Автор Тема: Зов за помощ  (Прочетена 2182 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bogka

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 232
  • Karma: +30/-82
    • Профил
Зов за помощ
« -: Февруари 11, 2010, 10:00:54 am »
Извинявам се много , но някой може ли да ми даде лък, арбалет или копие за стрелец, само да си мина приключението , след това го връщам, защото не мога да намеря подходящо оръжие да го мина, ще съм много Благодарен ако някой ми помогне, 2-ра категория да е съответното оръжие    :'(

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:Зов за помощ
« Отговор #1 -: Февруари 11, 2010, 10:24:29 am »
след като се екипира оръжието се обвързва с героя, и после става само за продажба в пазара :), по скоро си купи от аукциона
   

Неактивен bogka

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 232
  • Karma: +30/-82
    • Профил
Re:Зов за помощ
« Отговор #2 -: Февруари 11, 2010, 10:55:46 am »
гледах там, но няма нищо за жалост... и това ми е проблем че нямам злато  :'( :'(

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Зов за помощ
« Отговор #3 -: Февруари 11, 2010, 11:26:13 am »
1-во смени кожените боклуци с хубави плетени дрехи след 15 ниво можеш да носиш плетени
След това боса не се бие с какви и да е боклуци от пазара с хубава екипировка
2 След като си качвал умения за ловец развивай се на лък.
3-то вдигни още 2 ниво и пробвай тогава през това време гледай да облечеш поне 2 наемника иначе сам няма да можеш

Неактивен bogka

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 232
  • Karma: +30/-82
    • Профил
Re:Зов за помощ
« Отговор #4 -: Февруари 11, 2010, 12:40:23 pm »
1-во смени кожените боклуци с хубави плетени дрехи след 15 ниво можеш да носиш плетени
След това боса не се бие с какви и да е боклуци от пазара с хубава екипировка
2 След като си качвал умения за ловец развивай се на лък.
3-то вдигни още 2 ниво и пробвай тогава през това време гледай да облечеш поне 2 наемника иначе сам няма да можеш


а задаваш ли си въпроса от къде да ги взема тези пари да се облека подходящо, защото то не става ей така с лека ръка да напрая 1 млн. (примерно)...  :'(

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Зов за помощ
« Отговор #5 -: Февруари 11, 2010, 12:46:17 pm »

а задаваш ли си въпроса от къде да ги взема тези пари да се облека подходящо, защото то не става ей така с лека ръка да напрая 1 млн. (примерно)...  :'(

Имаш занаят нали така......
Като имаш отиват добиваш ресурси продваш и така
да не мислиш че като сме се регистрирали сме имали по 10 милиона в акаунтите си
+ това редки итеми можеш да си купиш и не само от аукциона а и от някои селца където има
майстор на броний

Неактивен bogka

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 232
  • Karma: +30/-82
    • Профил
Re:Зов за помощ
« Отговор #6 -: Февруари 11, 2010, 12:52:31 pm »
Благодаря за подкрепата, но не беше нужно един вид да ми се караш....  *xxx*

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Зов за помощ
« Отговор #7 -: Февруари 11, 2010, 12:55:25 pm »

а задаваш ли си въпроса от къде да ги взема тези пари да се облека подходящо, защото то не става ей така с лека ръка да напрая 1 млн. (примерно)...  :'(

ами с прекупвачество, обикаляш всички магазини във всички провинции и купуваш брони от магазина за брони и ги продаваш на цена 3-4 пъти по висока, но все пак като ги пуснеш в аукциона пак да излиза на сметка за играчите в сравнение с тези от производителите,  оръжия също можеш да купуваш но те са по-скъпи. Ако купуваш предмет гледаш първо цените на подобни в аукциона и смяташ дали ще имаш печалба. хубавите предмети за х8, х9 ниво, тоест 18,19 за оръжия и за ризници, за пелерини и колани може и по-ниски нива, виждал съм пелерини между 75 и 200 злато които можеш да ги продадеш по 600 800 злато, това е просто един начин за спечелване на малко парици,а и всички са доволни

да не говорим ако намериш метателно копие 19 ниво с критичен, аз купих едно такова за 1000 или 2000 и го продадох за 19000 ама беше със щета 50, което е близко до легендарните със щета 52
« Последна редакция: Февруари 11, 2010, 12:59:47 pm от sharga »

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Зов за помощ
« Отговор #8 -: Февруари 11, 2010, 12:56:51 pm »
Благодаря за подкрепата, но не беше нужно един вид да ми се караш....  *xxx*

Ни най-малко не ти се карам просто ти давам напътствия как да играеш,
или поне как ще ти е по лесно. Само като те гледам обаче с чисто бели итеми по теб
откажи се от боса поне на тоя етап

Неактивен bogka

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 232
  • Karma: +30/-82
    • Профил
Re:Зов за помощ
« Отговор #9 -: Февруари 11, 2010, 01:05:40 pm »
Благодаря ви че ме напътсвате, и ми разяснявате. Все пак някой оръжия от магазин искат и диаманти....  *xxx* *xxx*

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Зов за помощ
« Отговор #10 -: Февруари 11, 2010, 01:12:33 pm »
Благодаря ви че ме напътсвате, и ми разяснявате. Все пак някой оръжия от магазин искат и диаманти....  *xxx* *xxx*

 е ще внимаваш де, не си заслужава да купуваш с диаманти, само редки предмети за злато, и при предварително огледан пазар