Автор Тема: За поредното безумие в тая игра  (Прочетена 2748 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NightFiary

  • Гост
За поредното безумие в тая игра
« -: Януари 05, 2010, 12:45:44 pm »
Е кажете ми как може един ден диамантите да са 9-10к а на следващият 14-15  *xxx* Как става тая "магия" и аз не знам. Търпях, търпях (да не на пиша нищо тук)  ама то вече не се издържа ... И не мисля че това е само мое мнение  :)
« Последна редакция: Януари 05, 2010, 12:48:17 pm от NightFiary »

Неактивен male4ko

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 56
  • Karma: +12/-7
    • Профил
Re:За поредното безумие в тая игра
« Отговор #1 -: Януари 05, 2010, 12:54:11 pm »
Мен ако питаш е съвсем нормално(не казвам че ми е приятно)търсенето определя цената  ;) .Щом се копуват на цена 14-15к какво ненормално има .Според мен още ще се дигнат -дано не съм прав.Ти ако тръгнеш сега да продаваш на колко ще ги пуснеш само да попитам .

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:За поредното безумие в тая игра
« Отговор #2 -: Януари 05, 2010, 01:09:00 pm »
За мен лично това не е нормално ... би трябвало да има ограничния при тези цифри , очаквам до 1-2 дни цената да е 20к за брой ... Кофти е така не мислите ли  ???

NightFiary

  • Гост
Re:За поредното безумие в тая игра
« Отговор #3 -: Януари 05, 2010, 01:10:42 pm »
Търсенето в момента е по скоро изнудване и нямам никакво намерение да продвам диаманти.
пп купуват
подкрепям мнението на лоло + ка от мене

newcomer

  • Гост
Re:За поредното безумие в тая игра
« Отговор #4 -: Януари 05, 2010, 01:15:04 pm »
В 4-та и (предполагам) особено в 5-та категория се печели доста злато от битки. Това злато обикновено веднага се конвертира в диаманти, необходими за плащане на премиум, пакети и сума ти други неща. Т.е. търсенето на диаманти е значително. Оттам и покачването на цената на диаманта спрямо златото.

NightFiary

  • Гост
Re:За поредното безумие в тая игра
« Отговор #5 -: Януари 05, 2010, 01:17:39 pm »
Предполагам се досещаш че не всеки е 4 та 5 та категория има хора 2ра и 3та и на 1ва им са нужни също. Те какво да правят а?

Неактивен male4ko

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 56
  • Karma: +12/-7
    • Профил
Re:За поредното безумие в тая игра
« Отговор #6 -: Януари 05, 2010, 01:24:24 pm »
Цитат
За мен лично това не е нормално ... би трябвало да има ограничния при тези цифри
Дали е нормално или не аз лично аз лично си казах мнението.Относно ограничението сами се сещате че няма как да стане.Диамантите са си на хората и всеки сам предценява каква цена да им сложи,лошото е за по-малките нива който трудно намират злато.По-същата логика да има ограничение на всичко -оръжия ,амулети,брони.суровини и тн. Пак казвам  "тази цена и на мен не ми харесва" ,но и по-скъпи  ще стават диамантите.

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:За поредното безумие в тая игра
« Отговор #7 -: Януари 05, 2010, 01:28:00 pm »
За тях има три варианта.
1 - купуват диаманти с реални пари
2 - правят 5+ допълнителни герои, които да копаят руди, да ги продават и с парите се взимат диаманти
3 - играят без премиум и други екстри

Напълно нормално цените да са такива, когато има 100-тина герои 5-та категория, за които е на печалба да си купуват допълнителни ходове с диаманти, защото от битки печелят повече, отколкото е инвестицията им за диамантите. И поради това цените ще продължават да се качват, независимо дали това се харесва на по-ниските категории.
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:За поредното безумие в тая игра
« Отговор #8 -: Януари 05, 2010, 01:28:47 pm »
Предполагам се досещаш че не всеки е 4 та 5 та категория има хора 2ра и 3та и на 1ва им са нужни също. Те какво да правят а?

Каквото са правили играчите които в момента са 4-5к,когато с абили 1-2-3к,играли са правили са пари и не са седяли да мрънкат по цял ден във форумите.Не знам каква ти е професията,нито кой лвл си но ако продаваш ресурси едва ли ги пускаш на половин цена от пазарната,въпреки че сигурно ги добиваш с адски висок шанс.Така че не е нужно да се оплаквате през ден два във форума,като не ви изнася цената не купувате и точка.

п.с.Засипи ме с минуси както и предния път,когато не бях на едно мнение с теб,много ми пука да знаеш ;)

NightFiary

  • Гост
Re:За поредното безумие в тая игра
« Отговор #9 -: Януари 05, 2010, 01:34:13 pm »
И какво сега всичките ни пари да отиват за диаманти така ли ?
А за -сите ха познай къде точно ме боли ... Поне имам смелостта да изкажа мнението си без да ми пука кой ще ми даде минус и кой не.
« Последна редакция: Януари 05, 2010, 01:35:56 pm от NightFiary »

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:За поредното безумие в тая игра
« Отговор #10 -: Януари 05, 2010, 01:43:41 pm »
Никой не те кара насила да купуваш диаманти на тези цени. Изчисляваш си стойността на премиума - 25х15к злато= 375к злато. В момента толкова ти струва да пуснеш премиум за две седмици. Ако ползите от този премиум ще са по-малки от стойността на изразходваните диаманти, просто не го активирай.
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

Неактивен male4ko

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 56
  • Karma: +12/-7
    • Профил
Re:За поредното безумие в тая игра
« Отговор #11 -: Януари 05, 2010, 01:46:32 pm »
незнам къде точно те б_ _и както се изрази.но не забравяй че всеки е почнал от началото.Незнам дали помниш времето когато всичко се копуваше с диаманти ,а диаматти в играта не се продаваха въобще-представям си сега ако беше така какъв вой щеше да се дигне.Поне сега имате опция да си ги купите ,а тогава нямаше.

NightFiary

  • Гост
Re:За поредното безумие в тая игра
« Отговор #12 -: Януари 05, 2010, 01:48:38 pm »
За това време не съм наясно не съм била тук за да мога да изкажа адекватно мнение по тази тема.

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:За поредното безумие в тая игра
« Отговор #13 -: Януари 05, 2010, 01:53:05 pm »
Едно време когато аукциона беше с диаманти ....Можеше да си изкараш диамантчета за премиум без да си дал левчета.Ситурно и за това го спряха.
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен Warzone

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +7/-5
    • Профил
Re:За поредното безумие в тая игра
« Отговор #14 -: Януари 05, 2010, 01:53:40 pm »
Толкова ли не разбрахте,че всичко е една игра на пари ? Децата взимат телефончетата на мама и тате ,и си праскат СМС по цял ден,'богаташите' в играта купуват димантите,защото без тях играта така е направена,че се чудиш кое по напред да гледаш жената,децата или работата,а на административния екип не му пука грам дали някой не може да си ги позволи.За тях важното е пари да се въртят.