Автор Тема: Що за лудост е това  (Прочетена 2119 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен DevviL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 186
  • Karma: +13/-61
    • Профил
Що за лудост е това
« -: Януари 29, 2010, 09:49:10 pm »
Съжелявам, че не го слагам в раздел "Въпроси" понеже тук има повече хора как е възможно такова нещо:
 Задача 6 : Унищожител от Ветровитите краища   Стъпка 9/11
Избрахте да изпълните алтернативната задача за тази част от Приключението. Задачата Ви е да отидете в Ветровитите краища и да съберете 102 Тежка одрана кожа.

Награда:
Злато : 1000
Точки за действие : 10

Развитие на задачата    17 от 102

NightFiary

  • Гост
Re:Що за лудост е това
« Отговор #1 -: Януари 29, 2010, 09:51:30 pm »
И според мен е абсурт. Аз лично препочетох тази опция:

Задача 5 : Унищожител от Ветровитите краища   Стъпка 9/11
Приключение 9

Да докажеш уменията си

- Какво – Роулин всеки момент ще припадне.
- Мисията е изоставена? От колко време? Какво се е случило с тях? Няма никого? Това не може да бъде... Кажете ми, че не са погинали... Добре, някой стои зад това, сигурен съм! Съзирам дългата ръка на онзи, който организира отвличанията! Вероятно предполага, че може да използва тези хора като разменна монета. Ще пуснем няколко от агентите ни по следата, за да видим како можем да научим. Междувременно... появи се нещо спешно, за което трябва да се погрижим. Хората, за които работя, са много важни, нали разбирате. Те са тези, които ми дават информация през цялото време. За всичко. И искат нещо в замяна. Не можеш да откажеш на тези хора. Ако го направиш... може просто да изчезнеш, нали се сещате... Ето какво трябва да направите...

Задача: Изработи 2 Редки Превъзходна кожена броня.

Награда:
Злато : 1000
Точки за действие : 10


Развитие на задачата    0 от 2

Неактивен DevviL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 186
  • Karma: +13/-61
    • Профил
Re:Що за лудост е това
« Отговор #2 -: Януари 29, 2010, 09:53:35 pm »
И според мен е абсурт. Аз лично препочетох тази опция:

Задача 5 : Унищожител от Ветровитите краища   Стъпка 9/11
Приключение 9

Да докажеш уменията си

- Какво – Роулин всеки момент ще припадне.
- Мисията е изоставена? От колко време? Какво се е случило с тях? Няма никого? Това не може да бъде... Кажете ми, че не са погинали... Добре, някой стои зад това, сигурен съм! Съзирам дългата ръка на онзи, който организира отвличанията! Вероятно предполага, че може да използва тези хора като разменна монета. Ще пуснем няколко от агентите ни по следата, за да видим како можем да научим. Междувременно... появи се нещо спешно, за което трябва да се погрижим. Хората, за които работя, са много важни, нали разбирате. Те са тези, които ми дават информация през цялото време. За всичко. И искат нещо в замяна. Не можеш да откажеш на тези хора. Ако го направиш... може просто да изчезнеш, нали се сещате... Ето какво трябва да направите...

Задача: Изработи 2 Редки Превъзходна кожена броня.

Награда:
Злато : 1000
Точки за действие : 10


Развитие на задачата    0 от 2
100 пъти по-добре аз тогава нямах никакъв занаят, а сега съм си го дигнал и имам дори 200 точки в 1-ва категория и ако може някой админ да ми го смени с такава като твоята няма да е лошо ;)

Неактивен spirit95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +66/-88
    • Профил
Re:Що за лудост е това
« Отговор #3 -: Януари 29, 2010, 10:33:16 pm »
Съжелявам, че не го слагам в раздел "Въпроси" понеже тук има повече хора как е възможно такова нещо:
 Задача 6 : Унищожител от Ветровитите краища   Стъпка 9/11
Избрахте да изпълните алтернативната задача за тази част от Приключението. Задачата Ви е да отидете в Ветровитите краища и да съберете 102 Тежка одрана кожа.

Награда:
Злато : 1000
Точки за действие : 10

Развитие на задачата    17 от 102
Нито трябва да е тук тази тема нито в "задай вапроси" има си оделна тема за приключенията :-X
За какво са направили онази тема за приключенията като всеки си пише каде му падне *hmm*
Колкото повече приятели- толкова повече предатели

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Що за лудост е това
« Отговор #4 -: Януари 30, 2010, 12:09:15 am »
Не.

Неактивен tututu

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 640
  • Karma: +47/-90
  • Любимата ми игра
    • Профил
Re:Що за лудост е това
« Отговор #5 -: Януари 30, 2010, 11:24:15 am »
Сори Деввил кат не си занячия бай  :D :D :D :D :D :D