Автор Тема: Или пък енчантване на армори ? Дори оражия?  (Прочетена 7059 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен t0n1ty

  • Джоунин
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +13/-65
    • Профил
Re:Или пък енчантване на армори ? Дори оражия?
« Отговор #30 -: Януари 10, 2010, 09:35:12 am »
ок благодаря много :)

Неактивен uB4oOoo

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 154
  • Karma: +11/-43
    • Профил
Re:Или пък енчантване на армори ? Дори оражия?
« Отговор #31 -: Януари 10, 2010, 11:26:29 am »
МоМчета и момичета ще го повторя за незнам кои път вече ... НЕ съм играл диабло ... и не сам имал намерения това да прилича на диабло .... не сам казал в броните да има дупки в които да вкарваш някакви камъни .......!
Моля престанете с тази игра диабло ... няма ништо общо с това което сам написал...
Благодаря за разбирането :)

newcomer

  • Гост
Re:Или пък енчантване на армори ? Дори оражия?
« Отговор #32 -: Януари 10, 2010, 11:39:23 am »
Почитателите на Lineage предполагам, че ще направят веднага връзка с така наречения enchant scroll, който повишава щетите на оръжието или увеличва бронята с +1. Характерно за него е, че струва доста и е може да се "енчантва" дадена част от екипировката максимум до +3, след което има шанс екипировката да се разпадне на съставните си елементи, което е никак приятно. Направих такава асоциация, когато прочетох хубавата "българска" думичка "енчантване" :)

P.S. А и още една ""армори  :) . Евала uB4oOoo. Иван Вазов е внесъл в българският език най-много неологизми. Ти достойно го следваш този велик български писател :)

Неактивен uB4oOoo

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 154
  • Karma: +11/-43
    • Профил
Re:Или пък енчантване на армори ? Дори оражия?
« Отговор #33 -: Януари 10, 2010, 03:59:32 pm »
Почитателите на Lineage предполагам, че ще направят веднага връзка с така наречения enchant scroll, който повишава щетите на оръжието или увеличва бронята с +1. Характерно за него е, че струва доста и е може да се "енчантва" дадена част от екипировката максимум до +3, след което има шанс екипировката да се разпадне на съставните си елементи, което е никак приятно. Направих такава асоциация, когато прочетох хубавата "българска" думичка "енчантване" :)

P.S. А и още една ""армори  :) . Евала uB4oOoo. Иван Вазов е внесъл в българският език най-много неологизми. Ти достойно го следваш този велик български писател :)
:) аз сам играл линеаге много време ... и армори от там го знам :)

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Или пък енчантване на армори ? Дори оражия?
« Отговор #34 -: Януари 10, 2010, 04:23:19 pm »
Аз армори го знам от всяка 2ра игра  :D ... И пак ще каза аз съм ЗА да се вкара енчантването ... :)  *freak* *freak*

Неактивен t0n1ty

  • Джоунин
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +13/-65
    • Профил
Re:Или пък енчантване на армори ? Дори оражия?
« Отговор #35 -: Януари 10, 2010, 05:28:59 pm »
само имате малко грешки в произношетието на думата "броня" или "армОр" би трябвало да е армър :) иначе във всяка MMORPG има такива неща, а за diablo към uB4ooo или както ти е там ника аз никъде не казвам, че си играл diablo аз просто споделям мнението си :) а + това за армОра това че се пише така не означава че се произнася по този начин това да не ви е немския  :D

Неактивен uB4oOoo

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 154
  • Karma: +11/-43
    • Профил
Re:Или пък енчантване на армори ? Дори оражия?
« Отговор #36 -: Януари 20, 2010, 12:18:05 pm »
..