Автор Тема: приклучения  (Прочетена 1309 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен filip4o78

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-0
    • Профил
приклучения
« -: Февруари 14, 2010, 11:05:33 pm »
 ???
здравейте на всички :) имах проблем с приклученията.
писах в мену задай въпрос , а от там ме посъветваха да пиша тук .
надявам се че ще има резултат .
а ето и въпроса ми там:
Здравейте , искам да попитам : опитвам се да изпълня всички приклучения. стъпка 1 ; минах първото - мисля че трябваше да убия един глиган /изпълних го/ и си полуших наградата стъпка 2 ; минах и второто приклучение - убих 2 малък сив вълк /наградата трябваше да ми бъде 150 злато и 50 опит , но при натискане да си получа наградата вижте какво ми даде/ : Приключение 1 По хълмовете - Знаеш ли какво мразя най-много - пита Маркал, собственикът на таверната, докато ядосано бърше бар плота. - Ловци! Особено, когато не спазват тяхната част от сделката! Наех трима ловци преди две седмици, надявайки се, че ще свършат работа. И би трябвало да е така... Но от тогава - ни вест, ни кост от тях! Имперската армия ми е поръчала двадесет кожени брони и вече изоставам със срока за доставка. Спешно ми трябват вълчи кожи! Много кожи, за да сме по-точни! - Маркал прави дълга пауза. - Хей... като те гледам, би могъл да свършиш тая работа, какво ще кажеш? Отбий се до Хълмовете на изгрева и убий два вълка. Върни се, когато изпълниш задачата и ще ти се отплатя щедро! Задача: Убий 2 Малък сив вълк в Хълмовете на изгрева и се върни при Маркал за наградата си. Награда: Злато : 150 Опит : 50 моля обърнете внимание , не съм вип и ми взема 2 т. за действие във всяка битка , а тук похарчих 16 т. за действие. поне опит взех ,но дали като убия още веднъж 2 малък сив вълк няма да ми даде същото? Все пак се опитвам да мина всишки приклучения . МОЛЯ оправете бъга . БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО - Приятна вечер:)
  Re: приклучение  21:13 13-02-10
  1. Сигурен ли си, че се биеш на правилното място 2. Сигурен ли си, че си убил 2 малки сиви вълци и дали не са те теб убили? А ако си го направил значи наистина ти е станало бъг
  Слаб     Перфектен
   
  Re: приклучение  21:39 13-02-10
  отишъл съм на правилното място , убил съм правилните животни , останал съм жив - иначе как ще ми даде опция да си взема наградата - казвам че при натискане на бутончето за получаване на наградата ми се изписа горепосоченото - може ли да се поправи бъга и ако може МОЛЯ поправетего :)
още веднъш Моля да се обърне внимание -Благодаря предварително
п.п. героят ми е _muleto_