Автор Тема: Дропа от лидерите в мултизоните обвързва ли се с героя ?  (Прочетена 2790 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Kilgor

  • Гост
Помня че в началото на играта се обвързваше. После беше обявено и направено да не се обвързва и така си работеше. Но като победих боса в Шангри Ла, за моя изненада предметите бяха обвързани за героя ми. Въпроса ми е обвързват ли се вече предметите които падат от босовете или е било проблем ?

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Доколкото знам се обвъразват

Kilgor

  • Гост
Преди не се обвързваха. Беше направено изключение за босовете.

Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
мисля че ставаше дума за предметите които дава като награда от приключението, а не за тези паднали в битката (може и да греша)

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Последният ми спомен е,че продадох наградата си от приключението в Абатството на аукциона,но оттогава може да са променени доста неща.

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Ще е кофти ако се пбвързват, защото зелените предмети от комплектите май се планира да падат предимно от босовете в многостепенните ???

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Помня че в началото на играта се обвързваше. После беше обявено и направено да не се обвързва и така си работеше. Но като победих боса в Шангри Ла, за моя изненада предметите бяха обвързани за героя ми. Въпроса ми е обвързват ли се вече предметите които падат от босовете или е било проблем ?
Да имаше няколко промени . Сега се обвързват   предметите от последната битка в многостепенна зона .
Дали ще остане така ще се провери.

Kilgor

  • Гост
Да имаше няколко промени . Сега се обвързват   предметите от последната битка в многостепенна зона .
Дали ще остане така ще се провери.

Мерси, ще чакаме да се обяви тогава резултата от проверката.

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Да имаше няколко промени . Сега се обвързват   предметите от последната битка в многостепенна зона .
Дали ще остане така ще се провери.

Искренно се надявам,поне да се лобира да не се обвързват,защото е грехота епични предмети 49 лвл  да бъдат продадени в магазина,ще е добре поне за мерковете си да можем да ги ползваме.При мен награда са броня  и пръстен подходящи само за мистик,а аз съм стрелец.Някак си не ми се струва добра идея да се боря за наистина хубави но неизползваеми предмети.

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Cold, бъркаш се с предметите паднали в самата битка с лидера и предметите получавани като награда за минаване на приключението от таверната. Тези от таверната не се обвързват.. за разлика от падналите при битката с лидера.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Охх да моя грешка,извинявам се,че не съм прочел по внимателно ;)

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Падналите предмети от лидера НЕ се обвързват. Ако са паднали от антуража му обаче, се обвързват.. за това има и обвързани и не в последната битка. Наградата от таверната не се обвързва и така ще си остане.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Значи има бъг. От доста време насам предметите от лидерите в многостепенните зони се обвързват с героя, също както останалата плячка.
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Kilgor

  • Гост
Skarlet е права, от известно време се обвързват всички предмети. В моя случай имаше два епични предмета, а в цялата група само лидерът беше епичен. Доколкото знам лилав предмет не може да падне от обикновен противник. Или може ?

Неактивен ozonedeep

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +17/-30
    • Профил
Skarlet е права, от известно време се обвързват всички предмети. В моя случай имаше два епични предмета, а в цялата група само лидерът беше епичен. Доколкото знам лилав предмет не може да падне от обикновен противник. Или може ?

Не знам, но знам, че току-що убих лидера на Червената ръка. От цялата си свита само той беше жълт и наред с всички сини предмети, падна ми и жълт боздуган. Предметите от десетте битки ги проверих един по един - всички бяха обвързани с героя ми. А имаше няколко, които можех да сложа на наемниците.