Автор Тема: Критичен удър vs атрибутни точки  (Прочетена 8785 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен jpr

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 58
  • Karma: +6/-3
    • Профил
Re:Критичен удър vs атрибутни точки
« Отговор #15 -: Януари 04, 2010, 07:17:37 pm »
Само оръжието дава критъкъл,а другите бонуси може да ги има във всички предмети така че мисля,че спора се разрешава!

Има логика.

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Критичен удър vs атрибутни точки
« Отговор #16 -: Януари 04, 2010, 09:48:09 pm »
дори да вдигнеш критичен над 50, то колкото повече, толкова повече. Защото 10 ловкост сваля 1 процент критичен удар, като ти излезе един гамен-лидер с 500 ловкост и виж къде ти е критикъла

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Re:Критичен удър vs атрибутни точки
« Отговор #17 -: Януари 04, 2010, 10:18:58 pm »
дори да вдигнеш критичен над 50, то колкото повече, толкова повече. Защото 10 ловкост сваля 1 процент критичен удар, като ти излезе един гамен-лидер с 500 ловкост и виж къде ти е критикъла

Де е тва животно , бре ...  :o . Ако е в 5 категория да не искам да стигам дотам .

Неактивен DevviL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 186
  • Karma: +13/-61
    • Профил
Re:Критичен удър vs атрибутни точки
« Отговор #18 -: Януари 05, 2010, 09:56:54 pm »
Колко по-важен е критичния удър за едно оръжие, в сравнение с атрибутните точки, които има. Знам че зависи от героя, специализацията и самото оръжие, но все пак - едно генерално наблюдение /съвет/ от по-опитните играчи, ще е много полезно.
доста е важен критичният удар!!!

Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
Re:Критичен удър vs атрибутни точки
« Отговор #19 -: Януари 06, 2010, 12:57:56 am »
особено за стрелец и войн,без критичен си "заминал"....

Неактивен tuktam

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +4/-10
    • Профил
Re:Критичен удър vs атрибутни точки
« Отговор #20 -: Януари 09, 2010, 09:46:09 pm »
За мене е задължителен критичния удар за войн , няма умение което да дава бонус към критичния удар . Останалите герои могат да си позволят оръжие без критичен , ако трябва да избират между такова с бонуси към критичен или други атрибути важни за тях , но е препоръчително да бъде с критичен удар .
Това , което има значение е тук и сега ...

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Критичен удър vs атрибутни точки
« Отговор #21 -: Януари 09, 2010, 10:49:45 pm »
За битки срещу играчи с много ловкост критичният на войните е безсмислен.. бих предпочел много жизненост вместо да имам оръжие с критичен и да остана на 0 критичен заради ловкостта на противника.. :-X
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

pithtath

  • Гост
Re:Критичен удър vs атрибутни точки
« Отговор #22 -: Януари 09, 2010, 11:30:21 pm »
За битки срещу играчи с много ловкост критичният на войните е безсмислен.. бих предпочел много жизненост вместо да имам оръжие с критичен и да остана на 0 критичен заради ловкостта на противника.. :-X
;)

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Re:Критичен удър vs атрибутни точки
« Отговор #23 -: Януари 10, 2010, 11:39:49 am »
Всичко зависи от това с какво искаш да се биеш - хора или мобове. С каква концепция си за битката - с наемници или без наемници. С какъв клас герой си и коя категория си.
Аз примерно сега обикалям за злато провинциите 3кат. с 4 наемника, накипрени с близо 200% шанс за злато и за какво ми е тоя критичен на мен, като стрелците ми имат над 30% и трепят всичко дето шава. Давам прост пример как не ми трябва критичен в дадения момент от моята игра. Друг е въпроса , че с тия близо 200% дроп злато ми дават по 600-700 злато гадовете, в което няма логика.
Човешкото око е ненаситно!

Неактивен tuktam

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +4/-10
    • Профил
Re:Критичен удър vs атрибутни точки
« Отговор #24 -: Януари 10, 2010, 11:47:59 am »
За битки срещу играчи с много ловкост критичният на войните е безсмислен.. бих предпочел много жизненост вместо да имам оръжие с критичен и да остана на 0 критичен заради ловкостта на противника.. :-X
Ами какво да ти кажа в продължителни битки 20-30 тура и противник с 50 % критичен не знам дали си изпробвал война с оръжие без критичен каква жалка картинка е ..... Особено срещу мистик на мрака който сваля бонуса от точността . За сравнение мистик без оръжие с критичен спокойно си мина лесно 4 категория и биеше почти всеки .
« Последна редакция: Януари 10, 2010, 11:49:47 am от tuktam »
Това , което има значение е тук и сега ...

pithtath

  • Гост
Re:Критичен удър vs атрибутни точки
« Отговор #25 -: Януари 10, 2010, 11:59:21 am »
Друг е въпроса , че с тия близо 200% дроп злато ми дават по 600-700 злато гадовете, в което няма логика.

Значи не биеш където трябва! Опитай в Смарагдовата лагуна в Бунар, Култа (Бунар), Ямата на мрака (Пустите скали). Средният дроп на тези места е 5к.

pithtath

  • Гост
Re:Критичен удър vs атрибутни точки
« Отговор #26 -: Януари 10, 2010, 12:01:50 pm »
Ами какво да ти кажа в продължителни битки 20-30 тура и противник с 50 % критичен не знам дали си изпробвал война с оръжие без критичен каква жалка картинка е ..... Особено срещу мистик на мрака който сваля бонуса от точността . За сравнение мистик без оръжие с критичен спокойно си мина лесно 4 категория и биеше почти всеки .

Човекът ти пише, че този критичен става излишен срещу противници с голяма ловкост->дали имаш критичен или не=едно и също.

Неактивен tuktam

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +4/-10
    • Профил
Re:Критичен удър vs атрибутни точки
« Отговор #27 -: Януари 10, 2010, 12:13:06 pm »
Човекът ти пише, че този критичен става излишен срещу противници с голяма ловкост->дали имаш критичен или не=едно и също.
Е аз съм на мнение че особено срещу противници с голяма ловкост и критичен ти трябва над 150 точност и висок критичен удар от оръжие , но ти явно си запознат по-добре със ситуацията с твоя герой 24 ниво ......
Това , което има значение е тук и сега ...

pithtath

  • Гост
Re:Критичен удър vs атрибутни точки
« Отговор #28 -: Януари 10, 2010, 12:19:20 pm »
Е аз съм на мнение че особено срещу противници с голяма ловкост и критичен ти трябва над 150 точност и висок критичен удар от оръжие , но ти явно си запознат по-добре със ситуацията с твоя герой 24 ниво ......

Не е до героят - 150 точност ти дава 15% + ако имаш 10% от оръжие - стават 25%. Ако противникът има ловкост над 250 ->оставаш с критичен 0%. Критичният удар на противника няма отношение към твоята точност и критичен удар.

Неактивен tuktam

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +4/-10
    • Профил
Re:Критичен удър vs атрибутни точки
« Отговор #29 -: Януари 10, 2010, 12:29:09 pm »
Ок , а ако ми кажеш и колко героя имаш или виждал с 250 ловкост , защото аз 5-та категория все още нямам над 170 с стрелец и мистик а пък се оправят доста добре . Но може би при тебе трета категория е пълно с такива ......
Това , което има значение е тук и сега ...