Автор Тема: Наемници  (Прочетена 2217 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен immortal4o

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +1/-3
    • Профил
Наемници
« -: Февруари 14, 2010, 11:22:05 pm »
Как ви се струва наемник 28 ниво преследвач с умение за две оръжия  :) и какви оръжия да му сложа  ???

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:Наемници
« Отговор #1 -: Февруари 14, 2010, 11:57:22 pm »
Честно казано зле ми се вижда, защото това означава, че не си вдигал никакви умения освен майсторство с оръжия. До 30 ниво лесно се живее без наемници, но в четвърта категория ще издишаш. Иначе за оръжията нямаш голям избор - две ками с критичен и блок. Но моето мнение е, че би имало смисъл от такъв експеримент едва в 5-та категория.
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

Неактивен Equilibrium

  • Java Programmer
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 266
  • Karma: +47/-45
  • Не е важно колко ще живееш, а как ще живееш !
    • Профил
Re:Наемници
« Отговор #2 -: Февруари 15, 2010, 12:48:49 am »
Честно казано зле ми се вижда, защото това означава, че не си вдигал никакви умения освен майсторство с оръжия. До 30 ниво лесно се живее без наемници, но в четвърта категория ще издишаш. Иначе за оръжията нямаш голям избор - две ками с критичен и блок. Но моето мнение е, че би имало смисъл от такъв експеримент едва в 5-та категория.

Той говори за неамник :)
Ами добре е на мен единия ми наемник е такъв.

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:Наемници
« Отговор #3 -: Февруари 15, 2010, 01:46:57 am »
Опс, моя грешка  :-[ Щом е за наемник, то пак е ясно, че две ками ще се слагат. Важно е и точността, и ловкостта да са високи, докато при ловци със залп и орлово око например и приемливо и само точността да е много. Ама все си мисля, че ако има само това умение, не си заслужава.
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Наемници
« Отговор #4 -: Февруари 15, 2010, 02:08:12 pm »
Виж при войните е друга работа това умение. Аз имах един такъв и бях го екипирал с два мече от дропа 29-ниво дето имат 12+11 блок. Хем блокира 46% щетите са големи и не губи точност. Беше като танк :)

Неактивен grotius

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +1/-24
    • Профил
Re:Наемници
« Отговор #5 -: Февруари 18, 2010, 07:29:34 pm »
Наемника боец щом има умение за две оръжия, значи може да ползва два леки меча така ли?

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Наемници
« Отговор #6 -: Февруари 18, 2010, 07:38:11 pm »
Наемника боец щом има умение за две оръжия, значи може да ползва два леки меча така ли?
може   :)

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Наемници
« Отговор #7 -: Февруари 19, 2010, 10:55:52 pm »
Виж при войните е друга работа това умение. Аз имах един такъв и бях го екипирал с два мече от дропа 29-ниво дето имат 12+11 блок. Хем блокира 46% щетите са големи и не губи точност. Беше като танк :)
и аз имам вмомента такъв, запазен като антика от 3та категория, но само единият меч е рядък, наистина са като танкове, моят беше с 1600 здраве

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.