Автор Тема: Помощ за занаят, моля?  (Прочетена 2158 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ops5

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 18
  • Karma: +5/-3
    • Профил
Помощ за занаят, моля?
« -: Февруари 02, 2010, 08:15:58 pm »
Дано не се смеете много, ама да питам. На 1 категория за майстор на брони стигнах 126/200 точки и ми отвори 0/300 за 2 категория, без да ми отключва предметите, които мога да правя. Трябва ли да стигна 200/200 точки на 1 категория. Ако да, тогава защо ми показа точките за 2 категория? Предварително благодаря.

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Помощ за занаят, моля?
« Отговор #1 -: Февруари 02, 2010, 08:18:24 pm »
Стани 10-то ниво и си купи рецепта и я "изяш" тогава ще можеш да произвеждаш, рецепти има в аукциона и в магазините за рецепти, а 200 точки в първа ти трябва само ако искаш да правиш редки предмети за категория 1

Неактивен ops5

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 18
  • Karma: +5/-3
    • Профил
Re:Помощ за занаят, моля?
« Отговор #2 -: Февруари 02, 2010, 08:31:16 pm »
Благодаря, вече съм 16 лв, така че още сега го направих. Ама то не отключва рецепти за няколко предмета. Вече май нямам готови рецепти?

Неактивен Yolov

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 506
  • Karma: +63/-36
    • Профил
Re:Помощ за занаят, моля?
« Отговор #3 -: Февруари 02, 2010, 08:32:45 pm »
Да . Готови рецепти има само в 1-ва категория . За следващите се купуват или пък падат от битки успех :) .

Неактивен ops5

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 18
  • Karma: +5/-3
    • Профил
Re:Помощ за занаят, моля?
« Отговор #4 -: Февруари 02, 2010, 08:38:51 pm »
Ох, знам че живота не е розов :), ама до сега ни 1 път не е падала рецепта. А като им гледам цените на рецептите в аукциона да мина горна категория ще трябват мн мн пари само за купуването им, без ресурса. Освен ако една рецепта не мога да я използвам многократно ( някъде май четох, че рецептите се използват само 1 път, ама не съм сигурен).

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Помощ за занаят, моля?
« Отговор #5 -: Февруари 02, 2010, 08:45:04 pm »
За рецепти се биеш с хуманоиди, примерно в Чудните пещери, има и еднократни рецепти, на които специално си пише че са такива, но има и нормални които веднъж научени няма отърване от тях, така че внимавай какви рецепри учиш, че после не може да триеш, можеш да произвеждаш предмети по много от научените нееднократни рецепти

Неактивен ops5

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 18
  • Karma: +5/-3
    • Профил
Re:Помощ за занаят, моля?
« Отговор #6 -: Февруари 02, 2010, 08:52:49 pm »
Благодаря, че тъкмо се изплаших колко пари трябва да се изкарат. А има ли лимит за научените рецепти в категория. Примерно 10, 20, 50 или няма таван? Рецепти само от хуманоиди ли падат? Излиза че за кожи с животни, а рецепти с хуманоиди. Ще се разчекна  :). Ако следвам логиката тук трябва да направя 300 точки, за да правя редки предмети. Може би е по-добре да се занимавам с това в по-горна категория. Благодаря още 1 път за помощта.

P.S. Приемам съвети винаги  :)

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Помощ за занаят, моля?
« Отговор #7 -: Февруари 02, 2010, 09:03:38 pm »
Лимита е когато изучиш всички рецепти, които са направени, изключвам еднократните, тъй като те изчезват след направата на предмет.
Във всеки случай рецептите не са никак малко.
Не следвай логиката! 200 точки са необходими за всяка категория за да се правят редки предмети, 300 е за легендарни /във втора това е максимума/ и 400 са епични.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен ops5

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 18
  • Karma: +5/-3
    • Профил
Re:Помощ за занаят, моля?
« Отговор #8 -: Февруари 02, 2010, 09:10:23 pm »
Благодаря. Потърсих информация из темите, но не успях да открия, за това питам така подробно.