Анкета

Искате ли да има бос в всяка провинция?

не
13 (33.3%)
да
14 (35.9%)
ще е хубаво,ако ще вземеш хубава награда
12 (30.8%)
не ми допада идеята,защото героят ми е много слаб
0 (0%)

Общ брой гласове: 36

Автор Тема: Демон в провинцията  (Прочетена 5416 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NightFiary

  • Гост
Re:Демон в провинцията
« Отговор #15 -: Януари 20, 2010, 09:15:52 pm »
Ако можеш да щъкаш в провинцията и без да си го убил ок става, ама ако трябва да го убиеш задължително, за да имаш достъп до провинцията НЕ

NightFiary

  • Гост
Re:Демон в провинцията
« Отговор #16 -: Януари 20, 2010, 09:17:50 pm »
Аз имам една друга идея ... ама там доста писане на скриптове ще падне  *xxx* . Нещо като супербос, който да се бие от много хора и да е в опасна провинция (да е активен 1 път на седмица примерно)- тогава ще има яко PvP между гилдиите :)
Сори за спама ...

Това напомня малко за босовете в WOW. Иначе тази идея не ми допада особенно много

Неактивен Alexandar-V.

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +4/-12
    • Профил
Re:Демон в провинцията
« Отговор #17 -: Януари 20, 2010, 09:34:22 pm »
Ти ще имаш достъп до провинцията.

Неактивен Alexandar-V.

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +4/-12
    • Профил
Re:Демон в провинцията
« Отговор #18 -: Януари 20, 2010, 09:39:37 pm »
Според мен е добра,защото така хем имаш шанс да спечелиш няколко диаманта или точки за действие,хем ще видиш дали си готов за по-нататък в играта...

Неактивен Alexandar-V.

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +4/-12
    • Профил
Re:Демон в провинцията
« Отговор #19 -: Януари 20, 2010, 09:41:53 pm »
Какво ще кажат админите?

Неактивен BloodLine

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 453
  • Karma: +83/-123
  • Prince of Fionn
    • Профил
Re:Демон в провинцията
« Отговор #20 -: Януари 20, 2010, 09:42:36 pm »
Идеята е глупата.Какво значи "хем ще видиш дали си готов за по-нататък в играта..." ???

pithtath

  • Гост
Re:Демон в провинцията
« Отговор #21 -: Януари 20, 2010, 09:43:12 pm »
Идеята не е лоша, но може да се видоизмени.
Примерно - да има зони в провинциите, които да се пазят от ня'кво яко копеле и там да има повечко бонуси в сравнение с останалите. За достъп до зоната - убива се якото копеле (ако не ни е преко сили) и се черпи с пълни шепи от ресурсите. Якото копеле може дори да се реинкарнира всяка седмица например. Все тая.

Неактивен Alexandar-V.

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +4/-12
    • Профил
Re:Демон в провинцията
« Отговор #22 -: Януари 20, 2010, 09:46:12 pm »
Да прав си идеята може да се промени

Неактивен Alexandar-V.

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +4/-12
    • Профил
Re:Демон в провинцията
« Отговор #23 -: Януари 20, 2010, 09:46:47 pm »
Аз просто подхвърлих идеята иначе тя може да се промени.

Неактивен banan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 171
  • Karma: +16/-59
    • Профил
Re:Демон в провинцията
« Отговор #24 -: Януари 21, 2010, 12:21:22 am »
Това напомня малко за босовете в WOW. Иначе тази идея не ми допада особенно много
WOW не съм играл - там не знам как е точно. Но идеята ми е по този начин да стават по-масови битки между герои и гилдии ...

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re:Демон в провинцията
« Отговор #25 -: Януари 23, 2010, 06:03:14 pm »
Принципно са заложени възможности за поставяне на пазачи на различни подземия и смятаме да ги използваме в някои провинции (опасни и следващия клас които са още необявени ;)), идеята е в някои подземия при пристигане да се налага да се разправите с пазачите преди да влезете вътре съответно да копаете и т.н...

Относно другата идея - принципно в WOW и други такъв тип игри се наричат raid boss-ове и идеята не ни е чужда. Може в бъдеще да бъдат създадени такива, които ще се появявят от време на време и ще е необходима цялата гилдия за да се победи.

До 10на дни ще бъде обявена голяма новина относно разширението на играта (или по-скоро завършването на първия и етап, така както оригинално е замислена), което цялостно ще промени целта и въобще стила на играчите от категория 4 и нагоре - не оставяйте остриетата да затъпеят :).

Неактивен BloodLine

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 453
  • Karma: +83/-123
  • Prince of Fionn
    • Профил
Re:Демон в провинцията
« Отговор #26 -: Януари 23, 2010, 06:50:07 pm »
Принципно са заложени възможности за поставяне на пазачи на различни подземия и смятаме да ги използваме в някои провинции (опасни и следващия клас които са още необявени ;)), идеята е в някои подземия при пристигане да се налага да се разправите с пазачите преди да влезете вътре съответно да копаете и т.н...

Относно другата идея - принципно в WOW и други такъв тип игри се наричат raid boss-ове и идеята не ни е чужда. Може в бъдеще да бъдат създадени такива, които ще се появявят от време на време и ще е необходима цялата гилдия за да се победи.

До 10на дни ще бъде обявена голяма новина относно разширението на играта (или по-скоро завършването на първия и етап, така както оригинално е замислена), което цялостно ще промени целта и въобще стила на играчите от категория 4 и нагоре - не оставяйте остриетата да затъпеят :).

Щом за да се убият пазачите ще е нужна цялата гилдия представям си вътре в подземието какво ще е  *hihi*