Автор Тема: Епичен Бос в Шангри Ла!!!  (Прочетена 11812 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Епичен Бос в Шангри Ла!!!
« Отговор #15 -: Февруари 11, 2010, 12:00:38 pm »
Е дори епичен варварин не може да има кой знае колко ловкост. Не ми се вярва да е повече от 150. Ако се наблегне на точността при облеклото и чуковете са с 20% , може и да им останат 20на процента шанс за критичен. Ако им влязат всички атаки два рунда и 3 от тях са критични + пораженията от самия герой, ще бъде свален боса. Минималните поражения на чук са доста добри. И говорим за епични чукове и позиций берсерк на всичките 5 наемници.

При чуковете точност е -30% пич да не говоря за нулевия блок а при тия щети може да го удари най много 2 пъти преди да умре
PvP с-у преследвач с 200 ловкост аз с 150 точност имах 2% шанс за критичен.
А при тоя адмантии знаеш ли кога ще видиш чук и  то на 20% крит като си пуснеш тото и уцелиш най малко 5-ца
« Последна редакция: Февруари 11, 2010, 12:04:25 pm от Sensei »

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Епичен Бос в Шангри Ла!!!
« Отговор #16 -: Февруари 11, 2010, 01:32:43 pm »
Е дори епичен варварин не може да има кой знае колко ловкост. Не ми се вярва да е повече от 150. Ако се наблегне на точността при облеклото и чуковете са с 20% , може и да им останат 20на процента шанс за критичен. Ако им влязат всички атаки два рунда и 3 от тях са критични + пораженията от самия герой, ще бъде свален боса. Минималните поражения на чук са доста добри. И говорим за епични чукове и позиций берсерк на всичките 5 наемници.

И аз го мислех това,само че със свирепи с 2 оръжия за да докарат повечко критичен,обаче поне 1 мистик трябва да има в партито според мен,или за проклятия или да благославя мерковете че иначе зор.

Kilgor

  • Гост
Re:Епичен Бос в Шангри Ла!!!
« Отговор #17 -: Февруари 11, 2010, 01:38:07 pm »
Проклятията и благословийте на мистиците са пренебрежимо малки сравнени с показателите на боса. Иначе с две оръжия трудно ще се доближат минималните поражения на чука. Ако е с боздугани може и да стане, но се събират минус 60% точност.

Kilgor

  • Гост
Re:Епичен Бос в Шангри Ла!!!
« Отговор #18 -: Февруари 11, 2010, 01:42:59 pm »
При чуковете точност е -30% пич да не говоря за нулевия блок а при тия щети може да го удари най много 2 пъти преди да умре
PvP с-у преследвач с 200 ловкост аз с 150 точност имах 2% шанс за критичен.
А при тоя адмантии знаеш ли кога ще видиш чук и  то на 20% крит като си пуснеш тото и уцелиш най малко 5-ца

Както се разбра блока при всички случай е нулев, щом от 111% блок го е смъкнал на нула. Идеята ми е да се докара близо 300 точност заедно с минус 30те процента от чука. Т.е. точност за сметка на всичко друго. Не виждам смисъл да се помпа жизненост, при положение че удря за 6-7к. При всички случай с един удар убива. Колкото за адаманта, наистина е трудна работа. За това го и мислим хипотетично. Много ще е зор да се намерят 5 еднакви перфектни наемника, да се облекът в ковани епици, с подходящите за целта бонуси и да се направят 5 прфекти лилави чука с по 20% критичен. ВЪзможно е само на теория, поне за момента.

Неактивен stormer81

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +35/-29
    • Профил
Re:Епичен Бос в Шангри Ла!!!
« Отговор #19 -: Февруари 11, 2010, 04:24:40 pm »
Според мен като цяло идеята относно градацията на мобовете от нормален (x1) > редки (x2) > легендарни (x4) > епични (x8) е твърде огромна.
Особено като се направи сравнение с градацията на статовете на предметите и играчите. Може би подобни безумни статистики могат да бъдат заменени с това босовете да имат по-голям набор от специални умения които да изискват от играчите да приложат по различна стратегия.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Епичен Бос в Шангри Ла!!!
« Отговор #20 -: Февруари 11, 2010, 04:31:42 pm »
Това е епичен бос от последната възможна категория в играта.

Вие какво очаквате?
Да легне и да умре сам, като ви види ли?

