Автор Тема: Нападение в опасна зона  (Прочетена 1731 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

GLADIATOR

  • Гост
Нападение в опасна зона
« -: Февруари 19, 2010, 02:43:09 pm »
Искам да попитам.Когато съм в опасна зона и копая или се бия и ме нападне друг играч, всичките ми наемници ли се включват в боя.Имам 5 и всички са активирани

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Нападение в опасна зона
« Отговор #1 -: Февруари 19, 2010, 02:44:16 pm »
ДА=разбира се че вс ще се включат. ако са активирани де
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Нападение в опасна зона
« Отговор #2 -: Февруари 19, 2010, 02:50:56 pm »
Ами боините позиции. Те активират ли се задължително?

GLADIATOR

  • Гост
Re:Нападение в опасна зона
« Отговор #3 -: Февруари 19, 2010, 02:55:30 pm »
Ок. Активирани са, те се биеха с мен.Значи докато се биех, ме нападна xilon.Тръгнах си към града, защото съм загубил.Но когато разглеждах наемниците, единия от тях си беше жив и на макс кръв.За да ме победят, не трябвали да ни убият всички или щом героя ми умре, макар и да има още живи от наемниците ми, губя и се прибирам в града

Неактивен grotius

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +1/-24
    • Профил
Re:Нападение в опасна зона
« Отговор #4 -: Февруари 20, 2010, 10:29:42 pm »
Да попитам, колко пъти може да бъде атакуван човек? Тъкмо докато съм зоната един ме напада, и след това друг, не че нося пари като съм в такива зони, но влизам в разходи за поправка на инвентара и лечение на наемниците. Има ли някакво време за изчакване между атаките?

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Нападение в опасна зона
« Отговор #5 -: Февруари 20, 2010, 10:40:09 pm »
Да попитам, колко пъти може да бъде атакуван човек? Тъкмо докато съм зоната един ме напада, и след това друг, не че нося пари като съм в такива зони, но влизам в разходи за поправка на инвентара и лечение на наемниците. Има ли някакво време за изчакване между атаките?
Не,могат да ти се изреждат постоянно ;)

Неактивен grotius

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +1/-24
    • Профил
Re:Нападение в опасна зона
« Отговор #6 -: Февруари 21, 2010, 08:00:03 am »
Не,могат да ти се изреждат постоянно ;)
Това не ми се вижда правилно, нарочно вчера вечерта пробвах, копаенето на ресурси в опасните зони си губи смисъл, тъкмо почна да копая и ме убиват и връщат в града, губя точки действие и пари за поправка а насреща няма нищо, поне когато копае човек да не могат да го атакуват трябва :'(

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Нападение в опасна зона
« Отговор #7 -: Февруари 21, 2010, 09:20:17 am »
Това не ми се вижда правилно, нарочно вчера вечерта пробвах, копаенето на ресурси в опасните зони си губи смисъл, тъкмо почна да копая и ме убиват и връщат в града, губя точки действие и пари за поправка а насреща няма нищо, поне когато копае човек да не могат да го атакуват трябва :'(
Има провинции които не са опасни и там можеш да копаеш на спокойствие.
В опасни само с диаманти,ако не искаш да те пребият :)
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Нападение в опасна зона
« Отговор #8 -: Февруари 21, 2010, 09:22:50 am »
Хората, които атакуват като невидели, не са толкова много. Едно от най-хубавите неща на играта е, че не е толкова времеемка (не е нужно да си постоянно на линия). В допълнение, има няколко решения:
1) Отиваш да търсиш ресурси по-късно.
2) Приготвяш си два диаманта, поръчваш 10 хода за копаене и се възползваш от възможността за мигновенно извършване на действието.
3) Обличаш се по-добре, вземаш си и наемници, екипираш и тях.
4) Копаеш в безопасните провинции.

Ок. Активирани са, те се биеха с мен.Значи докато се биех, ме нападна xilon.Тръгнах си към града, защото съм загубил.Но когато разглеждах наемниците, единия от тях си беше жив и на макс кръв.За да ме победят, не трябвали да ни убият всички или щом героя ми умре, макар и да има още живи от наемниците ми, губя и се прибирам в града
Това ми е странно вече. Разбирам да си имал активирани няколко от тях и този последният да е бил оставен в града, тогава е ясно- той не се е бил, защото не е присъствал в бойната зона.

GLADIATOR

  • Гост
Re:Нападение в опасна зона
« Отговор #9 -: Февруари 21, 2010, 11:28:29 am »
Странно е затова и пуснах темата.Всъщност, аз имам 6 наемника, но 5те от тях са ми винаги активни.Помислих си да не е визуален бъг, но след като пристигнах в лечебницата, видях че имам да лекувам 4, 5тия си беше жив.Излекувах ги и се върнах в бунар, отидох пак в зоната и се бих и с 5те ми наемника, нямаше друг проблем с него