Автор Тема: Проклятия  (Прочетена 3341 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Проклятия
« -: Януари 21, 2010, 07:45:34 pm »
Майсторство с проклятията

Проклятие на мрака

Тези умения до сега нито 1 път не са се проявили в битка.Та въпроса са ми е работят ли ,и има ли смисъл от тях?
« Последна редакция: Януари 21, 2010, 07:51:14 pm от Dilo »

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:Проклятия
« Отговор #1 -: Януари 21, 2010, 08:31:02 pm »
Моят наемник си ги използва всяка битка, на новия интерфейс даже се показва как пуска проклятия и на моята група  :D Та да, работят уменията.

Merc използва умението Отровен облак върху Варварин - Мечоносец, намалявайки Ловкостта му с 50.
Merc използва умението Отровен облак върху Варварин - Мечоносец, намалявайки Ловкостта му с 50.
Merc използва умението Отровен облак върху Варварин - Войн с брадва, намалявайки Ловкостта му с 50.
Merc използва умението Отровен облак върху Варварин - Войн с брадва, намалявайки Ловкостта му с 50.
Merc използва умението Отровен облак върху Варварин - Войн с брадва, намалявайки Ловкостта му с 50.
Merc използва умението Слабост върху Варварин - Войн с брадва, намалявайки силата му с 30.
Merc използва умението Слабост върху Варварин - Войн с брадва, намалявайки силата му с 30.
Merc използва умението Слабост върху Варварин - Войн с брадва, намалявайки силата му с 30.
Merc използва умението Слабост върху Варварин - Мечоносец, намалявайки силата му с 30.
Merc използва умението Слабост върху Варварин - Мечоносец, намалявайки силата му с 30.

За проклятие на мрака нямаше дух, но иначе и него си пуска.
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Проклятия
« Отговор #2 -: Януари 21, 2010, 08:34:28 pm »
Явно проблема е при мен само , за над 200 битки , не съм видял нито 1 да е сработило.А гледам подробните доклади почти всеки път

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Проклятия
« Отговор #3 -: Януари 21, 2010, 09:40:47 pm »
На мен ми е чудно защо е необходимо изобщо майсторство с проклятията/благословиите да са до 7 нива.. след като няма как да имаш 6 наемника едновременно и битки срещу противници от по 7 броя не съм видял ???
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Проклятия
« Отговор #4 -: Януари 21, 2010, 10:06:19 pm »
Сигурно има някакъв замисъл за  вбъдеще.И от началото е направено така да не се променя в движение после.Но аз съм сложил по 1 точна на 2те и съм вече в затруднение къде да слагам  при положение , че те не ми работят.


« Последна редакция: Януари 21, 2010, 10:09:14 pm от Dilo »

Неактивен eniac

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 202
  • Karma: +38/-77
    • Профил
Re:Проклятия
« Отговор #5 -: Януари 21, 2010, 10:31:15 pm »
Работят си и двете. Майсторство с проклятията първо ниво ти позволява да прилагаш примерно Отровен облак на два моба в един рунд, второ ниво на три моба и т.н. По-голямото ниво на проклятието ти дава възможност да си приложиш гадорииките на мобовене още в първия рунд.
Проклятие на мрака действа само срещу други герой.

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Проклятия
« Отговор #6 -: Януари 21, 2010, 10:48:05 pm »
Работят си и двете. Майсторство с проклятията първо ниво ти позволява да прилагаш примерно Отровен облак на два моба в един рунд, второ ниво на три моба и т.н. По-голямото ниво на проклятието ти дава възможност да си приложиш гадорииките на мобовене още в първия рунд.
Проклятие на мрака действа само срещу други герой.

Проклятие на мрака си действа и срещу мобове.

Неактивен banan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 171
  • Karma: +16/-59
    • Профил
Re:Проклятия
« Отговор #7 -: Януари 21, 2010, 10:56:41 pm »
И се пише героИ.

