Автор Тема: Вътре с 25 диаманта!  (Прочетена 4751 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ma3oXucT

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +25/-43
    • Профил
Re:Вътре с 25 диаманта!
« Отговор #15 -: Февруари 11, 2010, 05:41:57 pm »
Много се извинявам за нетърпението, но понеже "утре" вече е "вчера", дали има някакво решение по въпроса (все пак вече станаха 50 диаманта...), за да знам как да играя нататък.
Явно екипът е зает с новите подобрения на играта и по тази причина все още нямаме отговор   ???

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Вътре с 25 диаманта!
« Отговор #16 -: Февруари 11, 2010, 06:40:01 pm »
Да извинявам се за закъснението. Гарантирам Ви че утре ще се свържем с Вас и ще поправим нещата при нужда. Колега тества все още кога се получава този случай за да го премахнем.

Неактивен Ma3oXucT

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +25/-43
    • Профил
Re:Вътре с 25 диаманта!
« Отговор #17 -: Февруари 13, 2010, 05:50:35 pm »
Много се извинявам ако вече ставам нахален, но "утре" беше вчера. Да се надяваме че поне до Понеделник ще решите какво да правите.

Неактивен minchoba

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 162
  • Karma: +17/-43
    • Профил
Re:Вътре с 25 диаманта!
« Отговор #18 -: Февруари 13, 2010, 07:27:32 pm »
Много се извинявам ако вече ставам нахален, но "утре" беше вчера. Да се надяваме че поне до Понеделник ще решите какво да правите.

Напълно те подкрепям, макар че това "утре" вече е ясно... А най-веселото е, че на всичкото отгоре ще изгоря с багажа си, който беше в допълнителните раници, защото диамантите за продължаването на премиума отидоха за новия инструмент, който взех за доказателство, че не сме чак пък толкова разсеяни.

Което ме подсеща, че бихте могли да сложите нещо като брояч, който да предупреждава човек колко време му остава преди предмета му да изчезне от склада. А също и номерация на страниците би било добре (аз си знам как прелиствах многократно 7-8 страници една по една докато стигна последната, за да разпродам събралите се боклуци от битки). А прелиствах многократно, понеже незнайно по каква логика, ако например съм на страница 6 и продам или преместя предмет, после винаги ме връща на страница 1.

Неактивен BloodLine

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 453
  • Karma: +83/-123
  • Prince of Fionn
    • Профил
Re:Вътре с 25 диаманта!
« Отговор #19 -: Февруари 13, 2010, 08:20:29 pm »
Напълно те подкрепям, макар че това "утре" вече е ясно... А най-веселото е, че на всичкото отгоре ще изгоря с багажа си, който беше в допълнителните раници, защото диамантите за продължаването на премиума отидоха за новия инструмент, който взех за доказателство, че не сме чак пък толкова разсеяни.

Което ме подсеща, че бихте могли да сложите нещо като брояч, който да предупреждава човек колко време му остава преди предмета му да изчезне от склада. А също и номерация на страниците би било добре (аз си знам как прелиствах многократно 7-8 страници една по една докато стигна последната, за да разпродам събралите се боклуци от битки). А прелиствах многократно, понеже незнайно по каква логика, ако например съм на страница 6 и продам или преместя предмет, после винаги ме връща на страница 1.

Ами на мене като си цъкна на склада ми излиза този надпис.

Това е мястото, където героят съхранява всички купени, изработени или пуснати от убити чудовища предмети, само когато мястото в неговия инвентар свърши. Периодът за съхранение е 168 часа и след това, ако предметите не са преместени в инвентара, изчезват. Героят не може собственоръчно да слага предмети тук.

Неактивен ozonedeep

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +17/-30
    • Профил
Re:Вътре с 25 диаманта!
« Отговор #20 -: Февруари 13, 2010, 08:23:43 pm »
Идеята предполагам е, както когато остава едно денонощие до изтичане на премиума, да ти пуска съобщение, или като броячите в магазините и таверната.
« Последна редакция: Февруари 13, 2010, 08:27:43 pm от ozonedeep »

Неактивен minchoba

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 162
  • Karma: +17/-43
    • Профил
Re:Вътре с 25 диаманта!
« Отговор #21 -: Февруари 15, 2010, 02:16:27 pm »
Благодаря на екипа за решаването на проблема и връщането на диамнтите.
Обаче съвестта не ми позволява да не спомена, че са възстановени 50-те диаманта, но чука който взех (вторият за показното), все още е в раницата ми, т.е. сега пък съм + рядък чук. Може на някой да се стори глупаво, че го споменавам, но не мога да не го кажа.

Kilgor

  • Гост
Re:Вътре с 25 диаманта!
« Отговор #22 -: Февруари 15, 2010, 02:24:53 pm »
Благодаря на екипа за решаването на проблема и връщането на диамнтите.
Обаче съвестта не ми позволява да не спомена, че са възстановени 50-те диаманта, но чука който взех (вторият за показното), все още е в раницата ми, т.е. сега пък съм + рядък чук. Може на някой да се стори глупаво, че го споменавам, но не мога да не го кажа.

Добре постъпваш  :)

+1

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Вътре с 25 диаманта!
« Отговор #23 -: Февруари 15, 2010, 02:31:36 pm »
Благодаря на екипа за решаването на проблема и връщането на диамнтите.
Обаче съвестта не ми позволява да не спомена, че са възстановени 50-те диаманта, но чука който взех (вторият за показното), все още е в раницата ми, т.е. сега пък съм + рядък чук. Може на някой да се стори глупаво, че го споменавам, но не мога да не го кажа.
Халал да ти е чука.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Ma3oXucT

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +25/-43
    • Профил
Re:Вътре с 25 диаманта!
« Отговор #24 -: Февруари 15, 2010, 04:25:00 pm »
Много благодаря на екипа за въстанивяването на диамантите  :)