Автор Тема: цената на диамантите  (Прочетена 17151 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kucholino

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 28
  • Karma: +10/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:цената на диамантите
« Отговор #60 -: Януари 09, 2010, 12:11:50 pm »
И още нещо-според мен почти нищо не зависи от играчите,защото:1.Правилата на играта са въведени от умни хора2. Играчите не могат да създават нови правила в играта 3. Играта е създадена с цел печалба за собствениците й и приемлива загуба за играчите 4.Играчът играе по установени от други хора правила 5.За да не се събира изличен негативизъм,е създадено квазисвободно пространство, наречено Форум, което играе ролята на отдушник и индикатор на по- революционните настроения-принципа-Хляб и зрелища ;)

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #61 -: Януари 09, 2010, 02:25:02 pm »
торквемада , добре , искам да те попитам нормална ли е цена 40+к злато за 1 диамант ? Това не , че не е нормално ами е напваро нечовешко !

В момента такава цена не би била нормална, но в момента, в който има 50-тина герои, които изкарват над 50к от битка, ще е резонна, защото за тях ще е рентабилно да купуват допълнителни ходове с диаманти на всякаква цена, по-ниска от печалбата им на битка.
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

Неактивен jasminta

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +28/-18
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #62 -: Януари 09, 2010, 02:57:16 pm »
според мен ако върнат предишния вариант в аукциона да може да се пазарува и със злато и с диаманти нещата може и да се стабилизират  ::)

Неактивен neoli

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 75
  • Karma: +4/-2
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #63 -: Януари 09, 2010, 03:23:49 pm »
Работата е там,че хората малки категории печелят много малко от битки и чистата печалба е ниска.Тези 5 категория както вече казахте взимат изключително много и те си играят с всички екстри и цената на диамантите не ги късае много стига да са на печалба,тъй като и да пращат и да не пращат смс те си имат диаманти и от там другите неща.Освен това високите нива може да развиещ занаята и да печелиш още от предмети изработен с чук с диаманти купен от битките :) Мисля,че ако възнаграждението от битка им е наистина толкова много злато и при цена на диамантите 20-25к те пак ще пазаруват.А ако трябва да спестяват от битки злато ,както е в долните кат. то в един момент спира да се купува,за да събереш пари.

Неактивен kucholino

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 28
  • Karma: +10/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:цената на диамантите
« Отговор #64 -: Януари 09, 2010, 04:02:38 pm »
Аз съм 3та кат.,но не мога да виня играчите 4 и 5 кат.-те играят по правила, създадени от притежателите на играта.Ако правилата за 4 и 5 кат. са други-например не се печели 40к от 1 битка, а 2к-играта може би щеше да е съвсем различна и за1,2 и 3та кат. играчи :)

Неактивен neoli

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 75
  • Karma: +4/-2
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #65 -: Януари 09, 2010, 04:06:20 pm »
Аз съм 3та кат.,но не мога да виня играчите 4 и 5 кат.-те играят по правила, създадени от притежателите на играта.Ако правилата за 4 и 5 кат. са други-например не се печели 40к от 1 битка, а 2к-играта може би щеше да е съвсем различна и за1,2 и 3та кат. играчи :)
Това имам в предвид,а и може би вече пазарът на диаманти се определя именно от играчи 4 и 5 кат. ,които спокойно могат да ги купуват от пазарът и след това препродават за повече злато.Така цената се вдига със секунди.

Неактивен kucholino

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 28
  • Karma: +10/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:цената на диамантите
« Отговор #66 -: Януари 09, 2010, 04:14:06 pm »
Имах предвид, че не е луд, който яде баницата-луд е,който му я дава-т.е.играта е направена да носи някому предимно печалба-имам предвид босовете й, а играчите както и да играят, винаги ще са на загуба-освен ако не достигнат заветната 4 и 5 кат. с лилави брони и с по 4-5 лилави наемника-играта явно е направена така,че да се създава огромна имуществена разлика в играчи4 и 5 кат. и  играчи 1,2 и 3 кат. и това ползва само шефовете й ;)

Неактивен kucholino

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 28
  • Karma: +10/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:цената на диамантите
« Отговор #67 -: Януари 09, 2010, 04:15:37 pm »
Пускат се повече смси,ерго-приходи за заплати ;)

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #68 -: Януари 09, 2010, 04:31:57 pm »
Имах предвид, че не е луд, който яде баницата-луд е,който му я дава-т.е.играта е направена да носи някому предимно печалба-имам предвид босовете й, а играчите както и да играят, винаги ще са на загуба-освен ако не достигнат заветната 4 и 5 кат. с лилави брони и с по 4-5 лилави наемника-играта явно е направена така,че да се създава огромна имуществена разлика в играчи4 и 5 кат. и  играчи 1,2 и 3 кат. и това ползва само шефовете й ;)

Това няма нищо общо се действителността.В момента който станах 20 лвл,отнема седмица да го достигнеш,почнах да правя достатъчно пари от ресурса който добивах за да си облека героя и да си пусна премиум и всички ордени които са ми необходими.При положение че ресурса в момента е в пъти по скъп отколкото беше преди не би трябвало никой да има проблем  с екипирането на героите си и вдигането на ниво.Само за справка по времето което аз бях 3к епичен предмт струваше около 250 диаманта,сега рядко има предмет с цена над 100.

Неактивен kucholino

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 28
  • Karma: +10/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:цената на диамантите
« Отговор #69 -: Януари 09, 2010, 04:42:11 pm »
Тогава Ви предлагам следното-създайте Ваши предложения за развитие на играта и пробвайте да ги въведете в нея така,че да станат задължителни за всички. ;)Интересен ще е резултатът, въпреки,че това,което сте писали е абсолютна истина -бронята на другия ми герой ми костваше 220 диаманта-по онова време :)

Неактивен kucholino

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 28
  • Karma: +10/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:цената на диамантите
« Отговор #70 -: Януари 09, 2010, 04:44:09 pm »
А за смс ите човек дава реални пари, но не получава поощрения от играта в реални парични знаци :D

NightFiary

  • Гост
Re:цената на диамантите
« Отговор #71 -: Януари 09, 2010, 05:52:10 pm »
Е тва не е реялно сега гледам някъв ( ай да не казвам какъв че пак ще отнеса бана ) пуснал 10 броя за по 20к единия  :o :o :o А дано никой не му ги къпи на тоя ... Поне вече знам кой ги прави тея мизаерии с цената и след малко ще си го отнесе.

Неактивен Fight

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +59/-15
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #72 -: Януари 09, 2010, 05:54:28 pm »
Ми пусни ти по 5000 злато диаманта, с удоволствие ще ти купя всичките. Нали това е разумна цена. Ако искаш пусни и по 50 злато да могат да си купят и играчите които са 5 ниво.
« Последна редакция: Януари 09, 2010, 05:57:04 pm от Fight »

NightFiary

  • Гост
Re:цената на диамантите
« Отговор #73 -: Януари 09, 2010, 05:56:35 pm »
Друго имах в предвид но явно не си ме разбрал. Как може 1 да ги пускам по 16 -17к а тоя да дига на 20к  *xxx*

Неактивен Fight

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +59/-15
    • Профил
Re:цената на диамантите
« Отговор #74 -: Януари 09, 2010, 06:01:51 pm »
Ми човека е дал реални пари за които иска някакви виртуални цифрички наречени в играта "злато". Няма за какво да му се сърдиш. Ти би ли дала 5 лева за "виртуални диаманти" и след това продала за по 100 злато само защото някой от ниските категории няма достатъчно злато да си ги купи?