Автор Тема: Бан  (Прочетена 1910 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Equilibrium

  • Java Programmer
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 266
  • Karma: +47/-45
  • Не е важно колко ще живееш, а как ще живееш !
    • Профил
Бан
« -: Януари 10, 2010, 11:53:58 pm »
И отново бан за всичката съпротова, затворена тема :)
 Да живее България!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pithtath

  • Гост
Re:Бан
« Отговор #1 -: Януари 10, 2010, 11:55:59 pm »
И отново бан за всичката съпротова, затворена тема :)
 Да живее България!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Да, именно, може би трябва да погледнете чуждите форуми и да видите културно и възпитано общуване. А не стадо невъзпитани хора (a.k.a родопски овце). Срам ме е от вас и няма да се извиня на никого за това ми становище. Порастнете първо!

Неактивен Equilibrium

  • Java Programmer
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 266
  • Karma: +47/-45
  • Не е важно колко ще живееш, а как ще живееш !
    • Профил
Re:Бан
« Отговор #2 -: Януари 10, 2010, 11:58:11 pm »
Да, именно, може би трябва да погледнете чуждите форуми и да видите културно и възпитано общуване. А не стадо невъзпитани хора (a.k.a родопски овце). Срам ме е от вас и няма да се извиня на никого за това ми становище. Порастнете първо!

Всеки човек защитава становището си с аргументи. Очакваме ги!

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Бан
« Отговор #3 -: Януари 11, 2010, 12:01:03 am »
И отново само в България, модератор раздава банове и каквото още си реши на своя глава за всяка дума, която се различава от неговата..
Тъй като и тази тема ще бъде заключена и изтрита ще си напиша поста от предната, която замина преди да се изкажа.

Едва ли някой ще се изкаже заради съображения и той да не последва fobos.. Но аз ще си кажа още откакто го направиха модератор се прави на велик.. Да, модератор си но това, че някой е изказал мнение различно от твоето не ти дава абсолютно никакво право да го банваш..може би някои си спомнят когато се опитваше да наложи ценоразпис в раздел тържище.. след което изтри всички отговори, които не бяха в негова светлина. А преди няколко дена в раздел проблеми в една тема за 15 минути имаше 2 отговора от него, които си противоречаха толкова много, че едва ли има на къде повече.. ???
Спирам с коментарите, лека вечер на всички.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен Marianeca

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +13/-17
  • Kyokushin - The ultimate truth!
    • Профил
Re:Бан
« Отговор #4 -: Януари 11, 2010, 12:02:32 am »
реших да премахна темата понеже до никаде няма да се стигне а и все пак искам да виждам какво става във форума ако щеше да бъде забрана да пиша то лесно щеше да се понесе но нямаше да бъде
"Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен."

Алберт Айнщайн

pithtath

  • Гост
Re:Бан
« Отговор #5 -: Януари 11, 2010, 12:04:10 am »
Всеки човек защитава становището си с аргументи. Очакваме ги!

1. Погледни секцията "задай въпрос" - нямам думи просто, разпасана история. Сравни със секцията "задай въпрос" при англоговорящите. Никъде не прочетох "What the fuck is that?? Look at the diamond price!" Просто те не са БЪЛГАРИ, нали се сещаш.
2. Осрахте целият форум с оплаквания и мрънкания от тип "селска седянка за обсъждане защо жената на бай Петко е...лека.
3. Има и други неща, ама нито сте ми на годините, нито на акъла, че да се занимавам повече с глупости. Хубаво ме предупреждаваха, ама НА - подобно разюздано поведение не се издържа.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Бан
« Отговор #6 -: Януари 11, 2010, 12:08:56 am »
И отново само в България, модератор раздава банове и каквото още си реши на своя глава за всяка дума, която се различава от неговата..
Тъй като и тази тема ще бъде заключена и изтрита ще си напиша поста от предната, която замина преди да се изкажа.

Едва ли някой ще се изкаже заради съображения и той да не последва fobos.. Но аз ще си кажа още откакто го направиха модератор се прави на велик.. Да, модератор си но това, че някой е изказал мнение различно от твоето не ти дава абсолютно никакво право да го банваш..може би някои си спомнят когато се опитваше да наложи ценоразпис в раздел тържище.. след което изтри всички отговори, които не бяха в негова светлина. А преди няколко дена в раздел проблеми в една тема за 15 минути имаше 2 отговора от него, които си противоречаха толкова много, че едва ли има на къде повече.. ???
Спирам с коментарите, лека вечер на всички.

Аз определено го помня с двудневен бан затова че казах че той не е човека който ще определя цените. Приятни нерви с човек който преди да стане модератор беше никой, а сега е велик ;)

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Бан
« Отговор #7 -: Януари 11, 2010, 12:10:54 am »
И отново само в България, модератор раздава банове и каквото още си реши на своя глава за всяка дума, която се различава от неговата..
Тъй като и тази тема ще бъде заключена и изтрита ще си напиша поста от предната, която замина преди да се изкажа.

Едва ли някой ще се изкаже заради съображения и той да не последва fobos.. Но аз ще си кажа още откакто го направиха модератор се прави на велик.. Да, модератор си но това, че някой е изказал мнение различно от твоето не ти дава абсолютно никакво право да го банваш..може би някои си спомнят когато се опитваше да наложи ценоразпис в раздел тържище.. след което изтри всички отговори, които не бяха в негова светлина. А преди няколко дена в раздел проблеми в една тема за 15 минути имаше 2 отговора от него, които си противоречаха толкова много, че едва ли има на къде повече.. ???
Спирам с коментарите, лека вечер на всички.

Драганов - да ти дам ли да ми прочетеш личните ? В този форум подобни детски изяви няма да се толерират. След като затворя една тема и дам шанс втората отворена да съществува при условие, че няма пререкания и безконечни спорове, аз получавам едно "блестящо" лично. Затварям втората тема, а някой решава, че е господар и командир на форума и може да отвори трета тема пак за "диамантите". Ами няма как да се случи.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Бан
« Отговор #8 -: Януари 11, 2010, 12:12:39 am »
Драганов - да ти дам ли да ми прочетеш личните ? В този форум подобни детски изяви няма да се толерират. След като затворя една тема и дам шанс втората отворена да съществува при условие, че няма пререкания и безконечни спорове, аз получавам едно "блестящо" лично. Затварям втората тема, а някой решава, че е господар и командир на форума и може да отвори трета тема пак за "диамантите". Ами няма как да се случи.

Давайте продължавайте да отклонявате темата... В момента става въпрос за вашето нагло държание господин модератор.

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Бан
« Отговор #9 -: Януари 11, 2010, 12:13:16 am »
Има и един момент,който пропускате.Хората не се избиват да стават модератори тъй като това отнема доста време и си принуден да четеш адски много тъпотии.Мислите ли че всеки друг вариант различен от сегашния ще е по добър и няма ли много нападки на лична основа,заради това какъв е бил агента преди и на какъв се прави сега.Да не забравяме че никой не е идеален и всеки прави грешки.Ние като потребители на форума също сме далеч от идеала с 1-2 изключения.