Автор Тема: И моят ред дойде  (Прочетена 9572 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
Re:И моят ред дойде
« Отговор #15 -: Януари 06, 2010, 12:58:15 pm »
ЛЕле човек , ти развиваш някакви нови теории... Вземи патентовай това което измисли . Ако мислиш , че аз ще пусна 15 смс-а за да играя браузър игричка някой те е излъгал ! Виж ако вземаш заплата 1500-2000 лв и имаш служебен телефон за който никой не ти държи сметка е друго положението ! Но ти ме плашиш , на 42 години деца нямаш ли ? Жена , семейство някакво ... аз ако съм на твойте години няма да си позволя по цял ден да вися в интернет за да лафя с хлапета от 10 до 20 години :)

   Абе я се успокой!Никой няма право да държи сметка на другите какво и как правят щом не нарушават закона и правилата на играта!В нашата гилдия сме само над 30 така,че ако той те плаши ела ние да ти вземем страха!Почти всички сме семейни с деца повечето и намираме време и за семейството и за интернет!Ако мозъчето ти неможе да го разбере е друг въпрос!!!
« Последна редакция: Януари 06, 2010, 01:00:36 pm от Boliarin »

Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
Re:И моят ред дойде
« Отговор #16 -: Януари 06, 2010, 12:58:48 pm »
Имам съпруг,адвокат съм-свободна професия,и сега просто имах 10 свободни-без ангажименти в съда или в провинцията-дни и си казах- я да си проверя познанията-все пак практикувам гражданско право,в което се включват и търговските дела :D

  +К

Неактивен kucholino

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 28
  • Karma: +10/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:И моят ред дойде
« Отговор #17 -: Януари 06, 2010, 12:59:36 pm »
За позволяването-първото ми висше образование е медицина,така,че..... :D

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:И моят ред дойде
« Отговор #18 -: Януари 06, 2010, 01:02:14 pm »
Адски много мешаш 2те неща :) Тук сме за удоволствие , поне аз и момчетата и момичетата в гилда ми :) Извинявам се , помислих те за мъж  :-[ Но все пак мисля , че аз на твойте години няма да съм в тези среди :) Е бих пуснал подобна игра но ако ми носи облаги , а да харча пари за това онова не бих ;)

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:И моят ред дойде
« Отговор #19 -: Януари 06, 2010, 01:06:36 pm »
ЛЕле човек , ти развиваш някакви нови теории... Вземи патентовай това което измисли . Ако мислиш , че аз ще пусна 15 смс-а за да играя браузър игричка някой те е излъгал ! Виж ако вземаш заплата 1500-2000 лв и имаш служебен телефон за който никой не ти държи сметка е друго положението ! Но ти ме плашиш , на 42 години деца нямаш ли ? Жена , семейство някакво ... аз ако съм на твойте години няма да си позволя по цял ден да вися в интернет за да лафя с хлапета от 10 до 20 години :)

Ти май не разбираш че се радваш на играта заради хора като  kucholino >:( ... Ако хората като нея не дават пари за играта, то тогава Империал геймс ще получава средства само от някакви пуберчета които пращат 1 СМС месечно и си се кефят на единия лилав шлем ...

ПП. Нямам нищо против 12-19 годишните (тиин - пубер)

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:И моят ред дойде
« Отговор #20 -: Януари 06, 2010, 01:10:05 pm »
От тема за екипировка обърнахте на лични нападки един срещу друг. Недейте така. Забавлявайте се това е целта на играта, а не да се озлобявате един срещу друг. Лек ден.  [:-}
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:И моят ред дойде
« Отговор #21 -: Януари 06, 2010, 01:10:36 pm »
От тема за екипировка обърнахте на лични нападки един срещу друг. Недейте така. Забавлявайте се това е целта на играта, а не да се озлобявате един срещу друг. Лек ден.  [:-}


Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:И моят ред дойде
« Отговор #22 -: Януари 06, 2010, 01:10:59 pm »
Болярин , Мортито тенкс за критиката :) Не ме бърка особенно но просто изказах мнение .. не разбирам вие защо се палите затова ? Да нека пуска кой , колкото иска смс-а просто аз съм влязал за да се помъча да играя без да влагам средства в това  :) Щом имате излишни кинти вкарвайте ги тука ! Живи и здрави и не мислете , че се заяждам с някого ;)

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:И моят ред дойде
« Отговор #23 -: Януари 06, 2010, 01:13:56 pm »
Болярин , Мортито тенкс за критиката :) Не ме бърка особенно но просто изказах мнение .. не разбирам вие защо се палите затова ? Да нека пуска кой , колкото иска смс-а просто аз съм влязал за да се помъча да играя без да влагам средства в това  :) Щом имате излишни кинти вкарвайте ги тука ! Живи и здрави и не мислете , че се заяждам с някого ;)

Лично аз нямам никакви средства, вчера исках заем от 1 църковна мишка  *hihi* *hihi* *hihi*
Странно ми е че мислиш че възрасните не трябва да си цъкат игрички... Играл съм и други игри ...
"Травиан" - като им казах на колко съм почнаха да ми викат малчо ...
"Гладиатус" - там всички бяха над 35 ...

ПП. сори ако правя реклама :)

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:И моят ред дойде
« Отговор #24 -: Януари 06, 2010, 01:15:41 pm »
Нямам против който и да било да играе , пак ти казвам това беше МНЕНИЕ  , незнам вече как да го обясня :) Пък и аз да имам против някой нещо той ще разбере ;) Въпреки , че в тези води съм никой и избягвам да давам акъл :)

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:И моят ред дойде
« Отговор #25 -: Януари 06, 2010, 01:23:24 pm »
http://bgflash.com/flash/821/     безплатни-прегръдки   *friends*
« Последна редакция: Януари 06, 2010, 01:25:03 pm от Lord_SEVEN »
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:И моят ред дойде
« Отговор #26 -: Януари 06, 2010, 01:30:39 pm »
Ако се играе за кеф,значи не се разбира,че в тоя свят-виртуалния-безплатен обяд няма-т.е.3жълти чука=150 диаманта,1 син чук=25 диаманта,премиум+орден на занаятчията=50 диаманта+15 диаманта за моментална изработка+20 диаманта за допълнителни24 точки+ 4 дни по 12 часа дебнене за атрактивни цени на ресурси на аукциона+увеличававе на занаятчийските точки на другия ми герой,за да имам 1/3 от изисквания ресурс на печалба+реинвестиране в новите ресурси и т.н. :)
:)=== тя не развива теорий. а е мн права. успяла в живота и здраво мислеща жена. браво момиче. харесааха ми тия публикаций. играта е забавна и се надявам да ти достави удоволствие
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен kucholino

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 28
  • Karma: +10/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:И моят ред дойде
« Отговор #27 -: Януари 06, 2010, 01:32:09 pm »
Лошото е, че наистина занаятчийството,за да е изгодно за героя,трябва вече да е развито до около +1-+2 ниво, за да се изработи епична броня за героя- занаятчия, ако него не го обличат другите занаятчии от гилда. За това си мисля,че играта е направена за изграждане на екип, а не за нас- българите-всяка коза на свой крак :)

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:И моят ред дойде
« Отговор #28 -: Януари 06, 2010, 01:37:15 pm »
. ми тук е като във фудбола-колективна игра трябва за да се успее, а не вс да дърпа за себе си само. но на нас българите си ни е такъв манталитета. просто това е заложено в гените ни. още навремето пилат понтийски е казал ,че на балканите  се е навъдило едно въшливо, лъжливо и крадливо племе. за наша милост българите  ;)
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен kucholino

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 28
  • Karma: +10/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:И моят ред дойде
« Отговор #29 -: Януари 06, 2010, 01:41:03 pm »
От друга страна, героя има право-при кожарите- да обработва кожи от 20,30 ...ниво, следователно до 20,30....ниво трябва да има вече купените рецепти, ресурсите за тях-освен кожите,1 син чук и точки за да стане по-бързо всичко