Автор Тема: Адамантий ?  (Прочетена 5809 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Адамантий ?
« -: Февруари 07, 2010, 06:01:31 pm »
Аз ли него разбирам кога излиза или изчезва за стотна от секундата?

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Адамантий ?
« Отговор #1 -: Февруари 07, 2010, 06:03:44 pm »
чакай първо да излезне  :D

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Адамантий ?
« Отговор #2 -: Февруари 07, 2010, 06:04:00 pm »
ми мн хора копат на 1 място и затова изчезва на секундата  ;)
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Адамантий ?
« Отговор #3 -: Февруари 07, 2010, 06:05:37 pm »
Е невъзможно е да изчезне преди да съм го видял при положение че рефрешвам от 2 минути преди излизане на точката за действие до 2 минути след това през 5 секунди...

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Адамантий ?
« Отговор #4 -: Февруари 07, 2010, 06:21:18 pm »
Според мен едиствената мина в играта за адаматий и даваше по 1000 руда на презреждане сега съм
убеден че рудата е намалена на 500 .Освен изповането на непозволени програми или човек които да дава имформация на опредлени хора кога ще се пуска тая руда друго обясение няма. Дори и да спят в мината как за около 2-3 мин
мината се презареди и показваше руда < 100 в мината общо за 59 хода ми даде да копая от 72 възможни
Бива бива но това са вече абсурси при положения че в провинциата имаше 12 човека, та нима и 12-те да са там и всичките са миньори .......... някой ни прави яко на балъци

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Адамантий ?
« Отговор #5 -: Февруари 07, 2010, 06:25:27 pm »
Днес май не е имало... ама аз излизам след малко, тъй че явно няма да копая и днес  :'(
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Адамантий ?
« Отговор #6 -: Февруари 07, 2010, 06:28:26 pm »
Кога е имало? цял ден се редуваме да излезне... и пак няма....

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Адамантий ?
« Отговор #7 -: Февруари 07, 2010, 06:34:40 pm »
Днес май не е имало... ама аз излизам след малко, тъй че явно няма да копая и днес  :'(

Аз пак и да искам няма да мога да копая.
Как се копае при 30 хода за 10 платина на за 4-та стъпка в приключението
Ти си лесна купи за по 60000-70000 10 кюлчета адаманатий делкай си кожици опит........и за десерт направи 10 ботуша с топаз. Ако станат 2-3 легендарни си си на парите, ако стане епик наи тъпите да са за 1 милион ги шиткаш, колко по яки станат толкова си повече на печалба  ;)

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Адамантий ?
« Отговор #8 -: Февруари 07, 2010, 06:40:45 pm »
Аз пак и да искам няма да мога да копая.
Как се копае при 30 хода за 10 платина на за 4-та стъпка в приключението
Ти си лесна купи за по 60000-70000 10 кюлчета адаманатий делкай си кожици опит........и за десерт направи 10 ботуша с топаз. Ако станат 2-3 легендарни си си на парите, ако стане епик наи тъпите да са за 1 милион ги шиткаш, колко по яки станат толкова си повече на печалба  ;)
уф, аман бе Слави... беше се кротнал и не ревеше из целия форум... що пак почна? Кое ти е по-различното от мен? Имаш си оръжейник, имаш си майстор на брони.... какъв ти е проблема? Ами нали героят ми миньор също трябва да събере платина? Или мислиш, че ти си великото изключение в тази игра? Всичко е срещу теб, а? Ами не играй като не ти харесва! Това е игра и ако не можеш да се забавляваш, значи не ти е тук мястото!
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Адамантий ?
« Отговор #9 -: Февруари 07, 2010, 07:06:27 pm »
уф, аман бе Слави... беше се кротнал и не ревеше из целия форум... що пак почна? Кое ти е по-различното от мен? Имаш си оръжейник, имаш си майстор на брони.... какъв ти е проблема? Ами нали героят ми миньор също трябва да събере платина? Или мислиш, че ти си великото изключение в тази игра? Всичко е срещу теб, а? Ами не играй като не ти харесва! Това е игра и ако не можеш да се забавляваш, значи не ти е тук мястото!


Кой е споменавал как се казвам и с какви герой и това ли е най важното  ???
Скарлет нямам нищо против теб или някой друг. Когато едно нещо се нарича игра тя трябва да има равен старт, равни
условия и равни критерии за всичките. Но когато пуснеш 300 кожи изкарваш 600-650 нали, я пусни 150-200 хода в мината и изкарай 300 руда Но от тия 300 руда с 8% максимум ще изкараш 5-6 кюлчета бонус
А като се биеш вдигаш опит, умения ставаш по силна нали.......
А миньора като боксува мината веднъж да копае , веднъж да ги обработва и ако си оръжейник си чети молитвата да стане с критичен иначе 1/5та от вложеното не можеш да му вземеш

И моя въпрос е заслужава ли си да си занаятчия с миньорска професия според теб ?
 
