Автор Тема: цената на диамантите  (Прочетена 17163 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #45 -: Януари 08, 2010, 10:46:39 pm »
мортито , ти и деад (който в момента е зад мен и се радвам) сте навсякаде ! Ти ако не кажеш нещо незнам , няма да те бъде ! Как така по-висока цена бре Българино ! Какво е за вас тази игра ? Живот ? Начин на оцеляване ? Немога да ви разбера ... лично моя кеф е да се сабера с френдовете и да унищожим 2-3 каси бира на някой хубав мач ! Но искам и да има каде да убивам свободното време но с удоволствие а не с нерви .

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #46 -: Януари 08, 2010, 10:48:24 pm »
мортито , ти и деад (който в момента е зад мен и се радвам) сте навсякаде ! Ти ако не кажеш нещо незнам , няма да те бъде ! Как така по-висока цена бре Българино ! Какво е за вас тази игра ? Живот ? Начин на оцеляване ? Немога да ви разбера ... лично моя кеф е да се сабера с френдовете и да унищожим 2-3 каси бира на някой хубав мач ! Но искам и да има каде да убивам свободното време но с удоволствие а не с нерви .

На мен ми е забавно да дискутирам пазарните отношения, тъй като ще работя "селски тарикат"   :D :D :D

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #47 -: Януари 08, 2010, 10:49:25 pm »
Не е така...когато са по евтини на пазара ще се купуват повече със злато от играта и ще се пращат по малко смс-и които се купуват с истенски пари...
А... тези в аукциона от къде си мислиш, че идват?
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #48 -: Януари 08, 2010, 10:51:11 pm »
Добре бее хорааа , нека се пусне анкета ! Не само в БГ , мисля , че всеки практично мислещ човек ще се съгласи с факта , че евтиното е на мода !

Неактивен spirit95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +66/-88
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #49 -: Януари 08, 2010, 10:55:48 pm »
А... тези в аукциона от къде си мислиш, че идват?
Еми не само от смс-и но главно от тех..., ами тези които ги купуват с смс-с и ако ги пускаха на аукциона за малко злато- хората които не пращат смс-и ще ги купуват със злато и нема да пращат смс-и, ама ако цените на диамантите са прекалено високи и като злато тези които не могат да си го позволят (от 4та кат. надоло) ще им се наложи да пращат смс-и, са разбра ли какво искам да кажа....
Колкото повече приятели- толкова повече предатели

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #50 -: Януари 08, 2010, 11:04:02 pm »
Разбирам те, но не си прав. Ако цените в злато са по-нисни, ще има по-малко предлагане, а освен това и доста по-бързо ще се изкупуват диамантите. В крайна сметка или ще се стигне до положение, в което диамантите ще се купуват максимум 5 минути, след като са пуснати, или цената им пак ще скочи.
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

Неактивен spirit95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +66/-88
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #51 -: Януари 08, 2010, 11:06:48 pm »
Ами точно защото се купуват и цените скачат....тва се опитвам да кажа :-X
Колкото повече приятели- толкова повече предатели

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #52 -: Януари 09, 2010, 10:05:15 am »
торквемада , добре , искам да те попитам нормална ли е цена 40+к злато за 1 диамант ? Това не , че не е нормално ами е напваро нечовешко !

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #53 -: Януари 09, 2010, 10:12:02 am »
Колко пъти в месец продаваш диаманти ? После кажи на каква цена ... ако е по-малко от 14к лъжеш ;)

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #54 -: Януари 09, 2010, 10:13:48 am »
Теб питах ли те нещо ? Не продавам диаманти ! 15 ниво съм и се мъча да събера злато поне за 1 мижав премиум !

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #55 -: Януари 09, 2010, 10:18:24 am »
Теб питах ли те нещо ? Не продавам диаманти ! 15 ниво съм и се мъча да събера злато поне за 1 мижав премиум !

Значи искаш другите да дават пари вместо теб, а ти да имаш премиум без пари ?  ???

Неактивен Sunyy

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 85
  • Karma: +28/-46
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #56 -: Януари 09, 2010, 11:08:40 am »
виж сега има хора които немогат да си позволят да пращат есемеси за игри и те се опитват по свои си начин да си изкарат премиум дали ще сабират злато и ще го обръщат  в диаманти или ще печелят от задачи 3к теб какво те интересува ако пращаш аз лично също не искам да праштам есемеси и съм като  lo11o  има и много други хора извинявам се ако е прозвучало обидно и грубо но си е така
Поражение не съществува, докато човек не се признае за победен.

Неактивен Equilibrium

  • Java Programmer
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 266
  • Karma: +47/-45
  • Не е важно колко ще живееш, а как ще живееш !
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #57 -: Януари 09, 2010, 11:22:05 am »
Добре представям ви ситуацията така един играч 5та кат изкарва около 20-30к от битка.
Как бихте спрели тоя човек да си купува диаманти. И ако Вие(главно към хората малки нива) не бихте ли си купували диаманти ако имахте такива пари. Лично аз си пуснах премиума чак 17-18 ниво дотогава събирах и правих схеми за получаване на диаманти. Съгласен съм и с хората малки нива че много трудно могат да си ги набавят без смс-и.Но ако един играч 1ва кат вкара 50 диаманта и ги продаде получава  над 500к пари което не е нормално за играч 5то 6то ниво да има такива пари. И следователно бързо скача до 3та кат с хубава екипировка.

Неактивен kucholino

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 28
  • Karma: +10/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:цената на диамантите
« Отговор #58 -: Януари 09, 2010, 11:51:26 am »
Мисля,че неслучайно беше направен коледният подарък при закупуването на диамантите-както и да се пресмята, в момента-09.01.2010г. занаятчиите са на загуба.Явно с коледния бонус се цели промяна в определена посока,която не облагодетелства занаятчиите.Вече има драстична промяна в икономическата обосновка на занаятчийството-май ни спретнаха мини-икономичека криза,водеща до хиперинфлация.Дано само в играта не се повторят събитията, настъпили преди и след Ваймарската република ;)

Неактивен Equilibrium

  • Java Programmer
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 266
  • Karma: +47/-45
  • Не е важно колко ще живееш, а как ще живееш !
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #59 -: Януари 09, 2010, 11:59:39 am »
Ами аз съм спрял занаята откакто цената на диамантите се вдигна.