Автор Тема: ?????????????????????????  (Прочетена 2080 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Equilibrium

  • Java Programmer
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 266
  • Karma: +47/-45
  • Не е важно колко ще живееш, а как ще живееш !
    • Профил
?????????????????????????
« -: Януари 04, 2010, 01:20:20 pm »
Незнам кой изкупува диамантите екипа ли играчите ли, но ако продължава да се дига цената им занаятчийството ще умре.
Не може един епичен ахатов костен щит 3та категория да струва 100к и да не го купува никой или както аз съм пуснал легендарна костна бариера за 22к и да се купи чак след ден.А само точката която съм използвал от чука +50 да струва над 10к не говорим за другите ресурси.
« Последна редакция: Януари 04, 2010, 01:23:53 pm от Equilibrium »

newcomer

  • Гост
Re:?????????????????????????
« Отговор #1 -: Януари 04, 2010, 01:35:34 pm »
Незнам кой изкупува диамантите екипа ли играчите ли, но ако продължава да се дига цената им занаятчийството ще умре.
Не може един епичен ахатов костен щит 3та категория да струва 100к и да не го купува никой или както аз съм пуснал легендарна костна бариера за 22к и да се купи чак след ден.А само точката която съм използвал от чука +50 да струва над 10к не говорим за другите ресурси.

Няма лошо. Аз лично съм доволен от това вдигане на цената на диаманта. Така и трябва да бъде. Този който купува злато чрез диаманти трябва да бъде цар. Защитавал съм тази теза многократно. Аз самият съм майстор и погледнато от гледна точка на занаятите майсторите губят стимул да майсторят и продават продукция, НО количеството на майсторите впоследствие на новите инструменти чувствително се увеличи. Така че ще има винаги предлагане на пазара.

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:?????????????????????????
« Отговор #2 -: Януари 04, 2010, 03:01:16 pm »
Цената си е нормална според мен,има адски много пари в хората 4-5к,които те няма за какво да харчат освен за диаманти.Няма провинция 5к,няма екипировка 5к,взимаш по 10-20к злато на битка без да броим дропа и парите се трупат.За мен не е проблем и 20-30к да станат, а съм убеден че има адски много  хора които имат в пъти повече пари от мен.Но определено ми е адски странен факта,че на фона на цената на диамантите и ресурса пазара е залят от безбожно евтини епични предмети които не се купуват.

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:?????????????????????????
« Отговор #3 -: Януари 04, 2010, 03:11:05 pm »
Епични, епични, ама боклуци. Добрите епични или остават в гилдиите, или се купуват от аукциона адски бързо, дори цената да е висока.
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:?????????????????????????
« Отговор #4 -: Януари 04, 2010, 04:02:29 pm »
Епични, епични, ама боклуци. Добрите епични или остават в гилдиите, или се купуват от аукциона адски бързо, дори цената да е висока.
Повечето да но има доста майстори,които вадят добри предмети и ги пускат на пазара,да не казвам и че от големите гилдии от време на време има хубави предмети.

Неактивен artreia

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 245
  • Karma: +90/-342
    • Профил
    • Ел. поща
Re:?????????????????????????
« Отговор #5 -: Януари 04, 2010, 04:37:48 pm »
Няма провинция 5к,няма екипировка 5к

Не е точно така... разходи се пак малко и ще останеш като мен приятно изненадан.  ;)

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:?????????????????????????
« Отговор #6 -: Януари 04, 2010, 04:38:56 pm »
Даже и рецепти 5-та категория има вече на аукцона  :)
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:?????????????????????????
« Отговор #7 -: Януари 04, 2010, 04:52:06 pm »
Извинявам се за невежството си отност 5к провинцията,но очаквах да бъде обявено в самата игра, а там си седи все още коледното съобщение ;)