Автор Тема: Какви отговори само *xxx*  (Прочетена 5915 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен гььг

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +13/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Какви отговори само *xxx*
« -: Януари 06, 2010, 11:07:37 pm »
   Не знам как мислите Вие колеги,но това което се случва в Задай въпрос е направо смешно:

     Пазител     1 Отговори
Мога ли без да имам вдигната защитна позиция 7 ниво да мога да специализирам като пазител . Моля да за точен отговор , защото питах адски много хора който само ме объркаха . Интересува ме защото дадох 17 000 злато за щит а след това ми съобщиха , че без 7 точки на споменатото умение немога да започна специализация !
    Re: Пазител    16:24 06-01-10
    Може да специализираш пазител.Няма никакви изисквания излъгали са те :)


    И какъв ще е този пазител който няма да има развито умение Позиция на Пазителя  *xxx* :D :D :D

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Какви отговори само *xxx*
« Отговор #1 -: Януари 06, 2010, 11:20:33 pm »
мисля, че трябва да има нещо като тест преди да дадат права да се отговаря на такива въпроси
познанието и "опита" във форума не са достатъчни
информацията трябва да се синтезира и поднесе в подходящ вид...

съзнавам, че не е лесно и това са хора, които отделят от личното си време, а голяма част от въпросите са, меко казано, дебилни... но точно в този си вид не е добър вариант...

дано се нагодят и усъвършенстват....
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен GoDLiKe

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 28
  • Karma: +6/-12
    • Профил
Re:Какви отговори само *xxx*
« Отговор #2 -: Януари 06, 2010, 11:32:49 pm »
Откакто дойдоха новите играчи които се надпреварват за отговори,само грешна информация или заблуждаваща.
Да не говорим,че ми отговориха на въпрос след 6 дена,а отговора му вече е факт.ПОлучи си оценка слаб 2,състезание кой да отговори.
Незнам как ги избирате ама отдалеч си личи отговор на Крест,Шемеретев и на друг играч.

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:Какви отговори само *xxx*
« Отговор #3 -: Януари 06, 2010, 11:37:59 pm »
Ако отсявката става на 10 дни, вместо в края на всеки месец, нещата ще се нормализират достатъчно бързо.
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какви отговори само *xxx*
« Отговор #4 -: Януари 06, 2010, 11:39:46 pm »
Откакто дойдоха новите играчи които се надпреварват за отговори,само грешна информация или заблуждаваща.
Да не говорим,че ми отговориха на въпрос след 6 дена,а отговора му вече е факт.ПОлучи си оценка слаб 2,състезание кой да отговори.
Незнам как ги избирате ама отдалеч си личи отговор на Крест,Шемеретев и на друг играч.

Моите отговори познаваш ли ги  :D Аз им говоря на Вие !

Неактивен BloodLine

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 453
  • Karma: +83/-123
  • Prince of Fionn
    • Профил
Re:Какви отговори само *xxx*
« Отговор #5 -: Януари 06, 2010, 11:42:01 pm »
Малее голяма конкуренция.
Дияманти     4 Отговори
Как и от къде мога да спечеля или да си купя на ниска цена дияманти?
    Re: Дияманти    22:09 06-01-10
    Има няколко начина: 1) Платен със СМС, карта и въобще реални пари- описано е в Купи диаманти 2) През аукциона: Селцето на надеждата >> Имперски аукцион >> Купи диаманти 3) За изпълняване на мисии- както като част от приключението, така и при произволна задача от таверната може да се получи така, че част от наградата да включва и диаманти (но не е гарантирано, че ще Ви се падне такава задача всеки път, когато получавате нови)
    
    Re: Дияманти    22:09 06-01-10
    Диаманти можете да спечелите като изпълнявате задачи от таверните, но такива с диаманти има най-рано в 3-та категория.. Когато достигнете 21-во ниво ще започнат да ви се появяват такива.. Иначе можете да закупите диаманти от аукциона има отделен таб пазар на диаманти, но цените не са никак ниски.
    
