Автор Тема: Аватар  (Прочетена 2245 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен minchoba

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 162
  • Karma: +17/-43
    • Профил
Аватар
« -: Февруари 14, 2010, 09:16:30 pm »
Не мога да го категоризирам чак като проблем, но си е дразнещо:
при женският аватар на война, при смяна на аватара с вече специализирал войн-пазител, след оцветяване и запаметяване на корекциите, цветът на щита се връща в оригиналният си сивкав вид. При повторен опит за оцветяването му, от падащото меню, вече не се появява такава опция (за щит).

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Аватар
« Отговор #1 -: Февруари 14, 2010, 10:00:02 pm »
Aз имам подобен проблем, но при новия аватар на мистик - мъж.. 3-4 от предметите не могат да бъдат оцветени, поради изчезнала опция за оцветяването им. /става въпрос пак за аватар на специализирал герой/
колана, тоягата, качулката и гривните не могат да бъдат оцветени..
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен Lord_DragoN

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 27
  • Karma: +0/-9
    • Профил
Re:Аватар
« Отговор #2 -: Февруари 14, 2010, 10:45:15 pm »
Aз имам подобен проблем, но при новия аватар на мистик - мъж..
И да ви кажа проблема си е още при криейшЪна ... след смяната .... същата работа. Не че е нещо толкова важно, но наистина е дразнещо.
:-X
Ще си замълча и ще бъда много възпитан

Неактивен minchoba

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 162
  • Karma: +17/-43
    • Профил
Re:Аватар
« Отговор #3 -: Февруари 15, 2010, 01:51:10 am »
Мдам, дразнещо е защото се обезсмисля опита за "персонализация" на героя, след като е само частично и творението на нищо не прилича в крайна сметка...
Сега видях, че и при мистичката на мрака има наколенници и част от бронята, които не са в списъка за манипулации.

Неактивен Lord_DragoN

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 27
  • Karma: +0/-9
    • Профил
Re:Аватар
« Отговор #4 -: Февруари 15, 2010, 12:49:13 pm »
 Е да. Но става въпрос за друго. Поне първоначалната смяна да се запазваше. При избора на специализация  ... Променени не ми ги сейфа както съм ги задал ами си ги пуска като са по дефолт  ??? ??? ??? В послевдствие тези опции за промяна ги няма. Как да е не ми е болка за умиране.
:-X
Ще си замълча и ще бъда много възпитан