Автор Тема: Занаятчийска задача в приключение  (Прочетена 1557 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен jpr

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 58
  • Karma: +6/-3
    • Профил
Занаятчийска задача в приключение
« -: Януари 07, 2010, 02:43:16 pm »
Падна ми се занаятчийска задача за изработване на два редки предмета. Дотук нищо лошо. Обаче предметите, които трябва да изработя са от клас 1, без абсолютно никаква стойност. За да мога да ги изработя трябва да кача около 100 точки в дадената категория, което си е доста работа. А и после докато излязат редки...Не съм занаятчия, за да мога да лесно да мина приключението. В същото време имам развито занаятчийство за производство на редки предмети във втора категория. Затова предлагам като има такава задача, системата да проверява, коя е най-високо вдигнатата категория занаят и да дава задача от нея. Реално за играта нищо няма да се загуби, само ще се намали недоволството.

П.П. Имаше и опция за друга задача, ако тая ми се струвала непосилна. Обаче и другата беше достатъчно трудоемка (210 желязна руда), на место където я има руда, я няма.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Занаятчийска задача в приключение
« Отговор #1 -: Януари 08, 2010, 06:24:34 am »
Падна ми се занаятчийска задача за изработване на два редки предмета. Дотук нищо лошо. Обаче предметите, които трябва да изработя са от клас 1, без абсолютно никаква стойност. За да мога да ги изработя трябва да кача около 100 точки в дадената категория, което си е доста работа. А и после докато излязат редки...Не съм занаятчия, за да мога да лесно да мина приключението. В същото време имам развито занаятчийство за производство на редки предмети във втора категория. Затова предлагам като има такава задача, системата да проверява, коя е най-високо вдигнатата категория занаят и да дава задача от нея. Реално за играта нищо няма да се загуби, само ще се намали недоволството.

П.П. Имаше и опция за друга задача, ако тая ми се струвала непосилна. Обаче и другата беше достатъчно трудоемка (210 желязна руда), на место където я има руда, я няма.

Аз съм "за" предложението, мисля че би улеснило занаятчиите, което не е лошо (все пак са се старали хората да вдигат категория). А за не занаятчиите (останаха ли такива  *hihi*), е полезно а си вдигнат само 1ва категория редки и после така да си карат всички приключения и да си изработват само медни мечове както е моя случай например.

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Занаятчийска задача в приключение
« Отговор #2 -: Януари 08, 2010, 07:43:10 am »
мисля че с тези задачи трябва да се обърне внимание. задачите за изработване за в кат 1. и ма мен мн често ми се случва да излизат редки предмети, който не ги отчита.  а би трябвало да се зачита тази изработка. некоректно е след като имаш желание да изпълняваш задачи и то да те прецаква така. никак не е стимулиращо това. надявам се да обърните внимание  и да корегирате   това явление ;)
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Re:Занаятчийска задача в приключение
« Отговор #3 -: Януари 08, 2010, 09:03:08 am »
Аз съм за!  ;D
Човешкото око е ненаситно!