Автор Тема: Нов клас герои  (Прочетена 3907 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен banan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 171
  • Karma: +16/-59
    • Профил
Нов клас герои
« -: Януари 21, 2010, 08:52:25 pm »
Сигурен съм, че на доста хора може и да не има хареса това предложение, но се надявам да има и такива, които ще ме подкрепят :).
Не искам да се правят аналогии с игри от типа на Диабло или WOW - просто там няма такъв клас :). (за wow не съм сигурен - не съм го играл).
Става въпрос за Опитомител ( Звероукротител, или каквото по-добро измислите).
Та въпросния клас да може да опитомява зверове, които да бъдат основното му средство за причиняване на поражения. Да има умение подобно на "Командир на наемници" и колкото повече точки има - толкова по-здрави зверове да може да опитоми. Веднага изниква един проблем - не е честно понеже зверовете са прекалено мощни - така е! НО при опитомяване да падат характеристиките на животното с определен %. Също така - всеки рунд да се дава команда от Опитомителя на звяра, като в зависимост от друго умение, да има шанс тя да не се изпълни - т.е. животното да не удари (така ще се избегне брутално многото поражения, които ще се нанасят от подобен клас герои).
Идеята е на първично ниво и ще се радвам да се дискутира.
За специализации не съм мислил - нито за оръжия, които ще ползва този клас...

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Нов клас герои
« Отговор #1 -: Януари 21, 2010, 09:10:40 pm »
Сигурен съм, че на доста хора може и да не има хареса това предложение, но се надявам да има и такива, които ще ме подкрепят :).
Не искам да се правят аналогии с игри от типа на Диабло или WOW - просто там няма такъв клас :). (за wow не съм сигурен - не съм го играл).
Става въпрос за Опитомител ( Звероукротител, или каквото по-добро измислите).
Та въпросния клас да може да опитомява зверове, които да бъдат основното му средство за причиняване на поражения. Да има умение подобно на "Командир на наемници" и колкото повече точки има - толкова по-здрави зверове да може да опитоми. Веднага изниква един проблем - не е честно понеже зверовете са прекалено мощни - така е! НО при опитомяване да падат характеристиките на животното с определен %. Също така - всеки рунд да се дава команда от Опитомителя на звяра, като в зависимост от друго умение, да има шанс тя да не се изпълни - т.е. животното да не удари (така ще се избегне брутално многото поражения, които ще се нанасят от подобен клас герои).
Идеята е на първично ниво и ще се радвам да се дискутира.
За специализации не съм мислил - нито за оръжия, които ще ползва този клас...

Предлагаш Beastmaster ... Чесно да ти кажа доста е разпространено, но вярвам че си го измислил сам :)

Лично на мен не ми допада много идеята ... Ако се въведе форума ще е пълен с оплаквания, че нещо не работи, че няма равенство ... Помисли ли колко ще е уникален ловеца срещу един такъв ... елемент  :D ... Трябва да се направят нови наемници и тн ... Ако се доизмисли и видоизмени ще е по-добре ... само че трябва баланс  *hihi*

Неактивен гььг

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +13/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Нов клас герои
« Отговор #2 -: Януари 21, 2010, 09:10:50 pm »
Не е зле като идея. А оръжията могат да са : камшик и верига ;)

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Нов клас герои
« Отговор #3 -: Януари 21, 2010, 09:12:24 pm »
Не е зле като идея. А оръжията могат да са : камшик и верига ;)

Аз за камшик си мисля отдавна :) Ще е едно от малкото оръжия, които ще са почти изцяло от кожа :)

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Нов клас герои
« Отговор #4 -: Януари 21, 2010, 09:15:29 pm »
Аз пък си мисля, че уменията му може да са такива че след специализация да може да контролира по едно-две животни от противниковата групичка, но това да става произволно, а за да свърши битката контролираните животни отново си възвръщат съзнанието след 12-ти рунд ако преди това са победени останалите - по-рано :-X
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен banan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 171
  • Karma: +16/-59
    • Профил
Re:Нов клас герои
« Отговор #5 -: Януари 21, 2010, 09:21:30 pm »
Аз и друго си мислех - всяка животинка да има определени точки трудност. И така на по-високо ниво да може да се избира - или 2-3 по-слаби животни (с общ брой точки 15) или 1 по-яка с общо 14 точки - за да има вариации ...

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Нов клас герои
« Отговор #6 -: Януари 21, 2010, 09:39:46 pm »
Да зависи от разликата в нивата :D

Неактивен infinityyy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 503
  • Karma: +56/-75
    • Профил
Re:Нов клас герои
« Отговор #7 -: Януари 21, 2010, 09:41:26 pm »
Идеята ти наистина е интересна  :P  И ако се реализира ще е доста яко  ;)

Неактивен dr8k

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +36/-79
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Нов клас герои
« Отговор #8 -: Януари 21, 2010, 09:46:55 pm »
най силното базово умение-наморник шанс да му сложи наморник 20%  :D :D :D той намалява пораженията с 50%                                                        това не е сериозно  , ако стане си представете  костенурка с наморник  :D :D :D :D :D :D  *freak*  *freak*

Неактивен BloodLine

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 453
  • Karma: +83/-123
  • Prince of Fionn
    • Профил
Re:Нов клас герои
« Отговор #9 -: Януари 21, 2010, 09:51:01 pm »
Аз като ви гледам какви идеи пускате.Най-добре предлагам на хората от екипа да направят една  MMORPG игра  :D

Неактивен banan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 171
  • Karma: +16/-59
    • Профил
Re:Нов клас герои
« Отговор #10 -: Януари 21, 2010, 09:51:14 pm »
Разбира се - не всички животни ще могат да се опитомяват ... и ако си опитомиш Вълк - да може да се язди и да намаля времето за път - нещо като Скаута :)

Неактивен dr8k

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +36/-79
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Нов клас герои
« Отговор #11 -: Януари 21, 2010, 09:53:36 pm »
2метров свиреп воин язди костенурка с наморник  *freak*  :)  с каубойски ботуши   8)  8)

Неактивен banan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 171
  • Karma: +16/-59
    • Профил
Re:Нов клас герои
« Отговор #12 -: Януари 21, 2010, 09:55:57 pm »
2метров свиреп воин язди костенурка с наморник  *freak*  :)  с каубойски ботуши   8)  8)
Четеш ли изобщо ?!

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Нов клас герои
« Отговор #13 -: Януари 21, 2010, 10:20:17 pm »
2метров свиреп воин язди костенурка с наморник  *freak*  :)  с каубойски ботуши   8)  8)


ХАхахахххаххахахаххахахаххахахаххах   *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* :evil3: :evil3: :evil3: :D :D :D :D *hihi* *hihi* *hihi* ;D ;D  *freak* *freak* *freak* *freak* *freak*............................................

Неактивен t0n1ty

  • Джоунин
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +13/-65
    • Профил
Re:Нов клас герои
« Отговор #14 -: Януари 21, 2010, 10:23:42 pm »
темата май отиде за спам :) а тва с язденето на животните го имат впредвид и ще го слагат