« Последна редакция: Февруари 07, 2010, 07:14:21 pm от Sensei »

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Адамантий ?
« Отговор #10 -: Февруари 07, 2010, 07:20:58 pm »
Заслужава лли си или не, без него не може... Можеш да погледнеш Скарлет в играта, копа горката, изостава... ама това е положението... Няма равни условия за всички никъде и в нищо. Нито тук, нито в живота. Единствено по време на социализма твърдяха, че всички сме равни. Еми не сме :) Като не ти отърва миньорската професия - смени я. Стани кожар и дърпай напред. После си купувай кюлчета по 130 к...
Да не мислиш, че ми е супер да вися пред компа и да чакам мината? Ами не... Но да си ме видял някъде да хленча? Няма и да ме видиш... Или се нагаждаш към условията и намираш начин или си аутсайдер. Това е положението, без значение дали ти харесва или не :)

Хайде, приятна игра, аз отивам да се забавлявам, майната му на адамантия  ;D
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Адамантий ?
« Отговор #11 -: Февруари 07, 2010, 07:45:09 pm »
Заслужава лли си или не, без него не може... Можеш да погледнеш Скарлет в играта, копа горката, изостава... ама това е положението... Няма равни условия за всички никъде и в нищо. Нито тук, нито в живота. Единствено по време на социализма твърдяха, че всички сме равни. Еми не сме :) Като не ти отърва миньорската професия - смени я. Стани кожар и дърпай напред. После си купувай кюлчета по 130 к...
Да не мислиш, че ми е супер да вися пред компа и да чакам мината? Ами не... Но да си ме видял някъде да хленча? Няма и да ме видиш... Или се нагаждаш към условията и намираш начин или си аутсайдер. Това е положението, без значение дали ти харесва или не :)

Хайде, приятна игра, аз отивам да се забавлявам, майната му на адамантия  ;D

Ако се усетеше по рано на къде бия нямаше да ги пишеш това сега
Трябва ли  от 1 професия когато ти трябват кожи да убиеш животни за 10 хода  да си излезеш с приятели навън или трябва да висиш като зомби пред компа да  чакаш, това велико събитие в живота ти появяването на адамантия
И защо намалиха рудата от 1000 на 500 в мината .Не се ли усещаш че след всяка промяна или нова идея не са от полза нито за мен нито за теб нито за останалите играчи

Неактивен BloodLine

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 453
  • Karma: +83/-123
  • Prince of Fionn
    • Профил
Re:Адамантий ?
« Отговор #12 -: Февруари 07, 2010, 07:54:05 pm »
Ето колко струва едно Адамантиево кюлче.

#     Продавач     Количество     За 1 бр.     Общо
1    Mexicanu          6            150 000    900 000

А ето колко струва една Превъзходна кожа

#     Продавач     Количество     За 1 бр.     Общо
1    skrga          19             15 400    292 600

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Адамантий ?
« Отговор #13 -: Февруари 07, 2010, 08:02:55 pm »
Ето колко струва едно Адамантиево кюлче.

#     Продавач     Количество     За 1 бр.     Общо
1    Mexicanu          6            150 000    900 000

А ето колко струва една Превъзходна кожа

#     Продавач     Количество     За 1 бр.     Общо
1    skrga          19             15 400    292 600

Това се цените след промените на творците в играта. Толкова ли не виждаш че преди имаше
повече адмантии правеха се повече предмети а сега и редките взеха да изчезват от пазара

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Адамантий ?
« Отговор #14 -: Февруари 07, 2010, 08:19:53 pm »
Сенсей стига мрънка ! Дали си кожар или миньор все тая. Да не мислиш,че падат много кожи.Дропа на кожите зависи и от нивото ти ! на всичкото от горе даваш пари за храна и поправяне на екипировка.Виж цената на кожите и виж тази на  на кюлчетата.В момента адамантия е 25 пъти по скъп от превъзходната кожа.Аз за 10 битки да изкарам 15-20 кожи(10 обработени общо),и какво ? земам 70К. Сметни ги за 30 хода това правят 30 кожи = 210 кожи. Ти като пуснеш за 30 хода  и 2 кюлчета да направиш пак си на в пътипо добре.Така че,просто мълчи и се забавлявай както правят всички  ;)

Ами по 50 кожи изкравай другото се бии с хуманойди 50 одрани кожи с жълт чук пусни ги и ги на 40-45% ли бяха не помня х8 и ги правиш от 50 над 100 кожи ОБРАБОТЕНИ при това
ти иди продавай адамантия и на 200 000 стига да има кой да ти го купи
Но понеже кожара има кожичките и му е през ..... цак-так 10 итема завърти си хубавото за него друго на пазара и хем си прави кефа хем златцето си пробира и а като му трябва як итеми да не е балък да иде да се копа поръча на някой и 10 милиона да му кажеш неговото злато е готово понеже броний много купуват се. Като има пробират като няма и гледай как всичко се купува. И геройчето  кожарче прави итеми и можеш да си купува каквото си иска а ти само ще гледаш като куче пред месарница, и чакай светия адамантии и теб да ощасливи
« Последна редакция: Февруари 07, 2010, 08:22:50 pm от Sensei »