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Проклятия
« Отговор #8 -: Януари 21, 2010, 10:57:10 pm »
Искате да кажете , че си действат но не го отразява в доклада ли?

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Проклятия
« Отговор #9 -: Януари 21, 2010, 10:59:24 pm »
Проклятие на мрака не се влияе от майсторство с проклятията.. поне това е сигурно.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:Проклятия
« Отговор #10 -: Януари 21, 2010, 11:01:12 pm »
Искате да кажете , че си действат но не го отразява в доклада ли?
При мен си ги има в доклада.
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Проклятия
« Отговор #11 -: Януари 21, 2010, 11:03:10 pm »
То ще излезне , че не е много ясно как сработват тези умения.Ако има някой да обясни подробно ще е много добре

Неактивен eniac

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 202
  • Karma: +38/-77
    • Профил
Re:Проклятия
« Отговор #12 -: Януари 21, 2010, 11:06:24 pm »
В доклада няма да видиш: Merc използва умението Майсторство с проклятията"
а примерно:

Merc използва умението Отровен облак върху Варварин - Мечоносец, намалявайки Ловкостта му с 50.
Merc използва умението Отровен облак върху Варварин - Мечоносец, намалявайки Ловкостта му с 50.
Merc използва умението Отровен облак върху Варварин - Войн с брадва, намалявайки Ловкостта му с 50.
Merc използва умението Отровен облак върху Варварин - Войн с брадва, намалявайки Ловкостта му с 50.
Merc използва умението Отровен облак върху Варварин - Войн с брадва, намалявайки Ловкостта му с 50.

в случая Майсторство с проклятията му позволява да приложи Отровен облак 5-ти в един рунд

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:Проклятия
« Отговор #13 -: Януари 21, 2010, 11:30:14 pm »
То ще излезне , че не е много ясно как сработват тези умения.Ако има някой да обясни подробно ще е много добре
Merc използва умението Проклятие на мрака и понижава всички умения на Варварин - Войн с брадва с 1.
Merc използва умението Проклятие на мрака и понижава всички умения на Варварин - Войн с брадва с 1.
Merc използва умението Проклятие на мрака и понижава всички умения на Варварин - Войн с брадва с 1.
Merc използва умението Проклятие на мрака и понижава всички умения на Варварин - Мечоносец с 1.
Merc използва умението Проклятие на мрака и понижава всички умения на Варварин - Мечоносец с 1.
Merc използва умението Отровен облак върху Варварин - Мечоносец, намалявайки Ловкостта му с 50.
Merc използва умението Отровен облак върху Варварин - Мечоносец, намалявайки Ловкостта му с 50.
Merc използва умението Отровен облак върху Варварин - Войн с брадва, намалявайки Ловкостта му с 50.
Merc използва умението Отровен облак върху Варварин - Войн с брадва, намалявайки Ловкостта му с 50.
Merc използва умението Отровен облак върху Варварин - Войн с брадва, намалявайки Ловкостта му с 50.
Merc използва умението Слабост върху Варварин - Войн с брадва, намалявайки силата му с 30.
Merc използва умението Слабост върху Варварин - Войн с брадва, намалявайки силата му с 30.
Merc използва умението Слабост върху Варварин - Войн с брадва, намалявайки силата му с 30.
Merc използва умението Слабост върху Варварин - Мечоносец, намалявайки силата му с 30.
Merc използва умението Слабост върху Варварин - Мечоносец, намалявайки силата му с 30.

Когато се използва проклятие на мрака, го изписва изрично. Както казаха по-горе обаче, майсторство с проклятията се подразбира от броя на враговете, които са омагьосани.
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

Неактивен eniac

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 202
  • Karma: +38/-77
    • Профил
Re:Проклятия
« Отговор #14 -: Януари 21, 2010, 11:43:14 pm »
Merc използва умението Проклятие на мрака и понижава всички умения на Варварин - Войн с брадва с 1.
....

Може би се натъкнахме на поредния бъг. Аз мистик на мрака (35) и досега не съм видял "Проклятие на мрака" приложено върху мобове.