Автор Тема: Телепортиран съм от една бойна зона в друга  (Прочетена 1176 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Ситуацията е следната, имах задача от таверната да убия 18 стрелеца от Смаргадовата лагуна. Отидох до там, нападнаха ме и ме убиха заедно с 3-мата ми наемника и ме върна в града. Отидох до ветровитите краища за да си възстановя наемниците и се върнах в Бунар. И реших да отида до пустинните ниски земи, поне за кожи да се бия. Направих една битка , аз съм избрал един наемник и се бих срещу 3 лъва и 2 -ма стрелци. И след като дадох одиране на кожи, отидох в таб герои да му възстановя здравето на него и на наемника. Цъкам после на карта, битка и гледам бия се срещу рейдъри, и си викам, чакай бе то тука нямаше рейдъри в тая зона. После гледам пише Смарагдовата лагуна. Е как става тоя номер. Описах ви нарочно подробно всичко защото не знам от какво може да грешката, но съм сигурен че при мен заблуждение няма. За първи път мисе случва.

Неактивен Fight

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +59/-15
    • Профил
Re:Телепортиран съм от една бойна зона в друга
« Отговор #1 -: Февруари 18, 2010, 01:13:47 pm »
И при мен се получи подобно нещо.
Бях в провинция "Пустите скали" в зона "Ямата на мрака". Провинцията е опасна и някакъв ме уби докато бях в зоната. Тъй като нямам наемници се преместих в безопасна провинция "Грунар". Отидох да се бия в "Гигантът". Проведох една битка и докато съм в зоната влезнах в меню герой за да си възстановя загубеното здраве. След което цъкнах на меню->карта за да направя още една битка и ми изписа, че ще се сбия с "Еретик - Стрелец" и още някакви противници, които ги няма в тази зона. Учудих се защо ми изписва това и реших да се върна в града. Като натиснах бутона към града получих системно съобщение, че същият играч които ме беше нападнал преди това в провинция "Пустите скали" пак ме е нападнал и убил. Което не би трябвало да може да се случи в безопасна провинция. При следващите отивания в зоната вече всичко си беше наред. За съжаление имам навика да трия всички съобщения и изтрих служебните съобщения за нападението.
Свят: бета
Акаунт: plamuche
« Последна редакция: Февруари 18, 2010, 01:15:57 pm от Fight »