Автор Тема: Бутон за отвари  (Прочетена 2272 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Бутон за отвари
« -: Януари 22, 2010, 09:24:43 am »
Според мен би било полезно за хора с по-слаби рс-та, да има изнесен бутон около картинката на героя, от който да можеш с едно кликане да погълнеш 1 отвара.
Човешкото око е ненаситно!

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:Бутон за отвари
« Отговор #1 -: Януари 22, 2010, 06:24:21 pm »
Че на някой меню "Герой" им зарежда сума време... Аз съм с доста добра машина и понякога  пак чакам 10-тина секунди, тези със слаби параметри на компютрите направо ги съжалявам. Но пък ако се сложи такава иконка, ка да се определя каква категория колба да използва?
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

Неактивен t0n1ty

  • Джоунин
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +13/-65
    • Профил
Re:Бутон за отвари
« Отговор #2 -: Януари 22, 2010, 07:03:46 pm »
приятел м/у интернет и слаба машина има разлика и то голяма :) купете си нет няма значение от комютъра освен ако имаш вируси ама т'ва си е твой проблем :)

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:Бутон за отвари
« Отговор #3 -: Януари 22, 2010, 09:02:29 pm »
приятел м/у интернет и слаба машина има разлика и то голяма :) купете си нет няма значение от комютъра освен ако имаш вируси ама т'ва си е твой проблем :)

Само дето всичко останало ми се отваря на секундата, баси произволния нет  *hihi* Има си проблем с менюто герой и от там идва забавянето, което е пропорционално на "слабостта" на машината.
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

Kilgor

  • Гост
Re:Бутон за отвари
« Отговор #4 -: Януари 23, 2010, 07:06:13 pm »
Аз съм забелязал( няма да съм само аз 100%),че като маркираш 2-3-4 отвари/меса не ти показва до къде ще ти се зареди кръвта и като се  опитам с маркираните да нахраня героя 2-3 пъти ме връща,като изляза с тях от пространството на раницата  *hmm* *hmm* Страшно дразещооо

Точно така е. Не трябва да минават над полето с броните и оръжието. Нито над 3те бутона за раниците. Та през раниците, после над полето дето пише атрибутите, и тогава върху аватара.

Неактивен muratito

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 309
  • Karma: +25/-58
    • Профил
Re:Бутон за отвари
« Отговор #5 -: Януари 23, 2010, 07:23:10 pm »
може да се направи и друго много полезно нещо за тези,който искат да им зарежда по бързо,а то е да се избира дали искаш или не да гледаш битките си.
получава се да избираш между старите доклади и новите(доста зарежда преди да ти отвори и покаже как се е провела битката,а хора със по слаб комп. и нет като моят лаптоп)

дайте вотче PLS
http://muratito.mondozoo.com

Неактивен uB4oOoo

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 154
  • Karma: +11/-43
    • Профил
Re:Бутон за отвари
« Отговор #6 -: Януари 28, 2010, 05:11:41 pm »
приятел м/у интернет и слаба машина има разлика и то голяма :) купете си нет няма значение от комютъра освен ако имаш вируси ама т'ва си е твой проблем :)
Не е само от нета ....аз съм на доста як нет 45 мг ... и тегля с по 10 мг и сичко си ми е мн добре.. но!
Примерно като отварям пазара ...работата става мн мн мн зле ... чакам по 5 мин докато ми заредят предметите .. после докато избера какво искам да отворя броня или оражие още 5 мин .. после категорията още време после какви да са епични или легендарни или каквото и да е още 5 мин
Е това от нета ли ми е?
щот аз мисля че ми е от компа и то от видео картата :) защото ми е слаба

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Re:Бутон за отвари
« Отговор #7 -: Януари 29, 2010, 02:10:10 am »
Не съм навътре с компютрите, но бавенето при определени меню-та, а особено при пазара е мнооого изнервящо. А при битки в опасна зона като си прегледал преди това, че в нея са 5-10 героя, времето(20сек. приблизително) докато пиинеш колбичката ти се струват около 2 мин....
Нета си е нет, ама тоя дето обработва данните от нета е един и същ!
Човешкото око е ненаситно!