Автор Тема: Новите промени  (Прочетена 7367 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sisko_95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 167
  • Karma: +12/-38
  • Национална Занаятчийска Камара(НЗК) !!!
    • Профил
    • Ел. поща
Новите промени
« -: Януари 19, 2010, 12:06:41 pm »
Промени в геймплея, които ще влязат в сила днес:

1. Всички ресурси в играта ще бъдат извадени от аукциона и ще преминат към продажба на свободен пазар, тип "Диамантения пазар".
2. Нова визуализация на битката в бойните зони и между играчите. Промените са само визуални. Няма промени по бойния калкулатор.
3. Всички кости вече ще падат като плячка само на героите, чиято второстепенна професия е Кожар.

До края на седмицата ще бъдат въведени още промени:

1. Изцяло нов дизайн на екрана на приключенията.
2. Нов дизайн на екрана на профила, включващ архив на последните 5 битки на героя, последните 5 изработени от него предмети, полета за коментари и други.

Лично на мен тези промени ми харесват  :)

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Новите промени
« Отговор #1 -: Януари 19, 2010, 12:09:00 pm »
Особенно 1-ва точка ми харесва най многО!

NightFiary

  • Гост
Re:Новите промени
« Отговор #2 -: Януари 19, 2010, 12:22:30 pm »
Някой ще ме светне ли какво точно ще рече това
"1. Всички ресурси в играта ще бъдат извадени от аукциона и ще преминат към продажба на свободен пазар, тип "Диамантения пазар"."

Неактивен sisko_95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 167
  • Karma: +12/-38
  • Национална Занаятчийска Камара(НЗК) !!!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Новите промени
« Отговор #3 -: Януари 19, 2010, 12:24:54 pm »
аз си мисля,че ще стане както преди...смисъл ще има рес за диаманти и за злато,а ако така стане диамантите ще поевтиние двойно

pithtath

  • Гост
Re:Новите промени
« Отговор #4 -: Януари 19, 2010, 12:27:07 pm »
аз си мисля,че ще стане както преди...смисъл ще има рес за диаманти и за злато,а ако така стане диамантите ще поевтиние двойно

По-скоро ще се залага рес както и досега (но не в аукциона) и ще се купуват първо най-евтините оферти, ще се правят заявки и т.н. Няма как да е рес за диаманти.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Новите промени
« Отговор #5 -: Януари 19, 2010, 12:28:31 pm »
По-скоро ще се залага рес както и досега (но не в аукциона) и ще се купуват първо най-евтините оферти, ще се правят заявки и т.н. Няма как да е рес за диаманти.

И за така го разчитам.Това ще е перфектно решение за нормализиране на цените ;)

NightFiary

  • Гост
Re:Новите промени
« Отговор #6 -: Януари 19, 2010, 12:30:22 pm »
Сиреч ресурса ще е със залагане както при диамантите или? Сори че пак питам като индианец ама нищо не можах да вдяна  :-[

Неактивен er

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +9/-8
    • Профил
Re:Новите промени
« Отговор #7 -: Януари 19, 2010, 12:34:10 pm »
Сиреч ресурса ще е със залагане както при диамантите ? Сори че пак питам като индианец ама нищо не можах да вдяна  :-[

Точно така.

pithtath

  • Гост
Re:Новите промени
« Отговор #8 -: Януари 19, 2010, 12:35:36 pm »
Сиреч ресурса ще е със залагане както при диамантите или? Сори че пак питам като индианец ама нищо не можах да вдяна  :-[

Да, пример: залагаш желязно кюлче за 1 000 000, другите  - за 4 000 и когато техните се изкупят - остава да стърчи твоята оферта. И докато няма други кюлчета на пазара, току виж някой на зор ти го е купил ;)..... и да добавя - по този начин цената на ресурсите ще се вдигне чувствително (но това, разбира се, ще зависи и от комисионните - ако са достатъчно големи (визирам тези на заявките) ще се предотврати спекулацията).
« Последна редакция: Януари 19, 2010, 12:39:05 pm от pithtath »

NightFiary

  • Гост
Re:Новите промени
« Отговор #9 -: Януари 19, 2010, 12:38:03 pm »
Благодаря Ви много за разясненита по едно +че и на двамата  ;)

Неактивен JOYE

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +65/-84
    • Профил
Re:Новите промени
« Отговор #10 -: Януари 19, 2010, 12:43:30 pm »
Аз пък се сещам, че след като ресурсите вече ще се търгуват по този начин няма да заемат излишно място в отредените 20 позиции за търгуване в аукциона. Обаче ми се върти из главата една мисъл диамантите са си диаманти една разновидност, а ресурсите са доста типове следователно ако искам да продам топази и ги обявя като цена, да разбирам ли че докато не изтъргувам тях няма да мога да пусна друг вид камъни на пазара..... всъщност май прибързвам много скоро ще стане ясно  ;) за сега звучи добре тая иновация  :)

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Новите промени
« Отговор #11 -: Януари 19, 2010, 12:44:34 pm »
Да, пример: залагаш желязно кюлче за 1 000 000, другите  - за 4 000 и когато техните се изкупят - остава да стърчи твоята оферта. И докато няма други кюлчета на пазара, току виж някой на зор ти го е купил ;)..... и да добавя - по този начин цената на ресурсите ще се вдигне чувствително (но това, разбира се, ще зависи и от комисионните - ако са достатъчно големи (визирам тези на заявките) ще се предотврати спекулацията).

Защо пък да се дигат ?!?!?

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Новите промени
« Отговор #12 -: Януари 19, 2010, 12:46:14 pm »

2. Нова визуализация на битката в бойните зони и между играчите. Промените са само визуални. Няма промени по бойния калкулатор.


Това видео доклади ли значи или .... нещо друго ?

pithtath

  • Гост
Re:Новите промени
« Отговор #13 -: Януари 19, 2010, 12:47:07 pm »
Защо пък да се дигат ?!?!?

Защото аз ще заложа тежка кожа за 3к, а пък ще направя заявка за 1к->оттук нататък мисля е ясно. Видяхте какво стана с диамантите...

Неактивен sisko_95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 167
  • Karma: +12/-38
  • Национална Занаятчийска Камара(НЗК) !!!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Новите промени
« Отговор #14 -: Януари 19, 2010, 12:53:54 pm »
Това видео доклади ли значи или .... нещо друго ?
и аз това си питам  *xxx*