не съм съгласен за боздугана... Въпреки тези -20 % точност с прилична екипировка щетата на боздугана въобще не е за подценяване. Погледни LordDoom :)

http://neodj.net/ih/pvp2.htm

Има и още няколко много интересни победи срещу добре облечени стрелец 38мо ниво, мистик 37мо ниво, яростен войн с епичен чук 36то... докладите на които мога да ти изпратя ако искаш...
« Последна редакция: Януари 03, 2010, 08:33:30 pm от artreia »

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:Предлагам да класираме най-неизползваемите оръжия
« Отговор #39 -: Януари 03, 2010, 07:07:42 pm »
Ако бях пазител - със сигурност щях да съм с боздуган.
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен artreia

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 245
  • Karma: +90/-342
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Предлагам да класираме най-неизползваемите оръжия
« Отговор #40 -: Януари 03, 2010, 07:22:18 pm »
Ако има кой да ти го направи обаче...*hihi*
Знаеш ли колко лесно се намира епичен боздуган с добри характеристики? 

Неактивен baivuio

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 42
  • Karma: +8/-7
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Предлагам да класираме най-неизползваемите оръжия
« Отговор #41 -: Януари 03, 2010, 08:01:40 pm »
да не съм чул някой да пренебрегва камата!!!! Боец с кама и щит оцелява през цялата битка и съответно държи един противник далеч от теб!
 Имам двама наемника( бойци) , дето с чукове, мечове и пр. , я свършат работа, я не... Ама като им дадох ками, хич не умираха повече  :-X

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:Предлагам да класираме най-неизползваемите оръжия
« Отговор #42 -: Януари 03, 2010, 08:03:37 pm »
 :D :D :D :D екипирай си боеца с кама и тръгни да се биеш с друг боец ако си кат2 се бийй с AACC
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен baivuio

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 42
  • Karma: +8/-7
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Предлагам да класираме най-неизползваемите оръжия
« Отговор #43 -: Януари 03, 2010, 08:10:33 pm »
чек малко.... Това е оръжие за наемник, а не за герой  ;)

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Предлагам да класираме най-неизползваемите оръжия
« Отговор #44 -: Януари 03, 2010, 08:47:29 pm »

Не съм съгласен за боздугана... Въпреки тези -20 % точност с прилична екипировка щетата на боздугана въобще не е за подценяване. Погледни LordDoom :)

http://neodj.net/ih/pvp2.htm

Има и още няколко много интересни победи срещу добре облечени стрелец 38мо ниво, мистик 37мо ниво, яростен войн с епичен чук 36то... докладите на които мога да ти изпратя ако искаш...

Ха ха, той с тая екипировка LordDoom може и мен да бие, човека е облечен в супер предмети от глава до пети :) Има по-добър критичен от Витя, повече блок, много по-добри умения (все пак е пазител), с бронята си сваля щетите на меча до минимални, с позиция на пазителя още повече.... В случая боздугана просто го прави малко по-слаб отколкото е но и по-слаб да е, то не му се отразява чак толкова зле - просто героя е отлично е екипиран и тия 20% точност не могат да му се отразят толкова зле.

В неговия случай боздуган е може би не толкова лош избор, все пак има по-високи щети, но при нормални обстоятелства - герой който не може да си позволи супер епична екипировка винаги би имал по-добър шанс със меч за 1 ръка.