Автор Тема: Визуален Бъг ..Относно парите които полъчаваме като атакуваме друг играч...  (Прочетена 1310 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен uB4oOoo

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 154
  • Karma: +11/-43
    • Профил
Когато атакувам друг играч в опасна провинция ... и ми пише спечелено 1900 .. а всъщност е примерно 4к....

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
 :), ако го победиш и той разполага с злато в героя, ти получаваш 10%  от наличното
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен robusta

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 108
  • Karma: +40/-3
    • Профил
Да..проблема беше визуален.Вече е отстранен и показва коректното злато когато победите друг играч в опасна зона

Неактивен Wilful

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 45
  • Karma: +20/-4
    • Профил
(извинете за спама) Може ли някой да ми обясни, значи преди 3 дена като станах 10 ниво (2 кат.) и след това като дадох статистика не ми излиза класацията давами само търсачка и мога да цъкна за топ 20 и след това да прелиствам класациите назад, това бъг ли е или нещо временно защото е много незгодно, благодаря предварително.

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Когато преминеш към по-горна категория преди да бъдат синхронизирани базата данни винаги е така.. но на следващия ден се оправя.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.