Автор Тема: цената на диамантите  (Прочетена 17169 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NightFiary

  • Гост
Re:цената на диамантите
« Отговор #90 -: Януари 09, 2010, 06:40:42 pm »
Къде съм писала че настоявам  *xxx* ОМГ абе хора поне четете какво съм писала стига сте си излмисляли разни глупости.

pithtath

  • Гост
Re:цената на диамантите
« Отговор #91 -: Януари 09, 2010, 06:41:00 pm »
Целият проблем идва от "великите играчи" 4,5 категория, заради многото злато, което печелят. Дотук чудесно - напълно закономерно е това. Само че никога няма да забравя как преди известно време ореваха целия форум как са им направили съществата за биене много силни. Ами много злато - много силни същества. На една игра именно това й е интересното, да има предизвикателства тип "невъзможни". Който е сполучлив - ще ги бие. Но в крайна сметка единици ще успяват, което ще бъде супер. Така няма да има издевателства с цената на диамантите. Истинският проблем е, че вече нахлули в по-горни категории много малко играчи плащат за диаманти (да не напиша, че това са може би само чужденците, без да обидя някой съвестен БГ платец). Ай живейте.

Неактивен kucholino

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 28
  • Karma: +10/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:цената на диамантите
« Отговор #92 -: Януари 09, 2010, 06:55:30 pm »
ColdAsLife,имам 2 героя-1вия е 30 ниво и в 29 речих да го направя ювелир-започнах някъге към 15.12.1009г. да му развивам ювелирството.Сега имам 529 зан.т. в кат.3 ювелир. Направих настоящия си герой Кучолино именно за да не давам по 220 диаманта само за 1 броня.Виж и този герой. В 30 ниво в Офалия ме пребиваше редовно мечката стръвница-взех хаемник и го екипирах....и пак ме бие стръвницата, та за това ми е чоглаво сега.Явно решенията за развиване на занаят съм реализарала в най-неподходящото време и при липса на инфо за всички правила на играта :)

Неактивен Fight

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +59/-15
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #93 -: Януари 09, 2010, 06:57:42 pm »
Къде съм писала че настоявам  *xxx* ОМГ абе хора поне четете какво съм писала стига сте си излмисляли разни глупости.

Извинявай, грешно съм те разбрал, ти не настояваш, може би само предлагаш?

Кога ще спре това идиотско безумие с цените 6 300 ги гледах днеска. Време е екипа да се намеси и да проложи мерки. Това трябва да бъде спряно!!!

Колкото до @Dead_King, къде виждаш да насаждам моето мнение?

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #94 -: Януари 09, 2010, 07:04:36 pm »
ColdAsLife,имам 2 героя-1вия е 30 ниво и в 29 речих да го направя ювелир-започнах някъге към 15.12.1009г. да му развивам ювелирството.Сега имам 529 зан.т. в кат.3 ювелир. Направих настоящия си герой Кучолино именно за да не давам по 220 диаманта само за 1 броня.Виж и този герой. В 30 ниво в Офалия ме пребиваше редовно мечката стръвница-взех хаемник и го екипирах....и пак ме бие стръвницата, та за това ми е чоглаво сега.Явно решенията за развиване на занаят съм реализарала в най-неподходящото време и при липса на инфо за всички правила на играта :)

Еми освен да вземеш още наемници или да смениш мобовете друго не ти остава.А за момента,който си избрала за развиване на занаята мога да кажа че наистина момента е бил най-неподходящия да ;)

pithtath

  • Гост
Re:цената на диамантите
« Отговор #95 -: Януари 09, 2010, 07:07:44 pm »
НайтФюри

Няма такъв играч, това имената за нищо ги нямате :)

Неактивен kucholino

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 28
  • Karma: +10/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:цената на диамантите
« Отговор #96 -: Януари 09, 2010, 07:13:32 pm »
Еми освен да вземеш още наемници или да смениш мобовете друго не ти остава.А за момента,който си избрала за развиване на занаята мога да кажа че наистина момента е бил най-неподходящия да ;)
Да, но нямаше никакво инфо за промените в стратегията на играта-нямаше индикации,че ще има драстична промяна в положението на занаятчиите. Изобщо в играта инфото за най- важните неща е предвидливо спестена и доста оскъдна :)

NightFiary

  • Гост
Re:цената на диамантите
« Отговор #97 -: Януари 09, 2010, 07:15:32 pm »
Fight ще спреш ли с безкрайните ти глупости! Никой за нищо не е настоявал !!!

пп относно ника ми НаитФеири ( Наитфаири - и тъи може да се произнесе) се произнася само че нарочно като се регвах съм разместила 2 буквички (за по интересно иначе знам че е правописна грешка  *hihi* )
« Последна редакция: Януари 09, 2010, 07:20:41 pm от NightFiary »

pithtath

  • Гост
Re:цената на диамантите
« Отговор #98 -: Януари 09, 2010, 07:36:38 pm »
Няма смисъл да се дразните излишно, диамантът и 50к да стане, просто занаятчиите трябва да вдигнат респективно цената на продукцията си и редовния смс-пращач ще си закупува екипировка както и досега. От цялата работа ще изгубят играчите 4, 5 категория, ще си закупуват по 1 диамант на битка и спекулациите с пазара ще спрат. Ще изгубят и тези, които не се занимават със занаят в по-ниски категории, но това тъкмо ще ги стимулира в тази насока, тъй като това е едно от основните достижения на ИХ. Край.

Неактивен kucholino

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 28
  • Karma: +10/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:цената на диамантите
« Отговор #99 -: Януари 09, 2010, 07:41:50 pm »
Ами сега си направих такъв експеримент с моя епична плетена броня-принудена съм да й слагам такава цена,защото ресурсите за 4 кат. са с астрономически цени, а аз (ако продължа да играя изобщо) ще екипирам най напред героя си и ще пробвам да го направя до 31 ниво :)

Неактивен sisko_95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 167
  • Karma: +12/-38
  • Национална Занаятчийска Камара(НЗК) !!!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:цената на диамантите
« Отговор #100 -: Януари 10, 2010, 07:53:51 pm »
Тия хора вече полудяват бре  :o :o :o 23к за бройка......

pithtath

  • Гост
Re:цената на диамантите
« Отговор #101 -: Януари 10, 2010, 08:04:03 pm »
Тия хора вече полудяват бре  :o :o :o 23к за бройка......

Спокойно, ако се спре на 50к пак ще е добре :)

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #102 -: Януари 10, 2010, 08:32:17 pm »
Тия хора вече полудяват бре  :o :o :o 23к за бройка......

 *dance* [:-} [:-} *dance*

Супер :) Аз чакам да се вдигне още малко и почвам да продавам  :D

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #103 -: Януари 10, 2010, 08:34:58 pm »
Лелелеле , и са какво ? 50к за 2 диаманта .. да ама не . Това не е съвсем нормално ! Пък и тези коалиции за вдигане на цената който се правят не е правилно така ! Няма как да скочи цената толкова без да има някакви уговорки между поне половината от продавачите ... Грознооо...

pithtath

  • Гост
Re:цената на диамантите
« Отговор #104 -: Януари 10, 2010, 08:37:49 pm »
Лелелеле , и са какво ? 50к за 2 диаманта .. да ама не . Това не е съвсем нормално ! Пък и тези коалиции за вдигане на цената който се правят не е правилно така ! Няма как да скочи цената толкова без да има някакви уговорки между поне половината от продавачите ... Грознооо...

Ами да се наговорят и занаятчиите да утроят цената на продукцията си и готово. Има ли проблем?