Автор Тема: Приключение свързано с несъществуваща вече рецепта  (Прочетена 1290 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен alexander4

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +4/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Имам да изпълнявам следната задача:

Унищожител от Ветровитите краища   Стъпка 6/11

Приключение 6

Да ги накараме да се чувстват в безопасност

- Вие ги спасихте... Аз... Не мога да повярвам. Чакайте да Ви прегърна! Не? Разбирам. Зелен съм. И мириша лошо. Зная. Така да бъде, без прегръдки – очите на Роулин се просълзяват. Ситуацията е крайно неловка.
- Добре, стига толкова емоции. Така, сега сериозно. Служителите са в безопасност, не са били наранени и в момента се наслаждават на напълно заслужената си почивка. Доказателствата, които са намерили, са достатъчни, за да се организира съдебно преследване и някои от членовете на правителството ще бъдат привикани пред съдиите. Докато съдебният процес бъде организиран, ние трябва да осигурим безопасността на разследващите. Хора за това има. От нас се иска да направим част от екипировката. Предполагайки, че ако вземем тази екипировка от градските складове, ще привлечем излишно внимание, трябва да действаме възможно най-дискретно. Така, че... каква е Вашата роля?

Задача: Изработи 5 Отличен сребърен зелен амулет.

Награда:
Злато : 1200


От форума научих че тази рецепта вече не съществува.
Акаунта ми е alexander4

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Имам да изпълнявам следната задача:

Унищожител от Ветровитите краища   Стъпка 6/11

Приключение 6

Да ги накараме да се чувстват в безопасност

- Вие ги спасихте... Аз... Не мога да повярвам. Чакайте да Ви прегърна! Не? Разбирам. Зелен съм. И мириша лошо. Зная. Така да бъде, без прегръдки – очите на Роулин се просълзяват. Ситуацията е крайно неловка.
- Добре, стига толкова емоции. Така, сега сериозно. Служителите са в безопасност, не са били наранени и в момента се наслаждават на напълно заслужената си почивка. Доказателствата, които са намерили, са достатъчни, за да се организира съдебно преследване и някои от членовете на правителството ще бъдат привикани пред съдиите. Докато съдебният процес бъде организиран, ние трябва да осигурим безопасността на разследващите. Хора за това има. От нас се иска да направим част от екипировката. Предполагайки, че ако вземем тази екипировка от градските складове, ще привлечем излишно внимание, трябва да действаме възможно най-дискретно. Така, че... каква е Вашата роля?

Задача: Изработи 5 Отличен сребърен зелен амулет.

Награда:
Злато : 1200


От форума научих че тази рецепта вече не съществува.
Акаунта ми е alexander4


Провери при изучените рецепти и виж дали пък не си я научил. По принцип системата проверява какви рецепти имаш научени и ти дава задача да работи по някоя от научените вече. Това, че тази рецепта е премахната и вече не пада, не означава, че ти я нямаш научена. При мен всички подобни рецепти за възстановяване на здраве и дух от всички категории, които бях научила си останаха (не са изтрити). Така, че предполагам ще можеш да си изпълниш задачата. Ако все пак наистина я нямаш научена пиши отново тука и някой от екипа ще вземе отношение. Успех.

Неактивен alexander4

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +4/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Отличен железен пръстен на алчността  [Ниво 22]
Отличен сребърен амулет на мистика  [Ниво 22]
Отличен сребърен ахатов амулет  [Ниво 22]
Отличен сребърен смарагдов амулет  [Ниво 22]
Отличен сребърен амулет на късмета  [Ниво 22]
Отличен сребърен пръстен на стрелеца  [Ниво 22]
Отличен сребърен пръстен на късмета  [Ниво 22]
Отличен сребърен амулет на война  [Ниво 22]
Отличен сребърен пръстен на сполуката  [Ниво 22]
Отличен сребърен пръстен на война  [Ниво 22]
Отличен сребърен ахатов пръстен  [Ниво 22]
Отличен сребърен амулет с лунен камък  [Ниво 22]
Отличен сребърен амулет на сполуката  [Ниво 22]
Отличен сребърен пръстен на мистика  [Ниво 22]
Отличен железен амулет на алчността  [Ниво 22]
Отличен сребърен пръстен с лунен камък  [Ниво 22]
Отличен сребърен амулет с опал  [Ниво 22]
Отличен сребърен пръстен с топаз  [Ниво 22]
Отличен сребърен амулет на стрелеца  [Ниво 22]
Сребърен пръстен на мистика  [Ниво 22]
Отличен сребърен амулет с топаз  [Ниво 22]
Отличен сребърен смарагдов пръстен  [Ниво 22]


Това са изучените отлични рецепти

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Вече може да си приключите приключението. Успех в задачите след това.

Неактивен alexander4

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +4/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Благодаря