Автор Тема: Един ход отиде на вятъра  (Прочетена 1805 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ozverell

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +1/-3
    • Профил
    • Ел. поща
Един ход отиде на вятъра
« -: Май 31, 2009, 10:04:43 pm »
Нестига ,че чакам по 1-час да ми дойде един ход,нестига че се набутах 10-диаманта за 12-хода ами ,на всичкото отгоре и ресурс не изкопах.Това се случи в " Хълмовете на изгрева ,най-вероятно от 2 - 5 ... И сега там има ли ресурс , или е свършил...? И нека програмиста пак да ми погледне акаунта през деня,имам две продадени оферти на пазара за  по-два диаманта,а диамантите несъм ги получил.едното съобщение не го паза защото  е изтрито .

Все пак си плаштам за ходове,нека поне да не са празни.Не ,може ли като не изкопам ресурс както се получи и се върнах празен,като отида в ПУКНАТИНАТА НА МЪРТВЕЦА и там да НЯМА БИТКА на 100% и да си остави артифактите Бандита или и от там да се връщам КАПО-без нищо...ЗАЩО...? ЗАЩО не е на  50 на 50 ... По добре е да го направа Рибар ,и там шансовете за сполука можеби са по големи .Каде се е чуло като отидеш в МИНА -да копаеш руда и да се варнеш с празни ръце ,като няма ресурс един път в тази МИНА неби следвало следваштият път да има ресурс там .

Ами сега че чекам да се Роди ресурсо у планината за да изкопам ДВЕ бройки,или поне една студена бира пуснете там да си налея след толкова копане .

Айде да ходим на ВРАЧКА да ми опеее Геройчето,и да ме светне каде има Ресурсо  ::)

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:Един ход отиде на вятъра
« Отговор #1 -: Май 31, 2009, 10:09:57 pm »
а защо не си избрал място, където пише 'със сигурност' ...  ;D

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Един ход отиде на вятъра
« Отговор #2 -: Май 31, 2009, 10:20:05 pm »
"Най-вероятно" не значи " със сигурност"! Означава че има, макар и малка вероятност да НЕ изкопаете ресурс.
В Долината на Късмета има зони, откъдето всички видове ресурс категория 1 могат да бъдат добивани "със сигурност"
Плащате си за ходове и както разбирам такъв е имало. Не си плащате за гарантирани 5 броя ресурс.

Неактивен ozverell

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +1/-3
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Един ход отиде на вятъра
« Отговор #3 -: Май 31, 2009, 10:21:09 pm »
Цял ден хода там , със-сигурност и какво копам Две бройки за бог да прости. През деня отивам на врачка да лее магия против 2-бройки копане.

Алееее,Алеееее 2-бройки руда Изкопах...Нищо чудно че КРЕМИКОВЦИ ФАЛИРА. Алеее,Алееее  ;D

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Един ход отиде на вятъра
« Отговор #4 -: Май 31, 2009, 10:23:22 pm »
Темата отива в Общи приказки, за да си "леете" на воля.

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:Един ход отиде на вятъра
« Отговор #5 -: Юни 01, 2009, 12:17:10 am »
явно не иска да проумее какво му е написано ... вижда се че яко е 'одзверел' ...  ;D

Неактивен iceTo0o

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 220
  • Karma: +9/-94
  • БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!
    • Профил
Re:Един ход отиде на вятъра
« Отговор #6 -: Юни 01, 2009, 08:13:55 pm »
Човека явно не може да преживее тези 10 диаманта дето са му отишли на вятъра защото кремиковци е фалирал  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!