Автор Тема: цената на диамантите  (Прочетена 17191 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #15 -: Януари 08, 2010, 08:14:54 pm »
Аз не се оплаквам - купувам и продавам диаманти на кило от 1 година, но тази цена ми е малко загадъчна...
Толкова малко ли е предлагането?


Средно на битка в 5к падат между 35-45к злато +3-4 предмета със средна стойност от 3-4к в магазина.При положение че на сегашните цени това са между 3 и 4 диаманта от битка  и има 100тина души в 5та,които от 10 битки могат да си позволят да купят 30-40 диаманта на ден и най -вероятно го правят,сметни сам колко диаманта дневно се купуват само от играчите 5к.Дори цената да скочи още едва ли ще спрат да се купуват.

NightFiary

  • Гост
Re:цената на диамантите
« Отговор #16 -: Януари 08, 2010, 08:20:01 pm »
Алооооооо не всички са 4та и 5та кат набиите си го в главите
опа малко ме превариха

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #17 -: Януари 08, 2010, 08:26:42 pm »
Стига с тези каруцарски сметки ! Какво да кажат играчите в по-ниската категория и играчите,които са избрали да са  майстори ? !

Ти прочети ли цитата,заради който написах това? Ако не си пробвай се.Играчите от по ниски категории да вдигат ниво бързо за да стигнат в 4та и да си купуват диаманти без да плачат е моя съвет,а ако са си избрали друг тип на развитие техен проблем.

Неактивен Sunyy

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 85
  • Karma: +28/-46
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #18 -: Януари 08, 2010, 09:10:21 pm »
е стигнах до времето веднъж да съм съгласна с дед
Поражение не съществува, докато човек не се признае за победен.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #19 -: Януари 08, 2010, 09:50:23 pm »
Ми освем да направиме коалиция за ограничение цената да диамантите ... друго незнам . Ако позволят "шефовете" разбира се , да пуснем анкета в която да гласуваме за или против постоянна цена на така важните за оцеляване и развитие камъчета ! Ако има шанс да бъдем чути , нека опитаме !

NightFiary

  • Гост
Re:цената на диамантите
« Отговор #20 -: Януари 08, 2010, 09:53:24 pm »
Аз съм ЗА идеята ти е много добра и дано да бъде чута от "шефовете"  :)

Неактивен UnDead

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 21
  • Karma: +1/-2
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #21 -: Януари 08, 2010, 09:56:11 pm »
Ми освем да направиме коалиция за ограничение цената да диамантите ... друго незнам . Ако позволят "шефовете" разбира се , да пуснем анкета в която да гласуваме за или против постоянна цена на така важните за оцеляване и развитие камъчета ! Ако има шанс да бъдем чути , нека опитаме !
10000% подкрепа

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #22 -: Януари 08, 2010, 09:59:36 pm »
Аз съм против ... Искате да играете без да давате пари ? Играйте ... тези които дават трябва да имат голеееми бонуси ... а тези цени са такива ;) Като искате ниски цени ... не копувайте ;)

Неактивен infinityyy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 503
  • Karma: +56/-75
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #23 -: Януари 08, 2010, 10:04:37 pm »
Ти прочети ли цитата,заради който написах това? Ако не си пробвай се.Играчите от по ниски категории да вдигат ниво бързо за да стигнат в 4та и да си купуват диаманти без да плачат е моя съвет,а ако са си избрали друг тип на развитие техен проблем.



Да както го казваш се едно до 4кат се стига ейтей от нищото ..  *xxx*  *xxx*

нали до 4кат трябват диаманти също .. на тея цении малко трудно да стане ..  *UNDECIDED*
« Последна редакция: Януари 08, 2010, 10:06:56 pm от infinityyy »

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #24 -: Януари 08, 2010, 10:05:10 pm »
Не че нещо, ама идеята ви е безумно тъпа... Вие си гледате от вашата си позиция и искате да направят играта така, че на вас да ви е добре, пък другите да го духат, с извинение. Никой не може да каже на хората за колко да си продават стоката - справка чл.9 от ЗЗД - нормативна уредба на свободата на договарянето. Напълно съм против да се ограничава цената на диамантите, защото тогава предлагането ще намалее. Осъзнавате ли се, че тогава пукнат диамант няма да видите на аукциона, защото всеки ще бъде купуван моментално с пускането му. Че те ако ограничат цената на 5к, аз мога спокойно да си купувам 100 диманта на ден, да не говорим за героите 5-та категория. По принцип хич не обичам да пиша постове, с които може да обидя някого, ама вие просто блестите с простотия и сякаш игнорирате всякакви логични аргументи против малоумната ви позиция.
« Последна редакция: Януари 08, 2010, 10:30:37 pm от torkvemada »
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

Неактивен BloodLine

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 453
  • Karma: +83/-123
  • Prince of Fionn
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #25 -: Януари 08, 2010, 10:09:48 pm »
Не че нещо, ама идеята ви е безумно тъпа... Вие си гледате от вашата си позиция и искате да направят играта така, че на вас да ви е добре, пък другите да го духат, с извинение. Никой не може да каже на хората за колко да си продават стоката - справка чл.9 от ЗЗД - нормативна уредба на свободата на договарянето. Напълно съм против да се ограничава цената на диамантите, защото тогава предлагането ще намалее. Осъзнавате ли се, че тогава пукнат диамант няма да видите на аукциона, защото всеки ще бъде купуван моментално с пускането му. Че те ако ограничат цената на 5к, аз мога спокойно да си купувам 100 диманта на ден, да не говорим за героите 5-та категория. По принцип хич не обичам да пиша постове, с които може да обидя някого, ама вие просто блестите с простотия и сякаш игнорирате всякакви логички аргументи против малоумната ви позиция.

+

NightFiary

  • Гост
Re:цената на диамантите
« Отговор #26 -: Януари 08, 2010, 10:10:37 pm »
Намерил се кой да говори за простотия ... *xxx*

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #27 -: Януари 08, 2010, 10:11:51 pm »
Намерил се кой да говори за простотия ... *xxx*

Човека си е прав ...

Ако искате евтини диаманти знам едно място където са по 2 000 ... Свят 3 ... регнете се наново и си играйте там :)

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #28 -: Януари 08, 2010, 10:12:50 pm »
Намерил се кой да говори за простотия ... *xxx*
Някой, чието образование и култура едва ли ще достигнеш в този си живот, съдейки по инфантилните ти реакции и отказ да мислиш логично.
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

NightFiary

  • Гост
Re:цената на диамантите
« Отговор #29 -: Януари 08, 2010, 10:13:21 pm »
Избрали сме да играем тук а не там!!! И в момента дискусията е за бета света.