Автор Тема: Към екипа на Imperial Hero  (Прочетена 1660 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Към екипа на Imperial Hero
« -: Януари 08, 2010, 11:46:31 am »
Отново апелирам екипа на Imperial hero:
Преди известно време бях споменал за открит бъг при посещение на дадена бойна зона и отнемането на точки за действие и понижаването на здравето до 0 на героя.
Последно преди малко отново се повтори този проблем. Както ви казах и преди това става независимо дали си с Mozilla, IE или Opera. Аз ги пробвах и трите варианта и с трите става това.
Моля вземете някакво решение да се оправи този проблем, много е неприятно когато се получи да изгубиш примерно 10-12 точки за действие и всичкото здраве, след като си ги чакал поне 10-12часа.
Предварително Ви благодаря!

Неактивен muratito

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 309
  • Karma: +25/-58
    • Профил
Re:Към екипа на Imperial Hero
« Отговор #1 -: Януари 08, 2010, 06:45:41 pm »
аз ползвам мозила,обаче такова нещо за парви път чувам.я обясни по подробно за какво става въпрос ???
дайте вотче PLS
http://muratito.mondozoo.com

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Към екипа на Imperial Hero
« Отговор #2 -: Януари 08, 2010, 06:52:03 pm »
Това за което говориш първо не е бъг и второ се получава само в опасна провинция, когато те атакуват.
В опасните провинции има предупреждение, че не сте защитени и могат да ви атакуват в зоните.А докато копаете и ви атакуват губите изкопания до момента ресурс и точките за действие, които сте пуснали да копаете с тях.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Към екипа на Imperial Hero
« Отговор #3 -: Януари 08, 2010, 06:52:33 pm »
Когато е в Многостепна зона са е сбил героя и е загубил остава на 0 кръв,обаче там здравето не се възстановява независимо колко време е стоял.

П.П.Мисля,че този бъг се отнася само за Многостепните зони,а при всички останали си е норомално.

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Към екипа на Imperial Hero
« Отговор #4 -: Януари 08, 2010, 06:54:21 pm »
Не е бъг десперадо това си е така играта.
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

NightFiary

  • Гост
Re:Към екипа на Imperial Hero
« Отговор #5 -: Януари 08, 2010, 06:54:41 pm »
И при мен се появява много често този бъг само в незащитените зони и да отбележа никой (герой) не ме е атакувал а здравето ми пада на 0. Тоя бъг така и не го оправиха......

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Към екипа на Imperial Hero
« Отговор #6 -: Януари 08, 2010, 07:02:31 pm »
DraganoW никой не ме е атакувал. Ако ме беше атакувал някой щеше да ми вземе злато и кожите които съм одрал. Отделно преди да се бия винаги гледам дали има някой на същото място, в този случай бях само аз, така че това което пишеш абсолютно не е вярно.
NightFiary е прав, същото е и при мен. Мисля, че мина доста време, за да му се обърне внимание на този проблем.

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Re:Към екипа на Imperial Hero
« Отговор #7 -: Януари 08, 2010, 07:57:03 pm »
Аз ползвам предимно Опера и имам този проблем - чудех как да излъжа браузъра и накрая се оказа, че с бутона на мишката за предна страница имам шанса да не ме утрепат преди да презаредя страницата :)
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.