Автор Тема: НОВО 20  (Прочетена 5104 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
НОВО 20
« -: Януари 08, 2010, 10:48:30 pm »
"Можете да използвате тази опция, ако имате активирано Премиум членство и ако имате по-малко от 200 точки в съответната занаятчийска категория."
Това съобщение ми излиза, когато искам да изработя тежка кожа, а там имам 5 точки.
Аз ли не разбирам съобщението или........?

pithtath

  • Гост
Re:НОВО 20
« Отговор #1 -: Януари 08, 2010, 10:50:00 pm »
Разбирате точно това, което е написано :)

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:НОВО 20
« Отговор #2 -: Януари 08, 2010, 10:53:55 pm »
А за коя опция става на дума?

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:НОВО 20
« Отговор #3 -: Януари 08, 2010, 10:56:31 pm »
Добре защо като 353 точки за средна кожа пак ми дава тази опция без да съм премиум?

pithtath

  • Гост
Re:НОВО 20
« Отговор #4 -: Януари 08, 2010, 10:56:35 pm »
А за коя опция става на дума?

Това, което въведоха наскоро за изработката на предмети наведнъж до достигане на точките за специална изработка.

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Re:НОВО 20
« Отговор #5 -: Януари 08, 2010, 11:00:53 pm »
Не, просто ако не си премиум не можеш да обработиш 2 ахата, да направиш 2 кюлчета и т.н.  ;D
Човешкото око е ненаситно!

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:НОВО 20
« Отговор #6 -: Януари 08, 2010, 11:01:30 pm »
pithtath просто това е антилогично спрамо точките, които имам. В единия случай < 200 точки(тежка кожа), а в другия >200точки(средна кожа) и в двата случая ми изписва това съобщение веднага щом скролирам.

pithtath

  • Гост
Re:НОВО 20
« Отговор #7 -: Януари 08, 2010, 11:06:23 pm »
pithtath просто това е антилогично спрамо точките, които имам. В единия случай < 200 точки(тежка кожа), а в другия >200точки(средна кожа) и в двата случая ми изписва това съобщение веднага щом скролирам.

Не разбрах какво точно пишеш 1. Не ти дава да скролираш и за двата типа кожи под и над 200 точки или? Защото малко по-горе се разбира не това, което е написано сега...

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:НОВО 20
« Отговор #8 -: Януари 08, 2010, 11:10:58 pm »
"Можете да използвате тази опция, ако имате активирано Премиум членство и ако имате по-малко от 200 точки в съответната занаятчийска категория."-> Това е съобщението, което вади когато опиташ да скролираш.
За лека кожа имам 253 точки и съответно не би трябвало да ми вади такова съобщение.
За лека кожа имам 353 точки и съответно не би трябвало да ми вади такова съобщение.
За тежка кожа имам 5 точки и трябва да го вади.
Затова просто казвам, че е риторично написано т.е. за лека и средна кожа не би трябвало да излиза това съобщение. Има грешка.

pithtath

  • Гост
Re:НОВО 20
« Отговор #9 -: Януари 08, 2010, 11:15:32 pm »
"Можете да използвате тази опция, ако имате активирано Премиум членство и ако имате по-малко от 200 точки в съответната занаятчийска категория."-> Това е съобщението, което вади когато опиташ да скролираш.
За лека кожа имам 253 точки и съответно не би трябвало да ми вади такова съобщение.
За лека кожа имам 353 точки и съответно не би трябвало да ми вади такова съобщение.
За тежка кожа имам 5 точки и трябва да го вади.
Затова просто казвам, че е риторично написано т.е. за лека и средна кожа не би трябвало да излиза това съобщение. Има грешка.

Ами явно е подвеждащо, тоест премиума е задължителен за всичко; разбирай: трябва да имаш премиум членство, за да скролираш при предмети до 200 точки и кожи в целия диапазон.

Неактивен neoli

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 75
  • Karma: +4/-2
    • Профил
Re:НОВО 20
« Отговор #10 -: Януари 08, 2010, 11:19:55 pm »
"Можете да използвате тази опция, ако имате активирано Премиум членство и ако имате по-малко от 200 точки в съответната занаятчийска категория."-> Това е съобщението, което вади когато опиташ да скролираш.
За лека кожа имам 253 точки и съответно не би трябвало да ми вади такова съобщение.
За лека кожа имам 353 точки и съответно не би трябвало да ми вади такова съобщение.
За тежка кожа имам 5 точки и трябва да го вади.
Затова просто казвам, че е риторично написано т.е. за лека и средна кожа не би трябвало да излиза това съобщение. Има грешка.

Подвеждащо е това "и", защото като го прочетеш първо и си мислиш,че е "или" ,а всъщност може да израдотваш само ако си премиум И нямаш 200 точки.Ако не си премиум не можеш.

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:НОВО 20
« Отговор #11 -: Януари 08, 2010, 11:22:43 pm »
Аз продължавам да си мисля, че опцията е объркана.. това е за изработване на много предмети, при които трябва да си под 200 точки в занаята за да изработваш повече от 1.
Няма нищо общо с обработка на ресурси, явно нещо се е объркало.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

pithtath

  • Гост
Re:НОВО 20
« Отговор #12 -: Януари 08, 2010, 11:23:33 pm »
Подвеждащо е това "и", защото като го прочетеш първо и си мислиш,че е "или" ,а всъщност може да израдотваш само ако си премиум И нямаш 200 точки.Ако не си премиум не можеш.

Да, но това "и" е добавено само заради предметите, които преди това не можеха да бъдат изработвани множествено до 200 точки.

pithtath

  • Гост
Re:НОВО 20
« Отговор #13 -: Януари 08, 2010, 11:24:36 pm »
Аз продължавам да си мисля, че опцията е объркана.. това е за изработване на много предмети, при които трябва да си под 200 точки в занаята за да изработваш повече от 1.
Няма нищо общо с обработка на ресурси, явно нещо се е объркало.

Да, мъдро :)

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:НОВО 20
« Отговор #14 -: Януари 08, 2010, 11:25:33 pm »
За майстор на брони всичко е ОК, но при кожара се объркват нещата.
Към админите:
104т. категория 1 майстор на брони -изписва съобщението-ОК.
212т. категория 2 майстор на брони -не изписва съобщението-ОК.
0т. категория 3 майстор на брони -изписва съобщението-ОК.
253т. категория 1 кожар-изписва съобщението-не е наред работата.
353т. категория 2 кожар-изписва съобщението-не е наред работата.
5т. категория 3 кожар-изписва съобщението-не е наред работата.
За кожар 1 и 2 категория не трябва да го има съобщението. Оправете го, ако обичате.