    Re: Дияманти    22:09 06-01-10
    Има няколко варианта. Единия е да закупите диаманти от менюто Купи диаманти.Втория е да ги закупите от аукцион.Третия е да приемата задача от таверната която дава диаманти като награда.
    
    Re: Дияманти    22:09 06-01-10
    1. Смс 2. Пазар за диаманти 3. Изпълнение на мисии от таверната (но това - по-нататък)

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Какви отговори само *xxx*
« Отговор #6 -: Януари 07, 2010, 12:00:05 am »
Моите отговори познаваш ли ги  :D Аз им говоря на Вие !

А ето кой ми крадял стила на писане *hihi*
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Какви отговори само *xxx*
« Отговор #7 -: Януари 07, 2010, 12:01:41 am »
   Не знам как мислите Вие колеги,но това което се случва в Задай въпрос е направо смешно:

     Пазител     1 Отговори
Мога ли без да имам вдигната защитна позиция 7 ниво да мога да специализирам като пазител . Моля да за точен отговор , защото питах адски много хора който само ме объркаха . Интересува ме защото дадох 17 000 злато за щит а след това ми съобщиха , че без 7 точки на споменатото умение немога да започна специализация !
    Re: Пазител    16:24 06-01-10
    Може да специализираш пазител.Няма никакви изисквания излъгали са те :)


    И какъв ще е този пазител който няма да има развито умение Позиция на Пазителя  *xxx* :D :D :D
Това е мой въпрос , просто всеки когото питах за това нещо си противоречеше . Не разбирам какви визираш в отговора , на мен лично ми помогна най-много така казано :) Обясни моя ли е грешката или на човека който е отговорил щото ми е тъпо :D

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Какви отговори само *xxx*
« Отговор #8 -: Януари 07, 2010, 12:04:39 am »
Грешката ще е твоя ако играеш с пазител без позиция на пазителя :-X
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Какви отговори само *xxx*
« Отговор #9 -: Януари 07, 2010, 12:06:51 am »
Да ясно но преди да се набутам със злато за щит не знаех за какво става въпрос , едва след като го купих започнаха да ми отговарят ... Ще изчакам да дигна позицията и тогава ще започна специализация . Друга да питам за да се посмеете ?

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Какви отговори само *xxx*
« Отговор #10 -: Януари 07, 2010, 12:09:20 am »
Е, питай тук направо като си почнал :)
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Какви отговори само *xxx*
« Отговор #11 -: Януари 07, 2010, 12:11:46 am »
ЛЕле хора , обещавам при въпрос от някой ... първо да се подиграя и след това да го объркам . Един ден след това да му отговоря , няма да ви казвам , че по тази тема един от пичовете във форума ми каза 2 различни неща за има-няма час време . И пак питам всеки ли е влязъл научен тука ?

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Какви отговори само *xxx*
« Отговор #12 -: Януари 07, 2010, 12:18:19 am »
Аз влязох неук :D
Но всеки се научава рано или късно, при мен беше рано, макар да не знам всичко :-X
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какви отговори само *xxx*
« Отговор #13 -: Януари 07, 2010, 12:19:50 am »
ЛЕле хора , обещавам при въпрос от някой ... първо да се подиграя и след това да го объркам . Един ден след това да му отговоря , няма да ви казвам , че по тази тема един от пичовете във форума ми каза 2 различни неща за има-няма час време . И пак питам всеки ли е влязъл научен тука ?

Не. Някои се учихме бавно и трудно, още от първия ден. Което не значи че нямаме желание да помогнем на другите. Онзи ден поне на 30 лични отговорих за това "Как да се бия", "Как да дера кожи" и "Как да си намеря медно кюлче". Ако си питал някой "пич от форума" то може да ти даде и 10 различни отговора. Затова питай някой който се предполага да знае. ПРЕДИ да си дал злато за меч.

Това е моя съвет, иначе не мисля че някой се подиграва.

Неактивен GoDLiKe

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 28
  • Karma: +6/-12
    • Профил
Re:Какви отговори само *xxx*
« Отговор #14 -: Януари 07, 2010, 12:20:01 am »
СЛучайно ли я имаш тая зелена табелка,аз мисля не.
Та какво има да  и се учи на играта,незнам. :D