Автор Тема: Името на рецептата неотговаря  (Прочетена 1578 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен fiko78

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Името на рецептата неотговаря
« -: Юни 01, 2009, 02:45:54 pm »
Спечелих в битка рецепта за някакъв си пръстен ...., но беше с лилава панделка, "изконсумирах" я и се оказа бронзов шлем. До тук добре, купих си една рецепта от аукциона категория 3 "рецепта за превъзходен железен плетен шлем" за 6 ДИАМАНТА, но сега ми пише, че не е за моята професия и панделката е зеленикава. Нека оправят имената и някой да каже какво съм придобил за диамантите ми. И още нещо да питам имам чук категория 3 за кожар но немога да го поставя, какво ми е нужно ... аз да съм над 20-то ниво, налична рецепта категория 3 или какво?
Ника ми е същия предполагам съм в свят алфа....незнам къде го пише света.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Името на рецептата неотговаря
« Отговор #1 -: Юни 01, 2009, 03:11:44 pm »
Спечелих в битка рецепта за някакъв си пръстен ...., но беше с лилава панделка, "изконсумирах" я и се оказа бронзов шлем. До тук добре, купих си една рецепта от аукциона категория 3 "рецепта за превъзходен железен плетен шлем" за 6 ДИАМАНТА, но сега ми пише, че не е за моята професия и панделката е зеленикава. Нека оправят имената и някой да каже какво съм придобил за диамантите ми. И още нещо да питам имам чук категория 3 за кожар но немога да го поставя, какво ми е нужно ... аз да съм над 20-то ниво, налична рецепта категория 3 или какво?
Ника ми е същия предполагам съм в свят алфа....незнам къде го пише света.

Ще докладвам за рецептите да бъдат оправени.

Чук за кожар не съществува. Можеш да прочетеш подробно за занаятчийските инструменти в раздел Новини.

Неактивен fiko78

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Re:Името на рецептата неотговаря
« Отговор #2 -: Юни 01, 2009, 03:20:17 pm »
Благодаря за отговора, грешката е моя исках да кажа имам чук за майстор на брони, а не за кожар, от прочетеното разбирам, че за да ползвам този инструмент категория 3 първо трябва да достигна 201 точки от категория 3. Правилно ли съм разбрал ?

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Името на рецептата неотговаря
« Отговор #3 -: Юни 01, 2009, 03:32:38 pm »
Благодаря за отговора, грешката е моя исках да кажа имам чук за майстор на брони, а не за кожар, от прочетеното разбирам, че за да ползвам този инструмент категория 3 първо трябва да достигна 201 точки от категория 3. Правилно ли съм разбрал ?

Toчно така, преди това от инструмента няма никаква полза, той дава шанс за изработка на редки предмети, а това е възможно едва след достигане на 201 занаятчийски точки в съответната категория :)