Автор Тема: цената на диамантите  (Прочетена 17164 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NightFiary

  • Гост
Re:цената на диамантите
« Отговор #30 -: Януари 08, 2010, 10:14:01 pm »
Някой, чието образование и култура едва ли ще достигнеш в този си живот, съдейки по инфантилните ти реакции и отказ да мислиш логично.

Нямам нерви да се разправям с поредният ай да не казвам какъв многознайко.

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #31 -: Януари 08, 2010, 10:14:37 pm »
Ай не казвай, че само още повече ще се изложиш.

Цитат
Не съм аз тая, къде/която се излага, ама айде. Спирам с подробностите около някой "лочности",(?), че отиде яко у спама.

В българския език дума в мн.ч., която да завършва на "й", няма. Просто да си знаеш.
« Последна редакция: Януари 08, 2010, 10:21:52 pm от torkvemada »
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

NightFiary

  • Гост
Re:цената на диамантите
« Отговор #32 -: Януари 08, 2010, 10:16:05 pm »
Не съм аз тая къде се излага ама айде. Спирам с подробностите около някой "лочности" че отиде яко у спама.

Неактивен spirit95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +66/-88
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #33 -: Януари 08, 2010, 10:20:52 pm »
Ми освем да направиме коалиция за ограничение цената да диамантите ... друго незнам . Ако позволят "шефовете" разбира се , да пуснем анкета в която да гласуваме за или против постоянна цена на така важните за оцеляване и развитие камъчета ! Ако има шанс да бъдем чути , нека опитаме !
Ами добра идея но за сажеление няма да има развитие....поради простата причина че при тези които отиват паричките така наречените "шефове", ако тва стане, паричките намаляват, много пъти сам правил такива анкети (не само в тази игра) в които да бъде зачетено мнението на потребителите но познайте какъв успех имах...ем аз ще ви кажа-нулев *UNDECIDED*
Колкото повече приятели- толкова повече предатели

NightFiary

  • Гост
Re:цената на диамантите
« Отговор #34 -: Януари 08, 2010, 10:23:05 pm »
Ами добра идея но за сажеление няма да има развитие....поради простата причина че при тези които отиват паричките така наречените "шефове", ако тва стане, паричките намаляват, много пъти сам правил такива анкети (не само в тази игра) в които да бъде зачетено мнението на потребителите но познайте какъв успех имах...ем аз ще ви кажа-нулев *UNDECIDED*

За съжаление както винаги си прав - нас потеребителите кучета ни яли на никой не му пука за нашето мнение щом те си получават паричките и си пият водчицата.  :'(

пп евалата деад кинг не съм вярвала че ще сме на едно мнение за някой въпрос но ето че и това стана

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #35 -: Януари 08, 2010, 10:25:38 pm »
Я помисли кога беше това "преди". Ами преди да бъде пусната 5-та категория провинция и когато дори 4-та категория героите бяха по-малко. Нормално е да са били по евтини, нямало е толкова платежоспособни клиенти. Това е все едно да сравняваш цената, когато всички са били 1-ва категория, със сегашната. А пък и вчера вечерта имаше над 1000 диаманта за продажба при минимална цена 14.5к.
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #36 -: Януари 08, 2010, 10:26:49 pm »
Породи се злоба ! Говоря за анкета ! Всеки има право на мнение и ако обичате не се обиждайте , няма смисъл .. симпатизирам на отделни личности и не ми е приятно да бъдат нападани , не съм никой но не е хуманно това което правите ! Нека някой по висшестоящ да се изкаже и спирам с темата !!!

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #37 -: Януари 08, 2010, 10:33:34 pm »
torkvemada , без лоши чувства казвам , че всеки има право на мнение . Искам да видя колко души ще са съгласни с моето мнение . Пък и не съм казал , че цената трябва да падне . Нека остане така но да не мърда по-нагоре .

Неактивен spirit95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +66/-88
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #38 -: Януари 08, 2010, 10:36:39 pm »
torkvemada , без лоши чувства казвам , че всеки има право на мнение . Искам да видя колко души ще са съгласни с моето мнение . Пък и не съм казал , че цената трябва да падне . Нека остане така но да не мърда по-нагоре .
Аз сам сагласен но предосещам къв ще е края...но все пак нека да опитаме, а относно за цената...зависи от хората 4та и 5та кат. ако продалжат да купуват ще се дигне цената с още...ще спре тогава когато спрат да купуват.... :-X
Колкото повече приятели- толкова повече предатели

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #39 -: Януари 08, 2010, 10:38:53 pm »
Нали не се заблуждавате, че нещо ще се промени ако 20 форумни играча от 4-та и 5-та категория спрат с покупката на диаманти нещо ще се промени ???
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #40 -: Януари 08, 2010, 10:40:17 pm »
Не знам дали е оливация или не, но ще продължи да се вдига и ще има хора, които продължават да купуват. Аз също предпочитам да има неограничени количества диаманти по 2к, защото и аз си ги набавям от аукциона, но това просто няма как да стане, понеже хората, продаващи диаманти за пари (демек дават реални пари за виртуално злато/въздух), не са чак толкова много, а именно те ми плащат премиума, пакетите и допълнителните ходове.
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #41 -: Януари 08, 2010, 10:41:10 pm »
Ми аз съм съгласен да плащам и цени до 15к но по-нагоре просто ще ме откажат от играта ...

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #42 -: Януари 08, 2010, 10:42:10 pm »
Според мене цената трябва да е по-висока ... Ресурса трябва да стане по-ефтин, а епика по скъп ;) Това е :) Моля ви се без изцепки че няма да намалят цената, защото "шефовете" взимали повече пари така ... просто е глупаво ... повече пари ще вземат когато цените на диамантите са ниски и трябва да пратиш 3 СМС за да станеш богат ;)

Неактивен spirit95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +66/-88
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #43 -: Януари 08, 2010, 10:42:50 pm »
Нали не се заблуждавате, че нещо ще се промени ако 20 форумни играча от 4-та и 5-та категория спрат с покупката на диаманти нещо ще се промени ???
Ми как мислиш ще спре да се качва цената...качва се защото се купуват, естествено че като си пуснал 1 диаманта за 14к. и ти го купят другия път ще го пуснеш за 15к. ама ако не ти го купат ше го пуснеш за 13к....не мислиш ли че има логика ???
Колкото повече приятели- толкова повече предатели

Неактивен spirit95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +66/-88
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #44 -: Януари 08, 2010, 10:45:02 pm »
Според мене цената трябва да е по-висока ... Ресурса трябва да стане по-ефтин, а епика по скъп ;) Това е :) Моля ви се без изцепки че няма да намалят цената, защото "шефовете" взимали повече пари така ... просто е глупаво ... повече пари ще вземат когато цените на диамантите са ниски и трябва да пратиш 3 СМС за да станеш богат ;)
Не е така...когато са по евтини на пазара ще се купуват повече със злато от играта и ще се пращат по малко смс-и които се купуват с истенски пари...
Колкото повече приятели- толкова повече предатели