Автор Тема: Добра идея-пазар  (Прочетена 8983 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dr8k

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +36/-79
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Добра идея-пазар
« Отговор #15 -: Януари 18, 2010, 07:55:34 pm »
спокойно де  :D пошегувах се , а това за  стоичков съм го гледал  :D :D     ЛУК НАЛ оспамихме и тази тема

Неактивен t0n1ty

  • Джоунин
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +13/-65
    • Профил
Re:Добра идея-пазар
« Отговор #16 -: Януари 18, 2010, 07:58:38 pm »
фифти фифти вече е в общи приказки and ай сей we can спам нау сори фор my bad инглиш *WASSUP*

Неактивен dr8k

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +36/-79
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Добра идея-пазар
« Отговор #17 -: Януари 18, 2010, 08:10:07 pm »
 ЛУК НАЛ агента ис вери мед

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Добра идея-пазар
« Отговор #18 -: Януари 18, 2010, 08:24:38 pm »
май не си гледал камата(стоичков) а ? http://vbox7.com/play:1c52867f  ;)

Уникално е :D Гледах го днеска сутринта много е залупен.

Неактивен dr8k

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +36/-79
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Добра идея-пазар
« Отговор #19 -: Януари 18, 2010, 08:33:51 pm »
превърнахме темата в дудук,автора меиби ис мед

Неактивен Imperialist

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +1/-0
  • Do or Die!
    • Профил
Re:Добра идея-пазар
« Отговор #20 -: Януари 18, 2010, 08:48:22 pm »
Аз поддържам идеята че диамантите трябва да се продават по категории. В смисъл или да има отделни магазини за диаманти по категории или ако примерно герой от 2-ра категория продава диаманти, то тази оферта да могат да я видят само герои от 2-ра категория. Друг вариант е да се сложат категории на самите диаманти. Но не знам дали е по възможностите или интереса на програмистите...
A new power is rising!

Неактивен dr8k

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +36/-79
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Добра идея-пазар
« Отговор #21 -: Януари 18, 2010, 08:55:05 pm »
аз мисля друго : да има лимит например максималната цена да е 10k .Ще е идеално

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Добра идея-пазар
« Отговор #22 -: Януари 18, 2010, 09:04:55 pm »
Аз поддържам идеята че диамантите трябва да се продават по категории. В смисъл или да има отделни магазини за диаманти по категории или ако примерно герой от 2-ра категория продава диаманти, то тази оферта да могат да я видят само герои от 2-ра категория. Друг вариант е да се сложат категории на самите диаманти. Но не знам дали е по възможностите или интереса на програмистите...

И цените на СМС ли да са по категории ? Не стана ли ясно, след отварянето на 1000 теми по въпроса, че цените на диамантите в злато определяте вие като играчи. Екипът е създал средата, в която да се случва размяната. И все пак някак си не отчитате, че имате възможност да разменяте нищо за нещо. А ако не разполагахте с такава опция и единствената възможност да сте премиум е да платите със реални пари ? Щяхме ли да имаме тази дискусия. Кой щеше да е виновен ? Или щеше да се намери някой да иска намаление на цената, защото примерно има криза. Не стига, че ви се дава шанс само чрез игра да заработите премиума си, но и сте недоволни от това. Имате две опции СМС или Злато. Ако не ви харесва едната изберете другата. Няма лесни неща. Научете се да се справяте със ситуацията.

Неактивен jegooooo

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +1/-0
    • Профил
като станат по 10к кой ли ще се добере пръв до диамантите  *guns* ще е страшно

Неактивен Imperialist

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +1/-0
  • Do or Die!
    • Профил
Re:Добра идея-пазар
« Отговор #24 -: Януари 18, 2010, 09:17:44 pm »
ageNt oraNge, изчетох всички теми и прочетох сумати мнения по въпроса за диамантите и единственото нещо което ми стана ясно е че който се обади че е недоволен получава бан...Знам че е трудно да се отсеят качествените предложения, но ако имаш време се замисли над моето...С тенденцията в момента аз ако съм 1-ва кат докато събера пари за диаманти ще стана 3-та(когато сигурно цената ще стане 50к-защото както казваш ти цената ние я определяме)...Спокойно мога да дам 1 урок по икономика ако трябва, но по добре на лично пред отговорните лица отколкото да флуудя темата.......
A new power is rising!

Неактивен dr8k

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +36/-79
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Добра идея-пазар
« Отговор #25 -: Януари 18, 2010, 09:28:32 pm »
агенте, каво ще кажеш за моето предложние

NightFiary

  • Гост
Re:Добра идея-пазар
« Отговор #26 -: Януари 18, 2010, 09:32:20 pm »
ageNt oraNge, изчетох всички теми и прочетох сумати мнения по въпроса за диамантите и единственото нещо което ми стана ясно е че който се обади че е недоволен получава бан...Знам че е трудно да се отсеят качествените предложения, но ако имаш време се замисли над моето...С тенденцията в момента аз ако съм 1-ва кат докато събера пари за диаманти ще стана 3-та(когато сигурно цената ще стане 50к-защото както казваш ти цената ние я определяме)...Спокойно мога да дам 1 урок по икономика ако трябва, но по добре на лично пред отговорните лица отколкото да флуудя темата.......

Много точно казано евала +че от мен заслужаваш го  *bravo* *bravo* *bravo*

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Добра идея-пазар
« Отговор #27 -: Януари 18, 2010, 09:33:31 pm »
ageNt oraNge, изчетох всички теми и прочетох сумати мнения по въпроса за диамантите и единственото нещо което ми стана ясно е че който се обади че е недоволен получава бан...Знам че е трудно да се отсеят качествените предложения, но ако имаш време се замисли над моето...С тенденцията в момента аз ако съм 1-ва кат докато събера пари за диаманти ще стана 3-та(когато сигурно цената ще стане 50к-защото както казваш ти цената ние я определяме)...Спокойно мога да дам 1 урок по икономика ако трябва, но по добре на лично пред отговорните лица отколкото да флуудя темата.......

Ами ако си икономист погледни количеството на парите в трезора днес, погледни го след два дена пак. Откакто започнах да хвърлям по един поглед там сумата се е увеличила стократно и повече. Прочети си пак какво поражда инфлацията и какво води тя със себе си и си отговори при тази тенденция за увеличение на масата на парите дали няма да се обезценяват респективно да расте цената на диаманта.

др8к
няма начин да се фиксира цената поради причината по-горе. Златото се обезценя само по себе си следователно не може да фиксираме диаманта и да го обезценяваме след като той реално се закупува с истински пари.

Банове получават само тези, които прекрачват определени граници. Истерията във форума не се толерира.
« Последна редакция: Януари 18, 2010, 09:35:41 pm от ageNt oraNge »

Неактивен dr8k

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +36/-79
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Добра идея-пазар
« Отговор #28 -: Януари 18, 2010, 09:37:20 pm »
е жалко,значи занаятчиите ще си останат прецакани !!

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Добра идея-пазар
« Отговор #29 -: Януари 18, 2010, 09:40:01 pm »
е жалко,значи занаятчиите ще си останат прецакани !!

Занаятчиите имат избор - оставят занаята и хващат гората, тоест стават бойци. Пак ще повторя предмети не липсват на пазара имам предвид качествени такива. Малко са, но в никакъв случай не липсват. Така, че явно има и занаятчии, които не са прецакани. :)