Автор Тема: Проблем с предмет, който при изглед на героя е кожи, а при хранилище е рецепта  (Прочетена 2168 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

magic1

  • Гост
Вижте ми акаунта (същия username)
едни кожи , които са си реално кожи, като искам да ги сложа в хранилището на гилдията стават изведнъж рецепта ?


Rayh

  • Гост

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Не искам да го гледам.
Не стават на рецепта, а пише, че е рецепта.
Понякога се получават такива визуални проблеми с нещата в раницата на героя, когато той е в хранилището.
При рефреш ( както каза Rayh ) имената си идват на място.
« Последна редакция: Май 31, 2009, 11:29:19 pm от prob4o »

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
не винаги 'рефреша' оправя нещата ... но проблема е само визуален - като се излезе от хранилището - всичко си е наред ... все пак дразни и обърква - хубаво е да се оправи ...
« Последна редакция: Юни 01, 2009, 12:13:36 am от ivanik »

magic1

  • Гост
Не се оправи с refresh
ще го оставя така утре  програмистите да го видят...

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Преместете картинката на кожите, които са рецепта, в хранилището.
Отидете в друго меню ( например на картата ).
 Пак се върнете в хранилището и ще видите, че рецептата магически пак се е превърнала в кожи.

magic1

  • Гост
Преместете картинката на кожите, които са рецепта, в хранилището.
Отидете в друго меню ( например на картата ).
 Пак се върнете в хранилището и ще видите, че рецептата магически пак се е превърнала в кожи.

А пък аз си мислех, че идеята на beta не е да измислим начин да прескочим бъговете, а да ги оправим....
Добре, така да бъде. Ще си ги преместя и тогава програмистите няма да могат да видят този бъг, за да го оправят. А ти ще казваш винаги на всеки , който се оплаче във форума как да се справи с проблема. Умна работа!

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
А пък аз си мислех, че идеята на beta не е да измислим начин да прескочим бъговете, а да ги оправим....
Добре, така да бъде. Ще си ги преместя и тогава програмистите няма да могат да видят този бъг, за да го оправят. А ти ще казваш винаги на всеки , който се оплаче във форума как да се справи с проблема. Умна работа!

1:0 за magic1....
:)
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

magic1

  • Гост
Проблема си стои и още не е оправен.
Смятате ли да си остане така , защото ви се вижда маловажен проблем и затова ми се подигравате с това 1 на нула за мен?

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Не естествено, проблема си е значим и ще се оправи. Но това е заложено като цялостна проверка на екрана с хранилището на Гилдията и тъй като е визуален проблем а не логически и не влияе на механиката или икономиката на света за момента е с по-нисък приоритет.