Автор Тема: Проблем с изработка предмети  (Прочетена 1134 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tuktam

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +4/-10
    • Профил
Проблем с изработка предмети
« -: Февруари 22, 2010, 10:52:13 am »
Сега пък започна да пуска само обикновени предмети , язък за ресурса който прахосах , не знам дали проблема е глобален или се появи само при мене след като оправихте рецептата ........... Както и да е утре пак ще се занимавам с майсторене , няма смисъл да пилея ресурса повече .
Това , което има значение е тук и сега ...

pithtath

  • Гост
Re:Проблем с изработка предмети
« Отговор #1 -: Февруари 22, 2010, 11:30:04 am »
1. Направи се на обиден и се оплачи на някого (така вчера направих 3 епични изработки една след друга, малко по-късно - още една).
2. Говори на изработките с любов при залагането им (това още не съм го доказал дали работи).

Неактивен tuktam

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +4/-10
    • Профил
Re:Проблем с изработка предмети
« Отговор #2 -: Февруари 22, 2010, 11:48:45 am »
Спамерите които и понятие си нямат от играта да ходят да се разходят навън и да се порадват на хубавото време , вместо да се занимават с глупости . В акаунта ми бе влизано за да се оправи проблем с рецепта , възможно е нещо да е объркано в шансовете за изработка предмет .
Това , което има значение е тук и сега ...

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Проблем с изработка предмети
« Отговор #3 -: Февруари 22, 2010, 12:03:18 pm »
А хората които само мрънкат и никога нямат търпение къде да отидат, човека ти го обясни хумористично ти веднага трябва да се заядеш, затова и несъм вече в глупавия ви гилд!

Неактивен tuktam

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +4/-10
    • Профил
Re:Проблем с изработка предмети
« Отговор #4 -: Февруари 22, 2010, 12:22:32 pm »
Да глупавия гилд май сега е доста по-добре , поне атмосферата след напускането на някои играчи или по скоро принудителното им изхвърляне , какво друго да направя освен да ти пожелая късмет в търсенето на нова гилдия . Моля още веднъж екипа да провери дали нещо не е объркано , заключвам темата .
Това , което има значение е тук и сега ...