Автор Тема: Играта безплатна или платена е ...  (Прочетена 2496 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Играта безплатна или платена е ...
« -: Януари 08, 2010, 08:33:14 pm »
Това,което разбрах преди малко направо ме вцепи... Вече трябва да си премиум,че да изработваш повече от един предмет... Сега през 5 мин ще трябва да пускаш да се прави едно и също нещо! Не е честно!  Сега ще се губят още повече точки за действие! Преди можеше да се направи например 5 медни кюлчета с 2 точки за действие (ако не си премиум) пък сега за 1 кюлче иска 2 точки за действие пак,ако не си премиум! (Извинявам се,ако тона ми е бил малко груб)
 
« Последна редакция: Януари 08, 2010, 08:38:31 pm от Blue shaRk »

NightFiary

  • Гост
Re:Играта безплатна или платена е ...
« Отговор #1 -: Януари 08, 2010, 08:36:31 pm »
Напълно подкрепям мнението на автора вече ако не си премиум нищо неможеш да направиш като хората  *xxx*

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Играта безплатна или платена е ...
« Отговор #2 -: Януари 08, 2010, 08:42:41 pm »
С това нововъдение може би цените на предметите ще се увеличат!

Неактивен snuf87

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 169
  • Karma: +18/-27
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Играта безплатна или платена е ...
« Отговор #3 -: Януари 08, 2010, 08:47:56 pm »
Преди можеше да се направи например 5 медни кюлчета с 2 точки за действие (ако не си премиум) пък сега за 1 кюлче иска 2 точки за действие пак,ако не си премиум!
Не мислите ли ,че това е малко прекален бонус за премиум играчите???

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Играта безплатна или платена е ...
« Отговор #4 -: Януари 08, 2010, 08:48:25 pm »
Плащаш ли да играеш без премиум ? не-играта е безплатна.Като искаш екстри плащаш или си намираш начин да си ги набавиш без да плащаш,за всяко нещо е така не виждам защо в игрите да е по различно.

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Играта безплатна или платена е ...
« Отговор #5 -: Януари 08, 2010, 08:51:26 pm »
Просто според мен тази екстра може да я имаш и без премиум! Както и да е! След няколко седмици ще свикнем или ще намерим начин да си набавим тези екстри...

Неактивен snuf87

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 169
  • Karma: +18/-27
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Играта безплатна или платена е ...
« Отговор #6 -: Януари 08, 2010, 09:16:15 pm »
Преди колко време си го пуснал, защото тази работа се получи преди малко повече от час може би...
Тъй или иначе ще чакаме официалното становище на екипа ;)

Неактивен radostinao6

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +12/-24
    • Профил
Re:Играта безплатна или платена е ...
« Отговор #7 -: Януари 08, 2010, 09:32:54 pm »
сега пуснах така е това е ужасно

Неактивен BloodLine

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 453
  • Karma: +83/-123
  • Prince of Fionn
    • Профил
Re:Играта безплатна или платена е ...
« Отговор #8 -: Януари 08, 2010, 09:37:27 pm »
Това,което разбрах преди малко направо ме вцепи... Вече трябва да си премиум,че да изработваш повече от един предмет... Сега през 5 мин ще трябва да пускаш да се прави едно и също нещо! Не е честно!  Сега ще се губят още повече точки за действие! Преди можеше да се направи например 5 медни кюлчета с 2 точки за действие (ако не си премиум) пък сега за 1 кюлче иска 2 точки за действие пак,ако не си премиум! (Извинявам се,ако тона ми е бил малко груб)
 

От това което написа искаш да кажеш ,че не може да се ползва множител ? Или съм разбрал грешно ?

55551

  • Гост
Re:Играта безплатна или платена е ...
« Отговор #9 -: Януари 08, 2010, 10:54:03 pm »
Мда, при опит да се премести плъзгача за направа на например кюлчета се появява този надпис:
"Можете да използвате тази опция, ако имате активирано Премиум членство и ако имате по-малко от 200 точки в съответната занаятчийска категория."
Според мен, ако това не е бъг, а зададено от програмистите ще откаже доста хора от играта. За едно-едничко кюлче да даваш 2 точки, ха...

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Играта безплатна или платена е ...
« Отговор #10 -: Януари 08, 2010, 10:58:50 pm »
Абсолютно съм съгласен с 55551. Това просто е под всякаква критика. Доста хора ще се откажат ако не се отмени това.

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Re:Играта безплатна или платена е ...
« Отговор #11 -: Януари 08, 2010, 11:03:13 pm »
Няма страшно тия дето са си играли и сега ще си играят просто малко ще се увеличи броя на героичетата - около 5 пъти?!??!?  *hihi*
Яко яко яко, преди играех една игричка, пак бях в бетата и всичко беше ок, после излезе алфата и се появиха около 1 трилион опции всяка от които ти искаше мангизи. И така от тъпа зомбираща игра се превърна в тъпа зомбираща игра за милионери.
Човешкото око е ненаситно!

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Играта безплатна или платена е ...
« Отговор #12 -: Януари 08, 2010, 11:10:50 pm »
Играта е безплатна, както всички добре знаете. Не мисля че е мястото тук да дискутирате какво ще стане, може да си отворите тема в Общи. Настоящите промени очевидно се стремят да дадат повече привилегии на играчите с Премиум, но тези без не означава че трябва да спрат да играят.