Повтарям отново: Това е ЕПИЧЕН бос от ПОСЛЕДНАТА възможна категория в играта.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Епичен Бос в Шангри Ла!!!
« Отговор #21 -: Февруари 11, 2010, 04:58:02 pm »
Не никой не очаква това предполагам,дори ако беше с леко занижени показатели щеше да е доста интересно да се мъчиме да го убием.Но за пример бих дал моя собствен герой и наемниците ми,горе долу прилично екипирани и аз и те.Та общо аз и 5те ми мерка имаме 20к живот и около 16к броня и щета около 4к ;) С две думи 6 героя са малко по силни от въпросния епичен бос.Та въпросния бос с щета от 7к убива с по един удар,дори да е с минималния шанс за успешна атака-това си е 1/3 удара,което въпреки всичко е примеливо.Неприемливо за мен е голямата група допълнителни мобове,която е заедно с боса.Ако ви се занимава естествено,помислете над вариант за лекото и намаляване.Боса+3 моба звучи като оптимално труден вариант,който е преодолим обаче,но в момента просто се губи смисъла дори от опит да се мине последната стъпка на приключението тъй като е невъзможно.Ако пък е предвидено да се минава евентуално с бъдещото парти то тогава цялата тази  стена от текст няма смисъл и моля да ме извините  ;)

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Епичен Бос в Шангри Ла!!!
« Отговор #22 -: Февруари 11, 2010, 05:23:29 pm »
Не никой не очаква това предполагам,дори ако беше с леко занижени показатели щеше да е доста интересно да се мъчиме да го убием.Но за пример бих дал моя собствен герой и наемниците ми,горе долу прилично екипирани и аз и те.Та общо аз и 5те ми мерка имаме 20к живот и около 16к броня и щета около 4к ;) С две думи 6 героя са малко по силни от въпросния епичен бос.Та въпросния бос с щета от 7к убива с по един удар,дори да е с минималния шанс за успешна атака-това си е 1/3 удара,което въпреки всичко е примеливо.Неприемливо за мен е голямата група допълнителни мобове,която е заедно с боса.Ако ви се занимава естествено,помислете над вариант за лекото и намаляване.Боса+3 моба звучи като оптимално труден вариант,който е преодолим обаче,но в момента просто се губи смисъла дори от опит да се мине последната стъпка на приключението тъй като е невъзможно.Ако пък е предвидено да се минава евентуално с бъдещото парти то тогава цялата тази  стена от текст няма смисъл и моля да ме извините  ;)
Тествали сме го.
Убива се и с наемници.
Но наистина трябва да е върховна екипировката.
Няма как да е много лесен.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Епичен Бос в Шангри Ла!!!
« Отговор #23 -: Февруари 11, 2010, 05:26:51 pm »
Тествали сме го.
Убива се и с наемници.
Но наистина трябва да е върховна екипировката.
Няма как да е много лесен.


Ок,значи трябва още много,много копане ;)

Kilgor

  • Гост
Re:Епичен Бос в Шангри Ла!!!
« Отговор #24 -: Февруари 11, 2010, 05:28:55 pm »
И много рефреши на наемниците в таверната   :)

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Епичен Бос в Шангри Ла!!!
« Отговор #25 -: Февруари 11, 2010, 05:33:45 pm »
И много рефреши на наемниците в таверната   :)

Ох то тази част вече е факт,лошото е че трябват нови за различните аспекти от играта,май няма начин да имаш меркове хем добри за приключенията хем и за бъдещите опасни провинции..

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Епичен Бос в Шангри Ла!!!
« Отговор #26 -: Февруари 11, 2010, 05:48:34 pm »
Ох то тази част вече е факт,лошото е че трябват нови за различните аспекти от играта,май няма начин да имаш меркове хем добри за приключенията хем и за бъдещите опасни провинции..
Мдааа...
Което означава, че сме на прав път.
Вътрешното гърчене относно това колко много избори трябва да се правят... неусетно те карат... да потъваш все повече и повече в играта.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен banan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 171
  • Karma: +16/-59
    • Профил
Re:Епичен Бос в Шангри Ла!!!
« Отговор #27 -: Февруари 11, 2010, 05:55:58 pm »
Най-готиното е, че можеш да си купих 10 наемника, но да си ползваш едните за крепостни обсади, другите за босове, като онзи ходещ билборд на хранителните добавки от Аярската Империя  :D

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Епичен Бос в Шангри Ла!!!
« Отговор #28 -: Февруари 11, 2010, 05:58:51 pm »
като онзи ходещ билборд на хранителните добавки от Аярската Империя  :D

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

РЪЗБИ МЕ !

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

*как се р*зби ? С "а" или с "ъ" ?!?!  *UNDECIDED* :-[

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Епичен Бос в Шангри Ла!!!
« Отговор #29 -: Февруари 11, 2010, 06:19:03 pm »
Мдааа...
Което означава, че сме на прав път.
Вътрешното гърчене относно това колко много избори трябва да се правят... неусетно те карат... да потъваш все повече и повече в играта.


Факт  8)

п.с Банан това за 10те мерка не го разбрах,аз мога да наема само 6.