Анкета

Преживявали ли сте насилие?

Да /Занемаряване/
0 (0%)
Да /Сексуален тормоз/
1 (2.2%)
Да /Психическо насилие/
11 (24.4%)
Да /Физическо насилие/
9 (20%)
Не
20 (44.4%)
не искам да коментирам
4 (8.9%)

Общ брой гласове: 39

Гласуването приключено: Април 06, 2010, 02:59:16 pm

Автор Тема: Анкета за презентацията ми  (Прочетена 5213 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Анкета за презентацията ми
« -: Януари 06, 2010, 02:59:16 pm »
Правя презентация за насилието и искам да сложа статистика в нея, няма да публикувам никове

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Анкета за презентацията ми
« Отговор #1 -: Януари 06, 2010, 03:15:33 pm »
Ами няма да забравя какъв бой ядох заради 1вата мацка която опитах да забия ... забиха ми 10-15 плесника и това и беше флирта ... 2 седмици не си показвах носа навън .
« Последна редакция: Януари 06, 2010, 03:28:18 pm от lo11o »

pithtath

  • Гост
Re:Анкета за презентацията ми
« Отговор #2 -: Януари 06, 2010, 03:25:43 pm »
Занемаряването следва втория принцип на термодинамиката - то е спонтанно, с личен характер и в него няма никакво насилие.

Неактивен infinityyy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 503
  • Karma: +56/-75
    • Профил
Re:Анкета за презентацията ми
« Отговор #3 -: Януари 06, 2010, 03:29:44 pm »
Ами аз лично до сега проблеми не съм си имал ..  ;)

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Анкета за презентацията ми
« Отговор #4 -: Януари 06, 2010, 04:03:28 pm »
Аз имам познати, които са имали и за съжаление все още имат проблеми с физическо и психическо насилие *UNDECIDED*
Но личен опит в подобна сфера нямам, само малко тормоз като по-малък от едни хулиганчета в квартала.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

newcomer

  • Гост
Re:Анкета за презентацията ми
« Отговор #5 -: Януари 06, 2010, 05:22:04 pm »
Интересна тема.

Неактивен kucholino

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 28
  • Karma: +10/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Анкета за презентацията ми
« Отговор #6 -: Януари 06, 2010, 05:27:57 pm »
За съжаление,насилието е част от начина на живот в Бг.Аз лично не съм имала проблеми,но в практиката си съм се сблъсквала с ужасяващи ситуации,предимно по отношение на мои доверенички,които са със средно образование,1во дете,което са родили на 17-18 год-по етнос са българки и съпрузи със алкохолна зависимост.Оказва се,че моделът на възпитание на децата им възпроизвежда модела на възпитание на собствените им родители.Тези майки имат повишени изисквания към децата си по отношение на помощ в домакинството,ежедневните грижи за прехраната и децата им твърде бързо порастват- нямат време да бъдат просто деца.Всъщност майките заместват липсващата фигура на другия партньор с децата си и изискват от тях да се справят с проблеми,които са за възрастните.Това е психологическо насилие над 1 дете!В последствие тези деца са преждевременно узрели млади хора,които в пубертета трудно се доверяват,имат повишено самочувствие,защото са мъжете в къщи и куп емоционални проблеми в общуването с връстниците си *UNDECIDED*

Неактивен kucholino

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 28
  • Karma: +10/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Анкета за презентацията ми
« Отговор #7 -: Януари 06, 2010, 05:43:33 pm »
Има го обаче и другия момент-някои родители считат,че осигуряването на финанси е единственото им задължение към семейството им и не обръщат истинско внимание на децата си-къде ходят,с кого дружат,как се чувстват....Тогава децата правят нещо,заради което родителите да им обърнат внимание-някои посягат и към дрогата...И ВСИЧКО ЗАВИСИ ОТ САМИЯ РОДИТЕЛ!!!!

Неактивен sisko_95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 167
  • Karma: +12/-38
  • Национална Занаятчийска Камара(НЗК) !!!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Анкета за презентацията ми
« Отговор #8 -: Януари 06, 2010, 07:52:18 pm »
аз съм нямал кой знае колко физически и психически проблеми относно насилието...
като живеех в града известно време ме биха едни хулигани,ама след тва събрах около 5-6 човека и им запушихме устите  :D

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Анкета за презентацията ми
« Отговор #9 -: Януари 06, 2010, 08:06:35 pm »
М да колко пъти са ми били а колко пъти аз съм бил некой.Психически само от подигравки от по-големи после ние им напрайм нещо като например балони пълни с вода а в някой случай и с олио което беше гадно де.Един път ме фанаха натупаха ме и горе долу тва е......
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:Анкета за презентацията ми
« Отговор #10 -: Януари 06, 2010, 08:35:34 pm »
Раздавам насилие ако ми връхлитът .
« Последна редакция: Януари 06, 2010, 09:38:43 pm от AACC »
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен spirit95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +66/-88
    • Профил
Re:Анкета за презентацията ми
« Отговор #11 -: Януари 06, 2010, 09:00:07 pm »
Аз сам нямал физически тормоз, за психическия можеби, от части :)
Не налитам на бой но когато некой тръгне срещо мен не отстъпвам ;)
Колкото повече приятели- толкова повече предатели

NightFiary

  • Гост
Re:Анкета за презентацията ми
« Отговор #12 -: Януари 06, 2010, 09:04:07 pm »
И моето мнение се препокрива с това на спирит . Гласувах в анкетата ти надявам се да съм ти помогнала поне малко.

Неактивен BloodLine

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 453
  • Karma: +83/-123
  • Prince of Fionn
    • Профил
Re:Анкета за презентацията ми
« Отговор #13 -: Януари 06, 2010, 09:20:12 pm »
Попринцип аз раздавам насилието но съм получавал убиди ...

Във всеки  втори пост пишеш  глупости.Само гледаш да се похвалиш за нещо глупаво.И кое му е хубавото,че раздаваш насилие.Приятно ли ще ти е да дойда и да ти забия 2 шамара  или да те убидя пред приятелите ти ???

ПП Днешната младеж е повлияна от газарията ,от модата от това ,че когато пушат,пият,събират се по 10 човека бият по-малките и незащитените.Събират се на мачове и след мачовете и преди тях се пребиват защото са от различни отбори.И за какво го правят ???  Това няма да се оправи докъто не се вземат мерки.

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:Анкета за презентацията ми
« Отговор #14 -: Януари 06, 2010, 09:21:36 pm »
Във всеки  втори пост пишеш  глупости.Само гледаш да се похвалиш за нещо глупаво.И кое му е хубавото,че раздаваш насилие.Приятно ли ще ти е да дойда и да ти забия 2 шамара  или да те убидя пред приятелите ти ???

ПП Днешната младеж е повлияна от газарията ,от модата от това ,че когато пушат,пият,събират се по 10 човека бият по-малките и незащитените.Събират се на мачове и след мачовете и преди тях се пребиват защото са от различни отбори.И за какво го правят ???  Това няма да се оправи докъто не се вземат мерки.
Само когато ми скочат .А пък се бия соло не ми трябват помагачи.
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D