Автор Тема: Новия интерфейс при битки  (Прочетена 2933 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Новия интерфейс при битки
« -: Януари 21, 2010, 10:18:58 am »
Едно на ръка че старият начин за показване на доклада от битките ми допадаше повече, а сега как мога да разбера какви предмети са ми дали мобовете, какъв опит съм взел и на какво здраве са останали мерковете? Трябва да цъкам доста повече менюта за да се сдобия с нужната информация, а в зямана получавам някаква анимация дето не искам да я гледам. Аз съм почнал да играя онлайн текстова игра, ако искам ще си пусна МУ или Диабло или УоУ или друга и готово....
И като препоръка да завърша да има опция стар скин или дизайн и нов такъв.
Човешкото око е ненаситно!

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Новия интерфейс при битки
« Отговор #1 -: Януари 21, 2010, 10:30:45 am »
Едно на ръка че старият начин за показване на доклада от битките ми допадаше повече, а сега как мога да разбера какви предмети са ми дали мобовете, какъв опит съм взел и на какво здраве са останали мерковете? Трябва да цъкам доста повече менюта за да се сдобия с нужната информация, а в зямана получавам някаква анимация дето не искам да я гледам. Аз съм почнал да играя онлайн текстова игра, ако искам ще си пусна МУ или Диабло или УоУ или друга и готово....
И като препоръка да завърша да има опция стар скин или дизайн и нов такъв.

Сългасен с препоръката.Наистина би било полезно за всички,за които новия модел на битките е твърде бавен и с посочените в предния пост недостатъци.

Неактивен гььг

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +13/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Новия интерфейс при битки
« Отговор #2 -: Януари 21, 2010, 10:51:40 am »
 Освен всичко останало посочено в първия пост ще добавя че и показанията на здраве и дух не се отчитат коректно и даже в много случаи вече забелязвам че героя ми според анимацията трябва да е умрял а всъщност той е на МАХ в здравето!
« Последна редакция: Януари 21, 2010, 05:29:04 pm от гььг »

Неактивен Alexandar-V.

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +4/-12
    • Профил
Re:Новия интерфейс при битки
« Отговор #3 -: Януари 21, 2010, 11:03:50 am »
Да губими много повече чъкане тая глупава анимация!

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Новия интерфейс при битки
« Отговор #4 -: Януари 21, 2010, 11:04:45 am »
Да губими много повече чъкане тая глупава анимация!

Я пак ;)

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Re:Новия интерфейс при битки
« Отговор #5 -: Януари 21, 2010, 11:14:57 am »
И аз не я харесвам !

GLADIATOR

  • Гост
Re:Новия интерфейс при битки
« Отговор #6 -: Януари 21, 2010, 11:30:13 am »
И аз не я харесвам.Не виждам смисъл от нея

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Новия интерфейс при битки
« Отговор #7 -: Януари 21, 2010, 03:13:12 pm »
Харесва ми!! Не виждам какво се юркате всички като дори не сте си направили труда да поразучите малко новия интерфеис. Всичко си има.

Неактивен dr8k

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +36/-79
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Новия интерфейс при битки
« Отговор #8 -: Януари 21, 2010, 03:20:14 pm »
аз не сам доволен от пазара на ресурси , самия пазар е як,но избирането на ресурс  беше по лесно и бързо  :'(

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Re:Новия интерфейс при битки
« Отговор #9 -: Януари 21, 2010, 06:10:54 pm »
Харесва ми!! Не виждам какво се юркате всички като дори не сте си направили труда да поразучите малко новия интерфеис. Всичко си има.

Дай малко разяснения и съвет какво си открил по-полезно и по-практично в новата визия. Аз си знам за преди, имаше се "преди-след битката", прозорче за падналите предмети-опит-злато, наемниците бяха на същия прозорец и ТОВА ВСИЧКОТО в един прост прозорец.
Човешкото око е ненаситно!

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Re:Новия интерфейс при битки
« Отговор #10 -: Януари 21, 2010, 07:00:31 pm »
Така след като хелфайър ми обърна внимание установих, че след като натиснеш към края ти показва нужната информация. Има една лупичка на всеки наемник и на героя която ти показва с колко здраве е останал и показателите на човечето. Така до тук добре-пропуска е мой!
И в моя защита ще добавя, че времето което е необходимо след натискане "към края" на моята машина, която е доста остаряла е прекалено много. А в една опасна зона не е добре да се бавя само за да видя тия работи. Просто машината ми не понася товара достатъчно бързо!
Човешкото око е ненаситно!

Неактивен banan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 171
  • Karma: +16/-59
    • Профил
Re:Новия интерфейс при битки
« Отговор #11 -: Януари 21, 2010, 08:04:02 pm »
Тогава цъкай директно на "Карта" ... ;)

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Новия интерфейс при битки
« Отговор #12 -: Януари 21, 2010, 11:16:34 pm »
Така след като хелфайър ми обърна внимание установих, че след като натиснеш към края ти показва нужната информация. Има една лупичка на всеки наемник и на героя която ти показва с колко здраве е останал и показателите на човечето. Така до тук добре-пропуска е мой!
И в моя защита ще добавя, че времето което е необходимо след натискане "към края" на моята машина, която е доста остаряла е прекалено много. А в една опасна зона не е добре да се бавя само за да видя тия работи. Просто машината ми не понася товара достатъчно бързо!
Тук си прав. Има известно забавяне, даже доста. това е като натиснеш бутона "към края". Машината ми е много добра така че не  еот нея, пък и тя не би тр да оказва влиание. Това леко ме дразни

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Re:Новия интерфейс при битки
« Отговор #13 -: Януари 21, 2010, 11:32:52 pm »
Значи аз говоря от моята позиция. В момента в който дам "към края" в следващите около 40 сек. аз не мога да правя нищо друго освен да чакам. Просто рс-то ми е морално и всякак си остаряло!
Признах си за пропуска и проблема си е при мен, че ми е стара машината. Но смятам че трябва да има опция за олекотяване на играта, за такива като мен, със стари машини!
Човешкото око е ненаситно!

Неактивен uB4oOoo

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 154
  • Karma: +11/-43
    • Профил
Re:Новия интерфейс при битки
« Отговор #14 -: Януари 21, 2010, 11:39:43 pm »
Значи аз говоря от моята позиция. В момента в който дам "към края" в следващите около 40 сек. аз не мога да правя нищо друго освен да чакам. Просто рс-то ми е морално и всякак си остаряло!
Признах си за пропуска и проблема си е при мен, че ми е стара машината. Но смятам че трябва да има опция за олекотяване на играта, за такива като мен, със стари машини!
сугласен съм ...
Може да се напраил да избираме Добро картина - и картината да е нормална както сега
и слаба картина - ще разваля картината ама ще зарежда по бързо но хората с по бавни компютри.