Автор Тема: Професия  (Прочетена 1592 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alexandar-V.

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +4/-12
    • Профил
Професия
« -: Януари 17, 2010, 10:00:12 pm »
Здравейте,чудя се каква професия и съпътваща професия да избера.За професия мисля да е майстор на броня,но се чудя за съпътващата.Мисля да е или кожар или мин. .От една страна рудата е скъпа но се добива по бавно а и като я добиваш не печелиш опит за разлика от кожите от животните който убиваш вжемаш и опит и кожи...Какво е вашто мнение.Ще се радвам,ако ми помогнете.

Неактивен male4ko

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 56
  • Karma: +12/-7
    • Профил
Re:Професия
« Отговор #1 -: Януари 17, 2010, 10:10:33 pm »
 Мен ако питаш зависи ,сам ли ще се развиваш (не е добре) или с добра гилдия.аз лично ти препоръчвам кожар по-лесно е .Хем опит хем кожи от битка печелиш.А и в горните нива кожите са доста скъпи за жалост.

Неактивен Alexandar-V.

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +4/-12
    • Профил
Re:Професия
« Отговор #2 -: Януари 17, 2010, 10:17:22 pm »
и аз мисля така  :)

Неактивен t0n1ty

  • Джоунин
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +13/-65
    • Профил
Re:Професия
« Отговор #3 -: Януари 17, 2010, 10:44:17 pm »
аз съм миньор и за 24 медни кюлчета взех над 64к злато  изкарах малко късмет тъй като на кюлчетата им се беше покачила цената...

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Професия
« Отговор #4 -: Януари 17, 2010, 10:50:58 pm »
хубавото на кожарството е, че не се харчат допълнително точки за добив на ресурс :)
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен jpr

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 58
  • Karma: +6/-3
    • Профил
Re:Професия
« Отговор #5 -: Януари 18, 2010, 12:52:01 am »
За мен пък миньорството е по-добре. Реално продукцията на кожара може да се ползва само за правене на брони, а и малко за оръжия. Докато кюлчета ползват всички професии. Пък и на мен както ми се случва - правя оръжия 3то категория, които изискват леки кожи. Как ли пък няма да си пратя война 27мо ниво да бие зверчета в Равнината на надеждата. И я падне кожа, я не. Точките за действие са си заминали, а си получил реално 30 опит. (тук следва кожарите да потрият доволно ръце. С такива разсъждения цените на кожите ще хвърчат  8))
« Последна редакция: Януари 18, 2010, 12:57:03 am от jpr »

Неактивен exene

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 62
  • Karma: +10/-12
    • Профил
Re:Професия
« Отговор #6 -: Януари 18, 2010, 09:30:39 am »
Ако ще си майстор на броня - най-търсените брони са тези на войните, а те носят бронзови, железни и т.н. ( в зависимост от нивото) ризници. Така че ако си кожар, задължително ще трябва да си направиш още един герой, който да ти е миньор и да ти копае руда. Иначе няма да прокопсаш :)
И да си в гилдия, никой играч няма да ти дава кюлчета толкова, колкото ще ти трябват - ще трябва само за тебе да копае горкия  :P
немски форум: питаш нещо и всички ти отговарят.
руски форум: питаш нещо и тебе те питат.
български форум: питаш нещо и всички ти обсняват колко си тъп.