Автор Тема: Кутията на Пандора  (Прочетена 2151 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Кутията на Пандора
« -: Февруари 15, 2010, 05:26:33 pm »
Върти ми се някаква диаболична идея, ама и аз не знам точно каква :) Включвайте се, и помагайте да я доизбистрим.

Идеята ми е за предмет, който да заема много място, а защо не и цяла раница. Този предмет да акумулира бойна слава от спечелени битки (примерно от 100 битки, или пък 50 поредни победи ??? ). Когато се зареди, да се активира за еда употреба, а употребата да е съчетаване на предмети. Примерно пръстен и 100 колби живот, да прибавят 1 жизненост към дйствието на пръстена. Или броня и 20-30 ахата, да вдигат там нещо си.
Какво мислите?

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Кутията на Пандора
« Отговор #1 -: Февруари 15, 2010, 05:29:43 pm »
Върти ми се някаква диаболична идея, ама и аз не знам точно каква :) Включвайте се, и помагайте да я доизбистрим.

Идеята ми е за предмет, който да заема много място, а защо не и цяла раница. Този предмет да акумулира бойна слава от спечелени битки (примерно от 100 битки, или пък 50 поредни победи ??? ). Когато се зареди, да се активира за еда употреба, а употребата да е съчетаване на предмети. Примерно пръстен и 100 колби живот, да прибавят 1 жизненост към дйствието на пръстена. Или броня и 20-30 ахата, да вдигат там нещо си.
Какво мислите?
Предмети, които стоят в раницата и влияят на героя, няма да бъдат създавани.
Геймплей концепция.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Кутията на Пандора
« Отговор #2 -: Февруари 15, 2010, 05:39:37 pm »
Той няма предвид това доколкото го разбирам.Ако сте играли диабло, а предполагам сте, там има един куб.Той има предвид да се направи нещо като куба в Диабло.Правилно ли съм разбрал ? (Аз съм твърдо против)

Неактивен Loshiat

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +7/-18
    • Профил
Re:Кутията на Пандора
« Отговор #3 -: Февруари 15, 2010, 05:47:47 pm »
Според мен няма смисъл от това , играта така си е добре  :)

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Кутията на Пандора
« Отговор #4 -: Февруари 15, 2010, 06:09:45 pm »
Много добре би било непотребните предмети в играта да се обработват от герой, който има професия за това.
Инжинер, който да може да извлича от тях есенции, с които да прави "пакети" за подобрение на вече съществуващи оръжия.
Почти съм я разписал тая професия, чакам просто да стигнем до нея.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен infinityyy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 503
  • Karma: +56/-75
    • Профил
Re:Кутията на Пандора
« Отговор #5 -: Февруари 15, 2010, 06:12:59 pm »
Много добре би било непотребните предмети в играта да се обработват от герой, който има професия за това.
Инжинер, който да може да извлича от тях есенции, с които да прави "пакети" за подобрение на вече съществуващи оръжия.
Почти съм я разписал тая професия, чакам просто да стигнем до нея.



това наистина ще е много интересно  ;)

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Кутията на Пандора
« Отговор #6 -: Февруари 15, 2010, 06:21:33 pm »
Той няма предвид това доколкото го разбирам.Ако сте играли диабло, а предполагам сте, там има един куб.Той има предвид да се направи нещо като куба в Диабло.Правилно ли съм разбрал ? (Аз съм твърдо против)

Нещо такова, но да не може да се ползва неограничено.

Много добре би било непотребните предмети в играта да се обработват от герой, който има професия за това.
Инжинер, който да може да извлича от тях есенции, с които да прави "пакети" за подобрение на вече съществуващи оръжия.
Почти съм я разписал тая професия, чакам просто да стигнем до нея.


Ще е супер обаче ако може всеки да се възползва от тая благинка, а не само някой герои. А ако е майстор в града, на който да носим предметите и да му плащаме?