Автор Тема: Ех как само ми се иска...  (Прочетена 2029 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен artreia

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 245
  • Karma: +90/-342
    • Профил
    • Ел. поща
Ех как само ми се иска...
« -: Януари 03, 2010, 07:24:35 pm »
да си купя от аукциона рецепта за Блестящият протектор за тяло за около 500 К и след това да си взема и 3 необработени перли за около 300 К.
От тях мога да направя цели 5 обработени и като си купя и 45 кюлчета стомана по 12 К / всяко ще имам вече ресурса необходим за изработка на така желания от мен протектор, който да ме пази от злите мобове.
От 5 опита с множител на макс и 5 диаманта за моментална изработка се получиха невероятните 4 обикновени протектора, които заминаха в магазина и 1 рядък експонат - син със завидните 22 жизненост, 8 ловкост и 8 точност.
Това е простата равносметка, която може да откаже всеки занаятчия.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Ех как само ми се иска...
« Отговор #1 -: Януари 03, 2010, 07:26:47 pm »
Мхмм  :D Стани бижутер  *hihi* или оръжейник ;)

Неактивен artreia

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 245
  • Karma: +90/-342
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Ех как само ми се иска...
« Отговор #2 -: Януари 03, 2010, 07:32:47 pm »
Не се оплаквам а по-скоро констатирам... Затова и темата я публикувах в Общи приказки а не в Докладване за проблеми.
Но е факт,че за направата на епичен шлем на дивака ми бяха необходими 12 опита, а за епични лейтенантски ръкавици - цели 15.
Има нещо гнило с тези перлени рецепти, но да видим какво... :(

Неактивен artreia

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 245
  • Karma: +90/-342
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Ех как само ми се иска...
« Отговор #3 -: Януари 03, 2010, 07:35:26 pm »
Мхмм  :D Стани бижутер  *hihi* или оръжейник ;)

Познавам 3-ма добри оръжейника - 2ма от тях ми дължат пари  :-X

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Ех как само ми се иска...
« Отговор #4 -: Януари 03, 2010, 07:39:54 pm »
Остана бижутер :)  :D

Неактивен baivuio

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 42
  • Karma: +8/-7
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Ех как само ми се иска...
« Отговор #5 -: Януари 03, 2010, 07:46:11 pm »
мани, не го  лъжи...  :D Аз съм бижутер и далаверата е никаква  :'(
 Истината е, че ресурса е скъп и за занаятчийте е тегаво..... Аз и наемниците си носим сапфирени пръстени понякога, щот не ми се дават в магазина  *hihi*

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Ех как само ми се иска...
« Отговор #6 -: Януари 03, 2010, 08:35:02 pm »
да си купя от аукциона рецепта за Блестящият протектор за тяло за около 500 К и след това да си взема и 3 необработени перли за около 300 К.
От тях мога да направя цели 5 обработени и като си купя и 45 кюлчета стомана по 12 К / всяко ще имам вече ресурса необходим за изработка на така желания от мен протектор, който да ме пази от злите мобове.
От 5 опита с множител на макс и 5 диаманта за моментална изработка се получиха невероятните 4 обикновени протектора, които заминаха в магазина и 1 рядък експонат - син със завидните 22 жизненост, 8 ловкост и 8 точност.
Това е простата равносметка, която може да откаже всеки занаятчия.

Единствената далавера е да ти намерят рецептата, дадат стоманата от гилдията, да имаш ювелир който прави от 3 перли 9 и спонсор за диаманти и чук с бонус. Аз все още твърдя че не всеки трябва да бъде занаятчия в тази игра - и трябва да е много, много трудно да се изкарват хубави предмети. А сега....разводнена работа.

Неактивен artreia

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 245
  • Karma: +90/-342
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Ех как само ми се иска...
« Отговор #7 -: Януари 03, 2010, 08:41:55 pm »
Далавера е наистина, но не се знае за кого... Дали за спонсора, за човека с рецептата или за онзи с перлите...  ;)

А разводнената работа е направена май умишлено и можем да се досетим защо. Може би с 1 смс Иванчо трябва да може да се облече поне в жълто и да му останат камъчета за премиум поне за 2 седмици...

Това, което лично мен ме смущава е Шанс за създаване:Епичен 9.50%
Имам чувството, че е "Визуален бъг" и че реалните проценти съвсем не са такива... Не знам, лично мое мнение...
« Последна редакция: Януари 03, 2010, 08:49:11 pm от artreia »

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Ех как само ми се иска...
« Отговор #8 -: Януари 03, 2010, 08:49:05 pm »
Далавера е наистина, но не се знае за кого... Дали за спонсора, за човека с рецептата или за онзи с перлите...  ;)



Ами за всички е далавера, това е целта на гилдията :) Всеки да помага с каквото може и после да получава хубави подаръци ;)